» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vecantite e femrave

Shko poshtė

Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Mar 2008, 13:48

Nese ndonjera eshte e stresuar, mjafton te kujtoje se ne quhemi 'seksi i bukur'.
Nuk kemi nevoje te veshim kollare
Nese vendosim te bejme profesione burrash, quhemi 'pioniere', nese ata
(burrat) vendosin te bejne profesione grash quhen (pederaste)
Inteligjenca jone eshte e krahasueshme me ate te burrave. Por pamja jone
eshte me e mire.
Nese vrasim dike dhe arrijme te vertetojme qe kjo ka ndodhur gjate ciklit
menstrual, na ulet denimi.
Truri yne ka te njejtin kapacitet me trurin e burrave, megjithese kemi 6
miliard nervure me pak. Kjo do te thote se jemi me eficente.
Ne jemi ne gjendje te bejme disa gjera njekohesisht.
E dime gjithmone se ku i kemi vene corapet.
Gruaja e presidentit quhet 'first lady'. (burri I presidentes eshte nje zero
ne te majte, megjithese rri ne te djathte)
Nese martohemi me trashegimtarin e fronit jemi 'mbreteresha' nese nje burre martohet me trashegimtaren e fronit, eshte vetem (burri i mbretereshes)
Ne jemi ato qe vendosim sa femije te bejme.
Ne i ndiejme femijet te na levizin Brenda nesh.
Femijet thone gjithmone 'mami' fjalen e pare
Gjithmone jemi te sigurta qe femija eshte I yni.
Kemi leje lindje
Vizita te gjenekologu eshte me e kendeshme sesa vizita te mjeku I prostatit.
Jemi gjithmone te pranishme ne lindjen e femijeve.
Ushqejme me gji.
Ne quhemi 'ylli' i dasmes.
Keni degjuar ndonje here te flitet per 'muze frymezuese' ne gjinine mashkullore???!!!!!
Jetojme me shume
Jemi me rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksioneve.
Kemi me pak probleme kardiake.
Djersijme me pak.
Kur mbytet anija ne kemi perparesi te hipim te parat ne varkat e shpetimit.
Jemi me te ndjeshme.
Kemi Festen tone Nderkombetare.
Jemi vertete te mrekullueshme!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2008, 16:38

arla shkruajti:Nese ndonjera eshte e stresuar, mjafton te kujtoje se ne quhemi 'seksi i bukur'.
Nuk kemi nevoje te veshim kollare
Nese vendosim te bejme profesione burrash, quhemi 'pioniere', nese ata
(burrat) vendosin te bejne profesione grash quhen (pederaste)
Inteligjenca jone eshte e krahasueshme me ate te burrave. Por pamja jone
eshte me e mire.
Nese vrasim dike dhe arrijme te vertetojme qe kjo ka ndodhur gjate ciklit
menstrual, na ulet denimi.
Truri yne ka te njejtin kapacitet me trurin e burrave, megjithese kemi 6
miliard nervure me pak. Kjo do te thote se jemi me eficente.
Ne jemi ne gjendje te bejme disa gjera njekohesisht.
E dime gjithmone se ku i kemi vene corapet.
Gruaja e presidentit quhet 'first lady'. (burri I presidentes eshte nje zero
ne te majte, megjithese rri ne te djathte)
Nese martohemi me trashegimtarin e fronit jemi 'mbreteresha' nese nje burre martohet me trashegimtaren e fronit, eshte vetem (burri i mbretereshes)
Ne jemi ato qe vendosim sa femije te bejme.
Ne i ndiejme femijet te na levizin Brenda nesh.
Femijet thone gjithmone 'mami' fjalen e pare
Gjithmone jemi te sigurta qe femija eshte I yni.
Kemi leje lindje
Vizita te gjenekologu eshte me e kendeshme sesa vizita te mjeku I prostatit.
Jemi gjithmone te pranishme ne lindjen e femijeve.
Ushqejme me gji.
Ne quhemi 'ylli' i dasmes.
Keni degjuar ndonje here te flitet per 'muze frymezuese' ne gjinine mashkullore???!!!!!
Jetojme me shume
Jemi me rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksioneve.
Kemi me pak probleme kardiake.
Djersijme me pak.
Kur mbytet anija ne kemi perparesi te hipim te parat ne varkat e shpetimit.
Jemi me te ndjeshme.
Kemi Festen tone Nderkombetare.
Jemi vertete te mrekullueshme!
Shume perparsi dhe interesante nuk mund te thuhet se nuk jane te verteta vetem se nje gje ke harruar ta shtosh
- Femra asgje nuk vlene pa mashkullin 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Mar 2008, 16:41

pse Naki ashtu thua sepse femra esht krijesa e botes por normal me mashkullin pajtohem me ty por butesia e femres nuk krahasohet me mashkullin


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2008, 16:44

gurbetqare,
Ndalo e mendo pastaj pergjigju ne pyetjen ?
- Cilin e krijoi Zoti se pari mashkullin apo femren?
Ne shkrimin e Arla-s ishin disa kuriozitete per mua dhe normal nuk i hudha poshte por mendova se mungoi ajo qe shkruajta 8) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Mar 2008, 16:48

ok se edhe ty nuk te qes posht nuk te harroi Naki kis kis te pershendes shum je ma i miri ne bot


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Mar 2008, 17:28

Se paku 15 njerez ne bote te duan ty ne nje menyre ose tjetren.Arsyeja e vetme qe mund te te urrej dikush eshte se deshiron te jete si ty ose te rri me ty.Jane se paku 2 njerez ne bote qe do vdisnin per ty.Per dikend ti je bota.Ndoshta ti as qe nuk e di se egziston ai qe ju do vertet.Kur ben gabimin me te madh ne jete dhe prej saj vjen dicka e mire.Kur mendon se e gjithe bota te ka kthyer shpinen kontrolloje prape.Kujto gjithmone komplimentat qe ke marre.Harroi kritikat banale.


P.S Kur arrite te futesh shejtanin ne shishe si harrove ti vije tapen!!!!!!!????????


Edituar pėr herė tė fundit nga arla nė Thu 27 Mar 2008, 17:33, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Mar 2008, 17:30

gurbetqarja shkruajti:
ok se edhe ty nuk te qes posht nuk te harroi Naki kis kis te pershendes shum je ma i miri ne botGurbetqare gjej nje teme komplimentash e uroi dhe lavderoi te gjithe atje.
Besoj se me mirekupton pasi kjo qe ke thene nuk eshte vecori per femrat.


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2008, 17:58

arla shkruajti:....Arsyeja e vetme qe mund te te urrej dikush eshte se deshiron te jete si ty ose te rri me ty.
.... me pelqeu kjo pjese andaj dhe ndalova ketu por nuk jam i sigurt se do mundem te jap pergjigjen e duhur.
Do thoja: Kjo eshte arsyeja qe duhet te dalim nje ore e me pare prej saj.Prap ndoshta gaboj por po shtoj edhe kete pjese. Dashuria eshte ceshtja e ndjenjes e jo e deshires,eshte nje dashuri por mbase po jeton ne dy zemra. Eshte veshtire te shifet ose vlersohet zemra e dikujt tjeter. Mbase as tonen sdim ta vlersojme.
Urrej qe te jem si ty spo e kuptoj apo jane vertet vecori te botes femrore dhe sdo e kuptoj kurre?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Mar 2008, 19:57

Se cfare eshte dashuria une nuk e di gjithmone ngrihet nje pikepyetje qe merr pergjigje te ndryshme ku secili ka menyren e vet te te shprehurit ne perkufizim te saj.

Persa i perket botes se femres nuk do kuptohet nga askush dhe asnjehere se cfare ndodh brenda shpirtit se saj.
Keni imagjinuar ose fantazuar ndonjehere qofte dhe per nje moment te zhyteni ne boten e saj shpirtetore? Besoj se jo.Aparanca ju ka mjaftuar, madje dhe zhgenjyer.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga memaliaj prej Wed 21 May 2008, 15:44

arla shkruajti:Nese ndonjera eshte e stresuar, mjafton te kujtoje se ne quhemi 'seksi i bukur'. ketu ke te drejt
Nuk kemi nevoje te veshim kollare ,normal se quheni burra pastaj
Nese vendosim te bejme profesione burrash, quhemi 'pioniere', nese ata
(burrat) vendosin te bejne profesione grash quhen (pederaste) , ehh
Inteligjenca jone eshte e krahasueshme me ate te burrave. Por pamja jone
eshte me e mire. po me 1 kg krem ne surat, si klloun.
Nese vrasim dike dhe arrijme te vertetojme qe kjo ka ndodhur gjate ciklit
menstrual, na ulet denimi. gjithmon kur behen amnisti vetem burra lirohen, gra jo se jan te gjitha te denuara per vrasje.
Truri yne ka te njejtin kapacitet me trurin e burrave, megjithese kemi 6
miliard nervure me pak. Kjo do te thote se jemi me eficente. kjo do te thot qe jeni me deficente.
Ne jemi ne gjendje te bejme disa gjera njekohesisht. njesoj si ne.
E dime gjithmone se ku i kemi vene corapet. dhe ne e dim gjithmon ku e kemi vene prezervativin.
Gruaja e presidentit quhet 'first lady'. (burri I presidentes eshte nje zero
ne te majte, megjithese rri ne te djathte) normal se gjithmon burri eshte president.
Nese martohemi me trashegimtarin e fronit jemi 'mbreteresha' nese nje burre martohet me trashegimtaren e fronit, eshte vetem (burri i mbretereshes) ja fute kot se martohen gjithmon me fise mbreterore.
Ne jemi ato qe vendosim sa femije te bejme. beje prov njeher Very Happy
Ne i ndiejme femijet te na levizin Brenda nesh. me mire qe eshte keshtu
Femijet thone gjithmone 'mami' fjalen e pare kete mos e ke nga eksperienca?
Gjithmone jemi te sigurta qe femija eshte I yni. po te jesh kurv do dyshosh
Kemi leje lindje para 1 jave u miratua ligji ne parlamentin tone qe mund ta mari burri lejen e lindjes ne vend te gruas.
Vizita te gjenekologu eshte me e kendeshme sesa vizita te mjeku I prostatit. se di se kam provuar Very Happy
Jemi gjithmone te pranishme ne lindjen e femijeve. edhe ne
Ushqejme me gji. po kur ske si ja ben?
Ne quhemi 'ylli' i dasmes. e kush tjeter
Keni degjuar ndonje here te flitet per 'muze frymezuese' ne gjinine mashkullore???!!!!! muza eshte relative zemer
Jetojme me shume , po bini me shpejt
Jemi me rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksioneve. si persh. kanceri i gjirit
Kemi me pak probleme kardiake. po e vertet
Djersijme me pak. pak pak po era qen vjen Very Happy
Kur mbytet anija ne kemi perparesi te hipim te parat ne varkat e shpetimit. kjo vetem ne leter dhe ne filma si titaniku Very Happy
Jemi me te ndjeshme. mua me ngel mendja dhe kur vras nje mize
Kemi Festen tone Nderkombetare. dhe ne e kemi , le njeher qe ne fest e kemi dit per dite.
Jemi vertete te mrekullueshme! jeni vertet egoiste te temershme
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Jun 2008, 14:32

Jemi vertet me te shumta se meshkujt ne numur e qe te parat ne radhet e lindjes dhe me kerkesa te larta ndaj vetes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga memaliaj prej Tue 10 Jun 2008, 15:52

arla shkruajti:Jemi vertet me te shumta se meshkujt ne numur e qe te parat ne radhet e lindjes dhe me kerkesa te larta ndaj vetes.
si ka mundesi qe gjithmon e keni vertetuar kete gje Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 18:09

Qe jemi me kerkesa te larta ndaj vetes? Shume e thjeshte, mashkulli tund koken sa here qe flasin femrat. Do me prova?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:01

mire e the ndaje vetes aral se gjeni ndonje budalla qe ja ripni koken
sa per femrat jeni shume te rezikshmeme
dhe po jua pesove nje herere ju ta ktheni 10 fish
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11073
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:12

Mashkulli qe tund koken sa here flet femra une se quaj ate mashkull fare

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:13

po dhe ju femrat po that po zereni sikur keni then jo
ne pergjithesi kjo
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11073
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Jul 2008, 13:11

jan materialiste ne kulm
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga ylli prej Thu 24 Jul 2008, 19:03

pu ^pu i^menēur ky siper bravo e ke gjetur Mad Mad Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Naki prej Thu 24 Jul 2008, 21:52

memaliaj shkruajti:jan materialiste ne kulm
Po ngelet duke i ofenduar dhe share ore femra shqiptare keshtu e femra ashtu ....po harruat se tek keto femra mbeshteteni ne jet e? Dil nje xhiro nga perendimi dhe shiko se cfare duan femrat e huaja skane per ti hedhur syte nqs nuk ke pare apo nuk i con ne ato vendet lluksoze qofshin vajza te vogla ne moshe apo te medhaja ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga ylli prej Thu 24 Jul 2008, 23:25

o Naki ,,si duket nuk i paske provuar as "par asnjeher femrat e"prendimit /z / Naki , se ato nuk kerkojn aq shum sa thua ti dhe se nuk kerkojn edhe" aq luks sa thua ti ato kerkojn aq pak sa ti se mendon , dhe keto qe thua ti i "kerkojn vetem femrat shqipetare , dil naki dhe beje nje xhiro kendej nga prendimi !!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga sirena prej Fri 25 Jul 2008, 08:25

pershendetje,,
per vecorite e femrave mund te flitet shume e shume por po mendoja perse [b]arla permend me siper vetem ato vecori qe femren e bejne me te dalluar se mashkulli ne cilesite e mira te saje , perse ne ate liste nuk i shove dhe ato qe me te vertete jane cilesi qe e bejne shume me te perulur ...?
vertete femra ka shume cilesi dhe vyrtyte per tu cmuar te cilat do te thoja jane pa mbarim dhe te cilat asnje krijese tjeter ne bote nuk mundet ti kete apo perjetoje ,, por do te thoja qe femra gjithmone do te jete e perulur ndaj jetes dhe mashkullit gjithashtu , ndofta dhe pa e kuptuar as vete, mendoj gjithashtu se nje femer eshte dhe qenja me e rrezikeshme po aq sa e embel dhe e bukur ..
nuk mendoj se eshte nje teme per te bere krahasime ndaj mashkullit dhe femres por te gjithe te japin nje mendim me shume per ate cilesi apo jo ( vecori ) qe shikojne tek femrat..
per mendimin tim per te gjitha ato qe arla permend me lart besoj se jane te verteta ,por ka kaq shume per te thene dhe shume nga te cilat dhe negativet dhe pozitivet e nje femre..
memaliaj i gjithe njerezimi eshte pak materialist sot jo vetem femrat , ate qe ti thua me lart do ta perkufizoja si ego e nje femre nje nga te pa permendurat me lart, .
ndersa per yllin do te thoja qe ate qe mundesh te gjesh ne nje femer shqipetare qofte kjo dhe materialiste etc nuk mundesh ta gjesh ne nje femer te huaj , duke dalur pak nga tema mundem te te them vetem se ndjenjat e nje femre shqipetare jane per tu vleresuar pasi te tilla ndjenja nuk mundet kurre te fale nje e huaj...!
persh sirena...

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Jul 2008, 09:21

sirena ke mirkuptimin tim
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 20:48

thjesht fakti te qenit femer eshte nje vecanti ,se ka mundesi te njohesh nje bote e cila rrethohet nga brishtesia

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:55

Ne quhemi 'ylli' i dasmes

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7012
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga benita krusha prej Wed 05 Jun 2013, 10:49

Asnje nga komentet nuk me pelqeu.
Me falni qe e them kete.
Un nuk do komentoj ne kete teme, rreth veqorive te femrave.

Memaliaj paska treguar sa e poshteruar eshte gjinija femrore ne syte e tij. ne pergjigjet qe paska dhene per arlen ka perdorur nje cinizem te papranueshem i cili te ben te ndjehesh e ofenduar si gjini e bute.
Sidoqoft nuk eshte esenca te perleshemi ketu se cila gjini eshte me e perparuar apo cila gjini ka me shume te mira se tjetra. Nje mashkull pa femren nuk mund te jetoje... Gjithashtu nje femer pa mashkullin eshte e vuajtur, si gjysme, ajo ka nevoje te kompletohet nga ai.

Mos beni krahasime... te dy gjinite kompletohen nga njera tjetra per te plotesuar boshlleqet e tjetrit.

Shum e pasket banalizuar temen. Te me falni qe po flas me nje sy kritik...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8624
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vecantite e femrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi