» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 

Lokacionet e anėtarėve dhe vizitorėve

IdentifikimiRifreskuar mėVenddodhja e forumit
GoogleThu 23 Nov 2017, 19:20Viewing the forum index
bingThu 23 Nov 2017, 18:46Prindėr dhe femijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:33Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:59Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:44Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:20Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:51Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:52Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:20Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:20Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:25Duke parė kush ėshtė nė linjė
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:52Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:45Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:23Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:05Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:13Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:24Viewing the forum index
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:24Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 18:37Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:17Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:20Tregime dhe pėrralla pėr fėmijė
VizitorThu 23 Nov 2017, 19:21Viewing the forum index

This data is based on users active over the past five minutes

Kėrce tek: