» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 15 May 2010, 08:48

urrej sepse e don tema

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Sat 15 May 2010, 08:54

Ska perse mbyllet perderisa eshte teme dhe kerkoj nga ju stafi te jeni pak ne favor te anetareve.

... Urrej ate qe duhet urryer ... por urrejtja nuk te qon askund prandaj mos urre

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17746
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 08:57

Urrejtjet vazhdojn.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Interesant prej Sat 15 May 2010, 09:18

Shkrimet jasht temes jane fshier, mendoj se stafi duhet te konsultohet tek zona e stafit ose ne MP per peroblemet eventuale qe mund te ndodhin.

Me respekt

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12371
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 15 May 2010, 16:13

urrej,,, sja vlen fare te urresh

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 22:39

urrej njerzit qe luajn skenarin e shoqeris me aq profesionalizem ne fushen e shtirjes dhe mashtrimit sa duhet te kandidojne per cmimin nobel ne mbremjen gala te dyfytyresis

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9181
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Besi prej Sat 15 May 2010, 23:02

Ne mesin e atyre pak gjerave qe urrej eshte gjumi.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9416
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 23:13

urrej kur ndjehem e pafuqishme per tju kunderven padrejtesive

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9181
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 23:19

Urrej kur me humb Hena se me lot nuk i shoh dot yjet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 23:21

urrej kur ndjenjat vihen ne ankand

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9181
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 01:59

Urrej pagjumsin

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9870
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 02:02

propaganden

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arni-y prej Sun 16 May 2010, 04:06

Drejtė thėnė, urrej shkitė. - Kosova e din mė sė miri pse!
Ju pėrshėndes bashkė kombas tė mij!

Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 7808
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 14:32

Urrej kto dit me shi

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9870
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 16 May 2010, 14:48

Urrej kur pasqyra te ofron nje shembellim te genjeshtert dhe ti nuk je ne gjendje ta deshifrosh nga syte e perlotur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:15

urrej kur flas msn e vonojn,apo sta varin fare

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 20:50

Urrej trafikimin e qenieve njerezore

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:49

Urrej urrejtjen!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?


BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 8251
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:08

Urrej kur dikujt i intereson jeta ime private

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:32

Urrej thashethemet

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:20

Urrej llafazanet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sar@ prej Sat 05 Jun 2010, 19:14

Urrej njerzit injorant Very Happy

Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 7410
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sat 05 Jun 2010, 19:17

urrej kur shesin mend

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 05 Jun 2010, 20:23

Njeresit qe bene gjeste si femije

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 06 Jun 2010, 10:37

Urrej njerzit qe larvdrohen.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 14:09

urrej kur kemi mundesin te ndihmojm e skemi deshiren ta bejme

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:02

Urrej padrejtesit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 20:05

Urrej kur me thua JO

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10328
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:07

Urrej kur insiston per diqka

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 20:58

urrej veten nganjehere

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Jun 2010, 23:11

Urrej kete fjale " urrej" ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17746
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 23:49

urrej linjen per momentin

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 13:54

Urrej njerezit qe s'din se qka eshte shakaja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 14:40

Urrej kur me ikin nga bashkebisedimi pa pershendetje dhe paralajmerim!!!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10328
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 07 Jun 2010, 15:23

Urrej raportet e vartesise qe krijohen mes individeve te shoqerise sone.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Mon 07 Jun 2010, 15:31

Urrej njerezit cinike dhe nencmues.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12232
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 16:12

Urrej njerzit me maska.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 12:04

Urrej egoistet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 15 Jun 2010, 15:28

Urrej kur njerezit e perkufizojne veten thjesht si "te bukur"

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 16:06

Urrej urretjen

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi