» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga rajmonda prej Fri 10 Oct 2008, 14:30

Atletika edhe jam aktive ne kete sport
avatar
rajmonda

Shteti : Prishtinė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 10912
Regjistruar mė : 18/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga riqebulli prej Sun 12 Oct 2008, 16:17

-Te gjitha Sportet kane bukurine e tyre...dhe patjeter_
-kerkojne pregatitje fizike dhe psiqike...!
-pregatitja fizike eshte me e lehte...
-por une preferoj sportet RRadikale....dhe psiqike.....! Smile
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11111
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Oct 2008, 18:02

Ka filluar te me pelqej shume futbolli , kam vendosur te shkoj ne te gjitha ndeshjet qe do luhen, te pakten keto brenda territorit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 12:42

Futbolli,Volejbolli,Ski,Tenisi dhe Noti
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10180
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Erion prej Tue 06 Jan 2009, 16:32

Futbolli dhe noti
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10240
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Kleaaa prej Tue 06 Jan 2009, 17:42

basketboll
avatar
Kleaaa

Shteti : itali
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10239
Regjistruar mė : 17/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 17:44

gjithve sporti me topa ju pelqeka mer Neutral Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10180
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Tue 06 Jan 2009, 18:26

Peshkimi mua 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Jan 2009, 18:41

Futbolli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Dita prej Tue 06 Jan 2009, 22:32

Sporti e jetes ( S..... ) me te cilin mirrem qe shume vite
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Voglushja prej Wed 07 Jan 2009, 11:36

noti dhe skijimi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Jan 2009, 12:25

Sic e kam the dhe me lart, futbolli nuk le ndeshje pa par .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga summer spell prej Wed 07 Jan 2009, 16:22

s... ski fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Wed 07 Jan 2009, 17:21

basketbolli dhe volejboll me pelqen shume 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15043
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga sirena prej Wed 07 Jan 2009, 17:26

me pelqejne noti , futbolli, basketbolli dhte tenisi si sporte kurse lojrat me pelqejne dominot ..persh sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Wed 07 Jan 2009, 23:56

Profesion basketbolli por jashte basketbollit nuk nderroj peshkimin edhe pse shume pak fat kam ne kete sport ose spo gjej karremin e duhur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Kleaaa prej Thu 08 Jan 2009, 00:23

basketboll sepse me kam luajtur gjithmon ket loi edhe me pelcen shum
avatar
Kleaaa

Shteti : itali
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10239
Regjistruar mė : 17/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Jan 2009, 00:24

KLEA shkruajti:basketboll sepse me kam luajtur gjithmon ket loi edhe me pelcen shum
Mireserdhe kolege 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Kleaaa prej Thu 08 Jan 2009, 00:27

mir se te gjeta yllo
avatar
Kleaaa

Shteti : itali
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10239
Regjistruar mė : 17/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 04:53

shah
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 08:10

guxhat se kam pas lu shume guxha me djem sa kam qene e vogel Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:33

e kush e ruajke pinrrin?
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:34

e kuteklic a din?
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:41

Ylliks shkruajti:e kush e ruajke pinrrin?
Nana e lubes por i hike nganjehere Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:43

Ylliks shkruajti:e kuteklic a din?
Kuti e Klicka i thojshin katunart ktynehere nja 45 santin i gjat e sa gishti ashtu i trash e ke fjalen per kete mo ? fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:46

Shota shkruajti:
Ylliks shkruajti:e kush e ruajke pinrrin?
Nana e lubes por i hike nganjehere Neutral

medet, po lejka edhe nji kopil, vllai i lubes...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:50

Shota shkruajti:
Ylliks shkruajti:e kuteklic a din?
Kuti e Klicka i thojshin katunart ktynehere nja 45 santin i gjat e sa gishti ashtu i trash e ke fjalen per kete mo ? fest


kuti 4 pllamė moj thuj, ēa kanė dijt athėherė ēa asht santini, pak ma i trashė se gishti, e klica nja nji pelēik pak ma e trashė se gishti, e preme klicė nė dy anėt - hmmm qysh me ta vizatu ktu mo?
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:52

Hahahahahahahahaha jo mo mos ma vizato se e ka honger dada ka kohe edhe kutin edhe klicken fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:57

Shota shkruajti:Hahahahahahahahaha jo mo mos ma vizato se e ka honger dada ka kohe edhe kutin edhe klicken fest

ma heke dertin se e pata si kasavet diqysh ashtu... Neutral
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:59

Eh mo nuk kan thone bash badihava ku dhem dhembi shkon gjuha po hajt mo se nuk eshte dert llaf po bejme fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 10:05

Shota shkruajti:Eh mo nuk kan thone bash badihava ku dhem dhembi shkon gjuha po hajt mo se nuk eshte dert llaf po bejme fest


dhimta e dhomit dhimtė e shtirė mo... e kanė pvetė t'plagumin, aiiiii keshe po t'dham dhomi be 8)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 10:07

Hahhahahaaha po mo bash ashtu eshte si thua amo sot gjuha ka harru dhembin po kerkon shume me poshte mo 8) bohhhhhhhh u prish mileti mozomakeq fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 10:15

Shota shkruajti:Hahhahahaaha po mo bash ashtu eshte si thua amo sot gjuha ka harru dhembin po kerkon shume me poshte mo 8) bohhhhhhhh u prish mileti mozomakeq fest


po atje poshtė thonė: binė dhomt veē me e pa mo hahahahahaaaa kur ishim t'vogjėl na thojshin: kuj ia ke pa qė t'kanė ra dhomt? Neutral
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 09 Jan 2009, 11:46

Shota shkruajti:Hahahahahahahahaha jo mo mos ma vizato se e ka honger dada ka kohe edhe kutin edhe klicken fest
Eh dadės i baftė mirė pra po ēka do tė bėjė kur tė untohet prapė se?

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 09 Jan 2009, 11:52

Shota shkruajti:guxhat se kam pas lu shume guxha me djem sa kam qene e vogel Very Happy

E tash qė je rritur, me ēka po luan oj Shotė? Ndoshta me ujė pusi si ju shotat qė dini.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Ylliks prej Fri 09 Jan 2009, 20:48

Adem Berisha shkruajti:
Shota shkruajti:guxhat se kam pas lu shume guxha me djem sa kam qene e vogel Very Happy

E tash qė je rritur, me ēka po luan oj Shotė? Ndoshta me ujė pusi si ju shotat qė dini.


jo ore, se ajo asht Shota (si ajo e Galicės)

unė nuk e di me ēka lunė tash... hahahaaa
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga tali prej Wed 04 Feb 2009, 20:15

me pelqen sporti i futbollit se esht nje sport i mrekullueshem

tali

Shteti : Lipjan
Postime : 1
Kyējet nė forum : 10092
Regjistruar mė : 04/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga barbi prej Wed 04 Feb 2009, 20:16

Me pelqen shume tenisi
avatar
barbi

Shteti : greec
Postime : 14
Kyējet nė forum : 10088
Regjistruar mė : 04/02/2009
Profesioni : Nxenese

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga MiTi prej Wed 04 Feb 2009, 20:25

Me pelqen Fudbaolli
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10419
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Tue 03 Mar 2009, 20:26

Me pelqen shume basketbolli 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15043
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi