» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si tė tradhtosh gruan?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga deti prej Fri 13 Jun 2008, 15:45

O Naki, une jam me ju edhe kur nuk jam ketu. E shejtanit nuk i dihen gjurmet, e di ti kete?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13090
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga deti prej Fri 13 Jun 2008, 15:47

O lerti, po na djeg te gjitheve, po i fryejme kosit tani...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13090
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga black prej Sat 14 Jun 2008, 23:08

qe ti djegi mir grus... duhet tradhetu me shoqen e ngusht... atehere e ke arrit ate qe do Very Happy
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10398
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga ylli prej Sun 15 Jun 2008, 20:58

ehe Neutral duhet te dish te tradhtosh e jo te mbytesh si miza ne qumshte

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 14:01

ylli shkruajti:ehe Neutral duhet te dish te tradhtosh e jo te mbytesh si miza ne qumshte


Nuk ka nevoje per ndonje strategji qe duhet te ndjekesh kur tradheton. Duhet patjeter qe nje fjale e thene te behet realitet me vepra?!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga ylli prej Mon 16 Jun 2008, 14:02

mmméééééééééééééééé po e drejt

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga ibo7 prej Fri 20 Jun 2008, 11:40

Tung Mirela a nuk ke ndonjė kėshillė tė mirė pėr mirėsjellje apo bonton por i gjen kėshillat pėr tradhti edhe qka ėshtė mė e keqja i mėson burrat si tė tradhtojn po gratė a dinė tė tradhtojn ndonjėher apo jo, te ne thonė se kur burri tradhėton gruaja ia kthen edhe njė thes(dyfish)mė shumė.Tung klm.
avatar
ibo7

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11247
Regjistruar mė : 06/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga visitor prej Fri 20 Jun 2008, 17:25

Ibo mo koleg pse keni ju mashkujt muhabet tjeter perveq ketij titulli te temes ?????

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10985
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga ibo7 prej Mon 23 Jun 2008, 14:33

Kemi ne meshkujt muhabet sa tė duash edhe pėr gjėra tjera po kėsaj radhe kjo mė ra nė sy mė shumė.[/img]
avatar
ibo7

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11247
Regjistruar mė : 06/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 16 Jul 2008, 00:04

Aman cfare teme por cili burre shqiptare guxon te tradhtoje nje grua he cherry
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11341
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Jul 2008, 16:43

8) Nuk jane burrat qe tradhetojne kete e bejne burrecat 8) . Nuk po me pelqen te jap pergjigje ne tema te tilla ngase kam qene njeri nder keta avanturier mirpo nuk ka te beje as burreria e as trimeria e as frika. ketu jane instiktet dhe epshet qe nganjehere e bejne te tradhetojme. Jane situata dhe momentet qe bene nje tradheti dhe bash duke bere kete pendohesh por ja qe prap te terheq ta besh.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si tė tradhtosh gruan?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi