» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

23 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 23 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga ARli prej Sun 17 Feb 2008, 08:09

nese nuk e dini kjo eshte

http://www.youtube.com/watch?v=0wdz5YB07y0&feature=related

kjo eshte degjojeni Very Happy:D:D:D:D:bball:
avatar
ARli

Shteti : albania
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10872
Regjistruar mė : 09/01/2008

http://www.arli.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Feb 2008, 08:56

ARli shkruajti:nese nuk e dini kjo eshte

http://www.youtube.com/watch?v=0wdz5YB07y0&feature=related

kjo eshte degjojeni Very Happy:D:D:D:D:bball:


Me kete muzik e thyej komjuterin geek

Arli cherry My Love ---- Cfar kengesh degjon ore Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga ARli prej Thu 28 Feb 2008, 18:22

sa e eger qe je mi nuk guxon robi me i pelqy ndonje music se :p:P:P:P:P:P:P:P bej shaka kjo eshte musica me e preferuar per mua cfar ti beje Very Happy
avatar
ARli

Shteti : albania
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10872
Regjistruar mė : 09/01/2008

http://www.arli.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga mirela prej Thu 28 Feb 2008, 18:31

wow arli sa e bukur kjo muzika thnx Smile
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10973
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 28 Feb 2008, 20:17

Mendoj qe HARD ROCK eshte muzike me shume e preferuar per ata qe konsumojn droge ne njefare menyre pasi qe eshte muzike qe shkaterron nerva me shume.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11052
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga ARli prej Sat 29 Mar 2008, 22:19

edhe kjo eshte shum e bukur me kujton filmin un-ti-dhe kasandra Very Happy:D eshte remx degjojeni

http://www.youtube.com/watch?v=0jMgA-njZh8
avatar
ARli

Shteti : albania
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10872
Regjistruar mė : 09/01/2008

http://www.arli.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Mar 2008, 15:35

Ueeee kush qenka ketuE di ca eshte Hard Core... po se kam shume qef se te cmend fare Very Happy
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13262
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga EMILJANO prej Sun 30 Mar 2008, 15:40

ARli shkruajti:edhe kjo eshte shum e bukur me kujton filmin un-ti-dhe kasandra Very Happy:D eshte remx degjojeni

http://www.youtube.com/watch?v=0jMgA-njZh8
hahhah ARLI ASHT MUZIK ME JA FUT NJA TRE VIJA


TE PERSHENDES ME KET MIX
alpha twins


Kodi:
Kodi:

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 10652
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Majlinda prej Sun 30 Mar 2008, 15:53

E bukur kjo me larte emiljano
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11697
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga no_name prej Fri 26 Sep 2008, 17:32

e di cfar eshte ARLI edhe un e pelqej shum kete music kam edhe nje degjoje nje here ARLI ndoshta do te pelqej http://www.youtube.com/watch?v=wRyPwk1ommQ&feature=related
avatar
no_name

Shteti : pune
Postime : 11
Kyējet nė forum : 10089
Regjistruar mė : 26/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Sep 2008, 20:07

Une po i mbyll veshet Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga no_name prej Sat 27 Sep 2008, 17:49

sesht nevoja ti mbyllesh veshet risa se nuk eshte aq e fort sikur e boni ju apo jo ARLI eshte music shum e bukur.
avatar
no_name

Shteti : pune
Postime : 11
Kyējet nė forum : 10089
Regjistruar mė : 26/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Sep 2008, 18:17

E ka fain Arli qe ka hapur kete teme Shocked Razz fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E dini se ēfar eshte musica HARD CORE?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi