» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 19:24

Qė femrat nė shtrat e pėrdornin mė shumė trurin se meshkujt, kjo dihej. Por qė pasi e pėrdornin, e humbnin tėrėsisht, duke shuar madje dhe ēelėsin nervor, kjo ėshtė e re.
E bukura ėshtė se nuk bėhet fjalė vetėm pėr fjalė. Ata qė pėrcaktuan qė materia gri e femrės humbet funksionalitetin e saj nė momentin kur ajo arrin kulmin e kėnaqėsisė, ishin njė ekip studiuesish holandezė qė nė Kongresin “European Society of Human Reproduction and Embryology” treguan trurin e 12 ēifteve midis 19 dhe 49 vjeē, ndėrkohė qė bėnin seks.
“I linim vetėm nė dhomėn e skanerit, me dritat e ulėta”, -shpjegon doktor Holsteg, njė nga studiuesit e pėrfshirė nė kėrkim. Kuptohet qė njėri prej tė dyve e kishte kokėn nė skaner, prandaj performancat seksuale ishin tė kufizuara, “por ne na interesonte truri dhe jo seksi. Rezultati mė i rėndėsishėm qė kemi regjistruar ėshtė qė truri i femrės aktivizohet totalisht nė momentin e arritjes sė orgazmės”.
Pse ndodh kjo? Sipas opinionit tė doktor Holstege, “mbase pėr tė arritur orgazmėn, femra duhet tė ēaktivizojė disa pjesė tė trurit tė saj, si p.sh. qendrat e frikės. Gratė janė tė afta edhe tė shtiren pėr orgazmėn, por kjo nuk i shpėton skanerit. Nėse shtiret, shumė pjesė tė trurit mbeten aktive”.

PUPUUPU Razz

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10985
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:27

pupupupu te gjithe meshkujt skaner ne dhome gjumi tani Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11514
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:49

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nga emocionet mbase i iken mendimet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:09

cma nin mu nqse shtiret apo jo re... a kenaqem une...
pastaj po te shtiret dallohet se te nxjerr dengla e nuk do me ta dhon ne darke Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 10698
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:26

sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11514
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Musafir prej Fri 11 Apr 2008, 13:03

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi
hahahahahahahaah sa kom qesh Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Majlinda prej Fri 11 Apr 2008, 16:57

Naki shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nga emocionet mbase i iken mendimet
eshte shume e sakte Very Happy mirpo ka edhe dicka qe ka me shume rendesi zbulojeni 8)
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11709
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga mirela prej Fri 11 Apr 2008, 23:42

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi


po kush ja ka dhon kti mi aman 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10985
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga 666 prej Sat 12 Apr 2008, 00:12

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi

ja mar me dhune lali Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 10698
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga akili prej Sat 12 Apr 2008, 19:31

po ka pire mashkulli nja dy cigare ashash dhe ka pire pak vodka dhe votken e ka shoqeruar ne funde me pak qumesh nuk ka kohe femra te shtiret se nuk do ket kohe per te mare frym
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10689
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi