» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga bora prej Wed 18 Nov 2009, 16:49

kur kam humbur babain tim qe me mungon shume
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10009
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 19:54

kur humba babin tim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Te-Li prej Wed 18 Nov 2009, 20:41

1999 skena nga me te ndryshmet... por aq me teper me renduan-malltretuan nazifashistet gjerman te shekullit 21 ne Stammheim/B.Württemberg!!!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9517
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 20:57

eh kur kam humbur babain tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Apr 2010, 13:13

Kur mora nje telfonat te mallkuar per vdekjen e Babit tim!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 04 Apr 2010, 13:17

kur meta pa dy prindit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10168
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Mirja prej Sun 04 Apr 2010, 13:21

Kushtrimi2 shkruajti:kur meta pa dy prinditKur mora lajmin per vdekjen e Babit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10677
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga anea prej Sun 04 Apr 2010, 21:17

..nuk mund ta them , edhe pse shume do te doja ta them, se paku ne menyre virtuale...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8631
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 23:22

nuk e them ai eshte vetem i imi dhe nuk e dine as prinderit e mi

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11507
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Apr 2010, 16:38

Vdekja e Babit tim pa baba si pa sy eshte jeta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 07 Apr 2010, 16:53

kur meta vetun ne ket jet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10168
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 07 Apr 2010, 19:43

vdekja e babit tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Wed 07 Apr 2010, 19:47

me vjen shume keq zemer

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11507
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Bruneta prej Fri 09 Apr 2010, 13:38

Kur u ndava nga dikush qe mendoja se me do me't vertet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12319
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga musa racaj prej Fri 09 Apr 2010, 16:52

momenti me i veshtir ka qen kur e kam vorrosur baben e vrar ne luften e fundit te cilin e kam vorrosur naten nen krismat e plumbave

musa racaj

Shteti : siqev
Postime : 26
Kyējet nė forum : 8554
Regjistruar mė : 13/02/2010
Profesioni : teknik bujqsor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010, 14:24

Kur mbulova me keto duar Babin tim me ate dhe te zi!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Besi prej Sat 10 Apr 2010, 15:53

Nder momentet me te veshtira,do ta cilesoja faktin se me duhet t'a ktheje nje personi urretjen qe ka per mua,ne kahje te kundert,bile brenda tre diteve se s'ben ndryshe.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10223
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:44

VDEKJA BABIT SAQE PER DY VITE KAM QENDRUAR NDEPRESION E ANOREKSI SAQE DESHA ME I SHKU MBRAPA SE SNUK ME VAZHDU ME JETU PA TE

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Erisa prej Tue 04 Jun 2013, 10:02

Kan qen 2, Ndarja nga jeta e Vellait tim te vogel para 11 vitesh si dhe e fundit ndarja nga jeta e Mamas time. Aq e hidhur sa qe spo i jepja me kuptim jests perse me ndodhen mua keto. E vetmja gje qe ngroh njeriun jan njerezit me te afert. Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8541
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i veshtir (hidhur) i jetes tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi