» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Musika hip-hop i huaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga ARli prej Sun 17 Feb 2008, 08:01

jay-z e vetmja kenge qe me pelqen nga ky kengetar

http://www.youtube.com/watch?v=MUN9giYJhew

Smile
avatar
ARli

Shteti : albania
Postime : 9
Kyējet nė forum : 11001
Regjistruar mė : 09/01/2008

http://www.arli.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 09:55

TBA - 039 - LYRICAL SON #1
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 10872
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:58

ARli shkruajti:jay-z e vetmja kenge qe me pelqen nga ky kengetar

http://www.youtube.com/watch?v=MUN9giYJhew

Smile

Arli kis

muzika hauz me pelqen me teper Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:05

nga muzika e huaj me pelqejn vetem dy kengetare gjermane te preferuara per mua jan
Yvonne Catterfeld edhe Jeannett Biederman te gjitha kenget e tyre jan te mira


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga Adisa prej Fri 22 Feb 2008, 13:36

kengetaret e huaj me peqejen xhaneta dhe ivana
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11956
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Musika hip-hop i huaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi