» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Apr 2008, 20:37

Une se ka kete problem se edhe ashtu nuk gje vajze me te madhe se une se paku 206 cm duhet te jete te mos perdor shkallet 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 23:30

Sad Sad naki mi ke pre krahet ččččččč Very Happy Very Happy Very Happy te kam xhan je 1sh

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 08 Apr 2008, 15:04

mirela shkruajti:shih shih dano danc do te te spiunoi o sa qef o sa qef Mad zemra e thyer po ca kan me ty mi kta rrugacet ti raf una kta per ty Shocked se je shoqja ime ti Smile
Shocked Shocked Shocked Shocked keta duan dru pa mbarim se nuk marin veshe druri ka dal nga per kate njerez:shock: Shocked Shocked
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Loresa prej Tue 08 Apr 2008, 15:44

Naki shkruajti:Une se ka kete problem se edhe ashtu nuk gje vajze me te madhe se une se paku 206 cm duhet te jete te mos perdor shkallet 8)
akoma ti me shkallet o taj Shocked Shocked Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 11939
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga sirena prej Tue 08 Apr 2008, 16:28

besoj se te duash nje vajze me te madhe se vetja nuk ka asnje problem dhe nuk e shoh si dicka te pa mundur pasi zemra njesoj mund te dashuroje si te nje e madhe dhe e bukur si te nje e vockel dhe ( jo e bukur )...

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11911
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Tue 08 Apr 2008, 20:22

wow... ne flasim per dashni kto flasin per shpulla...
sirena puc tyve una se me ka mare malli Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11094
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 14:31

666 shkruajti:wow... ne flasim per dashni kto flasin per shpulla...
sirena puc tyve una se me ka mare malli Very Happy:D:D
Nuk e di ti akoma ai qe te ref te do me shume Shocked
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga ylli prej Mon 14 Apr 2008, 22:09

te duash nje vajz me te malle se veten ,une besoj se do ishte me mir
dashuria eshte ne rradh te par ,pastaj edhe gjerat do shkonin me mie
do e ndertoje jeten me mir , me shpejt , dhe gjithēka do shkonte ne vendin e vet ,,une per vete do e pelqeja shum kete gje
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Musafir prej Tue 15 Apr 2008, 10:43

shum i keni perzier temen edhe pse pak tema esht se dikush po e merr per nga gjatesia dikush per nga mosha por une mendoi se kur nje njeri ka vleren e tij nuk shikohet as gjatesia apo as bukuria por shikohen realiteti i personit dhe si person qe esht i sinqert me mirekuptim per te gjith nga motra e juaj


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Apr 2008, 11:20

mua me ka ndodhur dy here te dua dike me te madhe se vetja.
ne njerin nga rastet jam lidhur me ate goce.
kur njeh dike dhe fillon te ndjesh per te as te shkon ne mendje te dish se ca moshe ka.
eshte dhe me tip kjo pune.
mua per shembull spara me pelqejne te voglat se zndihem rehat , flasin pralla me mbret dhe jan shume naive.
ndoshta te nje femer me e madhe gjen ate mirkuptimin , mbeshtetjen dhe sigurin qe nje femer me e vogel nuk mund te ta jap.
i vetmi problem qe eshte ne kete mes eshte se nje femer ne pergjithesi bie me shpejt se nje mashkull dhe keshtu qe mund te ket probleme me von per ciftin
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 15 Apr 2008, 12:54

memaliaj shkruajti:mua me ka ndodhur dy here te dua dike me te madhe se vetja.
ne njerin nga rastet jam lidhur me ate goce.
kur njeh dike dhe fillon te ndjesh per te as te shkon ne mendje te dish se ca moshe ka.
eshte dhe me tip kjo pune.
mua per shembull spara me pelqejne te voglat se zndihem rehat , flasin pralla me mbret dhe jan shume naive.
ndoshta te nje femer me e madhe gjen ate mirkuptimin , mbeshtetjen dhe sigurin qe nje femer me e vogel nuk mund te ta jap.
i vetmi problem qe eshte ne kete mes eshte se nje femer ne pergjithesi bie me shpejt se nje mashkull dhe keshtu qe mund te ket probleme me von per ciftin

Tani kam lexuar dicka te vertete ne gjithe kete teme qe ka lidhje me temen edhe i pershtatet temes mendim me se i sakte i joti
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Apr 2008, 19:15

Ashtu eshte dhe mua me ka ndodhur me nje me te re se une ..... nuk ka rendesi ca moshe eshte kur e do

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Bardhi prej Tue 15 Apr 2008, 20:17

Naki ke shumė pėrparėsi ti mė tė madhe se ti nuk ka vap
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 11887
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Apr 2008, 08:45

Zemera_e_thyer shkruajti:
memaliaj shkruajti:mua me ka ndodhur dy here te dua dike me te madhe se vetja.
ne njerin nga rastet jam lidhur me ate goce.
kur njeh dike dhe fillon te ndjesh per te as te shkon ne mendje te dish se ca moshe ka.
eshte dhe me tip kjo pune.
mua per shembull spara me pelqejne te voglat se zndihem rehat , flasin pralla me mbret dhe jan shume naive.
ndoshta te nje femer me e madhe gjen ate mirkuptimin , mbeshtetjen dhe sigurin qe nje femer me e vogel nuk mund te ta jap.
i vetmi problem qe eshte ne kete mes eshte se nje femer ne pergjithesi bie me shpejt se nje mashkull dhe keshtu qe mund te ket probleme me von per ciftin

Tani kam lexuar dicka te vertete ne gjithe kete teme qe ka lidhje me temen edhe i pershtatet temes mendim me se i sakte i joti
zemra_e_thyer jo pa qellim e kam postuar kete tem sepse eshte nje gje qe e kam perjetuar vet dhe vazhdoj ta perjetoj kete gje.
prandaj doja te dija se cmendojne anetaret e ketij forumit mbi kete fenomen paragjykus nga femrat ne pergjithesi.
deri tani kam konstatuar nje reagim te mire dhe pozitiv me prjashtime te vogla po gjithsesi shume eshte dale nga tema.
u them anetareve te jene pak me te drejtperdrejt per temen dhe jo ta bejne chit chat.
flm.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Apr 2008, 09:22

Siq e ceka edhe ne postimet me larte ne dashuri mosha dhe cilesit trupore nuk kane rendesi por veshtire se gjindet nje partner/partnere e tille....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Mon 28 Apr 2008, 22:14

kane shume per mendimin time

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga ylli prej Mon 28 Apr 2008, 23:13

jo nuk jan shum ; jan pak , bile"bile jan shum pak
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 09:35

Nuk ka te bej mosha fare per mendimin ti...n.q.s.dashuria eshte e paster edhe e sinqet ..ja vlen ..


Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė Tue 29 Apr 2008, 09:42, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 09:39

Bejeni zgjedhjen vete sepse jeni ju qe duhet te vendosni, nese e konsideroni veten te rritur, e jo familja juaj.
Good luck
Thote nje fjale e urte rri shtrembet e fol drejt largo injorancen ec me kohen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 09:56

Naki shkruajti:Bejeni zgjedhjen vete sepse jeni ju qe duhet te vendosni, nese e konsideroni veten te rritur, e jo familja juaj.
Good luck
Thote nje fjale e urte rri shtrembet e fol drejt largo injorancen ec me kohen 8)
e pra e ja thu.. po kujt ja thu ..8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Apr 2008, 14:13

Do shprehesha kunder e vecanerisht te dashurosh nje vajze me te madhe se vetja sepse mendoj se ndoshta ai fillimi eshte pak i vecante, por me kohen e kupton qe ke bere nje gabim dyfish

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga bovari prej Tue 29 Apr 2008, 16:06

Une nuk e shoh si diēka te veēante bile eshte normale.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11847
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 17:08

Pajtohem nuk shohe ndryshim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 19:39

Une jam deshmitare e kesaj gjeje ,ju them siqerisht qe nuk me itereson fare qe esht me i madh se mua ,aq me mire se esht me i pjeku nga une ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Tue 29 Apr 2008, 21:30

po lexoja me vemendje ket teme dhe me pelqehu disi
me cfare lexova disa antare jan te mendimit qe mosha ska te beje fare ne dashuri
mendoi se kta antare flasin sepse kan dicka te till dhe e kan kaluar temen dhe mendimet sipas interesave te veta dhe jo sipas realitetit qe mund te jete.si mund te thuash qe ska asnje problem mosha
kur nje mashkull mund te jete 35 vjec dhe nje femer 20 vjec?
nuk e mendoni se cfare diference ka ky mashkull nga kjo femer??
burri rritet dhe femra po ashtu por femra rritet dhe nderkohe qe ajo shkon 35 vjec sa ai mashkulli ka shkuar 50 ateher i bje qe kjo femra sepse eshte ne nje moshe ideale do filloi te kerkoi dike tjeteri sepse mashkulli nuk eshte me ne gjendje te beje gjith punet qe ja kerko femra besoi se me kuptoni se ku do te dal.
kjo ndodh vetem nese mashkulli do qe te shtoi shoqerin e tij ne permjet gruas ateher po jam dakort
mos mendoni sipas interesit tuaj personal por sipas realitetit
lerini mendimet tuaja se cfare keni me njeri tjeterin por flisni ate cka mendoni vertet ne mendje dhe cfare llogjikoni
mund te kete dashuri te till por asnjeher kur diferenca kalon mbi 10 vjet sepse kjo nuk eshte gje e mire
se pastaj i bje sikur martohet mbesa me xhaxhan e vet ose nipi me hallon e vet
o gjinia mashkullore mos e merrni femren 20 kur ju jeni 35 ose 40 sepse do tu shtohet shume shoqeria dhe do tu doj komshiu shume se normale qe mosha iken dhe fuqit bjen te mashkullit por femra eshte ende ne moshen e vet dhe ka nevoi per shume gjera

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 01:06

oo xhaxhi mandi po mos u loll te shkruash kaq gjat se ne e kuptojm edhe me pak fjal ,
prandaj mos ban krahasime kote ,,danky
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 19:20

ylli shkruajti:oo xhaxhi mandi po mos u loll te shkruash kaq gjat se ne e kuptojm edhe me pak fjal ,
prandaj mos ban krahasime kote ,,danky

prap ti shoku me qenke kunderven???
ke ndonje hall lale qe te djegerka kaq shume kur flas une??
rri lale mos dil nga tema shihe punen tende a te keqen xhaxhi
une e kam shkruar komentin time dhe mendimin time me pare
pavarsisht se yllit sna i paska pelqyer

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Apr 2008, 19:43

Neutral Neutral Neutral sa kom qeshur....
Une do pergjigjesha shume shkurt dhe shume kjarte
Po kur do raza qe une te jem i dashuri i saj duhet te pyes tjeret une..... Neutral Neutral Neutral e ajo e fqiut thote nje fjale e urte "asgje ste mbetet borgj per ate bote cfar ti bejsh fqiut ta ben ai ty " keshtu i bej njoftim Razes te kete kujdes nga fqiu pas 15 viteve Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 20:10

MANDI shkruajti:
ylli shkruajti:oo xhaxhi mandi po mos u loll te shkruash kaq gjat se ne e kuptojm edhe me pak fjal ,
prandaj mos ban krahasime kote ,,danky

prap ti shoku me qenke kunderven???
ke ndonje hall lale qe te djegerka kaq shume kur flas une??
rri lale mos dil nga tema shihe punen tende a te keqen xhaxhi
une e kam shkruar komentin time dhe mendimin time me pare
pavarsisht se yllit sna i paska pelqyer


po edhe une te ktheva pergjigje asgje me teper se sa ke shkrojtur ti per te gjith e'ne pergjithsi prandaj edhe ti pak ma rrespekt per te gjith ne qe jemi ketu
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 20:23

po ka shum mashkuj qe nuk kan mend ne kok
dhe femrat dalin me te zgjuara, keshtu qe bota eshte e'malle
dhe e'eger,dhe as gje nuk mund te percaktohet
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Thu 01 May 2008, 11:29

Replika nga MANDI ne postimin time eshte fshire .....
Kerkoj nga moderatoret mos te fshihen ne te ardhmen cfardo qe jen ato po qofshin shume te ulta po edhe ofenduese ju lutem.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 01 May 2008, 17:41, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

e

Mesazh nga MANDI prej Thu 01 May 2008, 16:42

bravoooooooooo moderatoret

moderator te dashur nese nuk u pelqen mendimi im

me mire mos e lexoni se sa e fshini
sepse une di qe rregullat si kam shkel dhe skam perdor asnje fjalor banal ne komentet e mija

ky qenka forume qe moderatoret lenkan shkrimet qe u intereson atyre dhe jo ajo cka shprehin te tjeret

bravoooooooo stafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

duhet te merrni cmim te pare per interesat tuaja qe keni ktu ne forume

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Thu 01 May 2008, 17:42

Ske pse nxehesh lal perserit se ndodhin gjerat per kete arsye largova kete moderator nga stafi se ishte i ri ke mundesi ta perseritesh prap repliken su be qameti
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Thu 01 May 2008, 17:45

naki une hyje ne forume sepse e di se ktu ska femije nga mendja

dhe sma ha mendja se ai qe me ka fshir repliken time ka qene moderator i ri por ka qene nje nder te vjeterit
por te cilit si ka pelqyer mendimi im se do kete ndonje arsye personale ktu ne forume dhe si ka ardhur mire kur ka lexuar komentin time

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Thu 01 May 2008, 18:14

MANDI shkruajti:naki une hyje ne forume sepse e di se ktu ska femije nga mendja

dhe sma ha mendja se ai qe me ka fshir repliken time ka qene moderator i ri por ka qene nje nder te vjeterit
por te cilit si ka pelqyer mendimi im se do kete ndonje arsye personale ktu ne forume dhe si ka ardhur mire kur ka lexuar komentin time
Mire lali mire e shof se je i nervozuar dhe te kuptoj por une te spjegova se ndodhin gjerat shpesh ndodhe se vete temat barten ne shporte ka ca limite forumi dhe eshte nje sistem forum automatic prune qe ka ndodhur me qindra tema barten ne shporte por i rikthej une ato.
Nese paska qene me aq rendesi ai postim une mund ti jap full back up forumit dhe ti rikthej postimet siq kane qene ne daten kur ti ke replikuar por do humbin keto tjerat nga ai qast kur jap back up. Pse e ben kaq tragjike nuk besoj se ke harru testin repliko prap ne quote ke cila replik ke bere ate dhe nuk behet qameti.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 11:13

memaliaj shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:
memaliaj shkruajti:mua me ka ndodhur dy here te dua dike me te madhe se vetja.
ne njerin nga rastet jam lidhur me ate goce.
kur njeh dike dhe fillon te ndjesh per te as te shkon ne mendje te dish se ca moshe ka.
eshte dhe me tip kjo pune.
mua per shembull spara me pelqejne te voglat se zndihem rehat , flasin pralla me mbret dhe jan shume naive.
ndoshta te nje femer me e madhe gjen ate mirkuptimin , mbeshtetjen dhe sigurin qe nje femer me e vogel nuk mund te ta jap.
i vetmi problem qe eshte ne kete mes eshte se nje femer ne pergjithesi bie me shpejt se nje mashkull dhe keshtu qe mund te ket probleme me von per ciftin

Tani kam lexuar dicka te vertete ne gjithe kete teme qe ka lidhje me temen edhe i pershtatet temes mendim me se i sakte i joti
zemra_e_thyer jo pa qellim e kam postuar kete tem sepse eshte nje gje qe e kam perjetuar vet dhe vazhdoj ta perjetoj kete gje.
prandaj doja te dija se cmendojne anetaret e ketij forumit mbi kete fenomen paragjykus nga femrat ne pergjithesi.
deri tani kam konstatuar nje reagim te mire dhe pozitiv me prjashtime te vogla po gjithsesi shume eshte dale nga tema.
u them anetareve te jene pak me te drejtperdrejt per temen dhe jo ta bejne chit chat.
flm.
JU LUTEM A MUND TE ME THOT DIKUSH NGA JU KUSH E KA MODIFIKUAR TITULLIN E TEMES SEPSE TITULLI QE UNE E KAM HAP KA QEN "TE DUASH NJE VAJZE ME TE MADHE SE VETJA", DHE KAM PAS NJE ARSYE PSE E KAM SHKRUJT KESHTU . JU LUTEM SHUME VENDOSJANI TITULLIN TEMES SI KA QEN NE FILLIM.
SHPRESOJ TE MERET PARASYSH KJO GJE, DHE MOS TE NDODH ME HERE TJETER.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Tue 06 May 2008, 12:52

Very Happy ok king u rregullua flm per verejtjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 23:01

ndodh mer si sndodh kjo gje

por vec kujdes nga mosha sepse nuk eshte hijshme kur ajo i kalon mbi 5 vjet siper teje

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Wed 07 May 2008, 13:55

Naki shkruajti:Very Happy ok king u rregullua flm per verejtjen
naki flm per mirkuptimin lali. Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 07 May 2008, 16:46

te duash nje vajz me te madhe se veten . wow por mas pak kohesh te behet e dashura si me ken spo them gjyshe po nen 8)

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi