» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

0 Pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10-shi TETOR 2016
Naki
 
Elona
 


Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 16:09

nese asht arijana me emadhe se un ajo nuk math taket dhe jem nje nalsi

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 8983
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 19:41

Kushtrimi2 shkruajti:nese asht arijana me emadhe se un ajo nuk math taket dhe jem nje nalsi

sju kuptova shum mire me kete shkrim,mundohuni te ma shpjegoni shqip te lutem

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13165
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 20:19

nese asht arjana me e gjat se un arjana nuk madh take dhe ather jem nje gjatsi ok

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 8983
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Sponsored content Today at 03:23


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi