» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 20:43

e shet ai boti Very Happy:D kte tapineta blej una Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11094
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 21:09

vallai o 99 ti provoje njer , po ska bir nene tja mbush mendjen te shes tapin ai Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11910
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Apr 2008, 21:12

Menyra juaj per te ber pervete njeritjetrin eeeee shum bukur ishalla ja arini qellimit qe vet tema te ket sukses Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 21:45

hahahhahahahaha kujt po ja ndjen per teme mi o My Love Very Happy:D une dua embelsine e kesaj shtriges Very Happy:D:D
edhe tenden nqse nuk e zen tapine akoma njeri Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11094
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Musafir prej Fri 11 Apr 2008, 14:35

666 shkruajti:hahahhahahahaha kujt po ja ndjen per teme mi o My Love Very Happy:D une dua embelsine e kesaj shtriges Very Happy:D:D
edhe tenden nqse nuk e zen tapine akoma njeri Very Happy:D
she she mos ha shum embelsira ti dreqo se te prishen dhembet..Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 11 Apr 2008, 15:02

GJEJA E PARE GJEJ NDONJE SHOQE TE ASAJ TA KESH SI KONTAKT.
E DYTA GJEJ NUMRIN E CEL.
E TRETA ME ANE TE SHOQES ULU PER KAFE ME TE.
E KATERTA CFAT TE KEM
HAHAHAHAAAA
PO KU KA RECET PER KETO GJERA MO NJEREZ HAHAHAAA
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Majlinda prej Fri 11 Apr 2008, 16:54

Jo asnji nuk jane si thuani .
Per te gjetur nje mashkull po shkruaj nga ana femrore duhet ai person te ket shpit dhe zemer te paster e tjerat smund ti kete te kqija nese posedon keto dy cilesi.
Po ku te gjindet ai?
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga mirela prej Fri 11 Apr 2008, 23:44

triniti shkruajti:vallai o 99 ti provoje njer , po ska bir nene tja mbush mendjen te shes tapin ai Very Happy:D:D

trino i ka shiju ėėėėė se leshon me ai mir ben miiii se u ka bo keq per tok tani 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga bovari prej Sun 27 Apr 2008, 16:40

Nuk tregohet kush dhe cili je por tregohet ēfare do dhecilin don ai/ajo qe ke perballe Smile
pa harruar dhe duhet shprehur qe je tip qe i nderon te dashurit /at dhe se ke pervoja te ndryeshme pasi ky veprim i jep lehtesim pales tjeter dhe krijon imazhin se nuk je tip qe i nxjerr probleme pas ndarjes fundja edhe nje 10 vjeēar 20 vjecar po edhe nje 65 vjecar dashuron ama nuk do te thot qe te gjitha lidhjet mbarojn me martese , se ka edhe qe mbajne dy (lloj dhumntije)te jetojm me realitetin. Razz
Ne kete menyre mund te besh pervete dike.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11847
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Sun 27 Apr 2008, 21:29

morena shkruajti:
666 shkruajti:hahahhahahahaha kujt po ja ndjen per teme mi o My Love Very Happy:D une dua embelsine e kesaj shtriges Very Happy:D:D
edhe tenden nqse nuk e zen tapine akoma njeri Very Happy:D
she she mos ha shum embelsira ti dreqo se te prishen dhembet..Neutral Neutral

du mi du...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11094
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga mirela prej Sun 27 Apr 2008, 23:05

mendoi te jesh thjesht vetvetja kjo esht menyra me e mire

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Mon 28 Apr 2008, 20:42

ehe...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11094
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 16 Jul 2008, 00:14

mirela shkruajti:mendoi te jesh thjesht vetvetja kjo esht menyra me e mire

Ketu pajtohem edhe une...
Por edhe nje gje te mundohesh sa me shume ta besh xheloz/e edhe kjo nje menyre tjeter Razz
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11749
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Jul 2008, 09:24

Asgje nuk eshte me e mire se kjo qe u tha te jesh vetvetja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Dec 2008, 19:55

Po ti si ja ke bere me Razen pirat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Tue 23 Dec 2008, 00:28

Hapsira shkruajti:Po ti si ja ke bere me Razen pirat
Gabim pyetje duhesh ta pyesesh Razen si me beri ajo mua 8) jo si e bera une ate se ajo ishte qe me kerkoi Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi