» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė

Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat

Naki (9124)

Geri (7161)

lolita (6766)

Annika (6751)

Kle@Love (6659)

Voglushja (4385)

Interesant (4173)

Arjana (3724)

albi (3374)

Adisa (3282)

A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 14:42

Gjithcka eshte relative.Edhe vete Anshtajni ka thene se kjo qe po them une edhe pse kam te drejte,eshte relative.Mundet nje dite te del dikush dhe te thote dicka tjeter dhe une te mos kem te drejte.Edhe ne sado qe shprehimi sot dhe themi se nuk e kisha fal kurre apo e kisha fal,kjo mbetet relative,pasi qe nuk e dim se cfar do ndodh dhe si do ndodhe ne te nesermen.Ka plote raste qe kan thene se nuk e falin,por e kan falur.Sikur qe ka pasur raste qe kan thene e falin,por nuk kan mundur ta falin.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9158
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Apr 2010, 14:45

Si parim te gjithe themi qe tradhetine nuk do ta falnim kurre por jo gjithmone teoria ecen ne raport te drejte me praktiken, ne te vertete ajo eshte dicka e pafalshme, por nuk mund te flasesh pa e provuar sepse vetem ne kete menyre duke e provuar e kupton ne te vertete nese do ta falje apo jo.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9377
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mesazh nga Naki prej Thu 15 Apr 2010, 14:51

Une mendoj se mire e the Gjimnazistja, por jemi ne kohen kur kjo gje tashme eshte bere rutine e dites apo e kohes si ta them. Duhet falur sepse instikti i qenjes njerzore eshte krijuar nga paraqitja e tije me tradhetine dhe nuk permirsohet dot. Jane te rralle ata qe jane besnik dhe besnike. Mendoj se me mire eshte te falet dhe te punohet ne ate qe te mos perseritet me. nese falet atehere duhet futur ne dhe dhe mos te permendet me.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17488
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 15:02

Genjeshtra, Mashtrimi Tradhetia jan po thuaj se te njejta shume te ngjashme me njera tjetren i kam
falun shumė gabime po ne fund qdo here jam lendu edhe ma shumė sepse kam dashur me shpetu diqka qe moti ish prish dhe skish me shpetim ,tani them ma mirė mos falni shumė se edhe me e fal nuk munesh me ja harru krejta per mua falja ka marr fund kur behet fjal per keto qe i permenda sepse pa Genjeshtra dhe Mashtrime as Tradhetia nuk behet por fillon me Genjeshtren shumzohet me Mashtrime dhe perfundon tek Tradhetia!

Sa i perket kush tradheton me shume them te dy palet sot eshte mbush kjo Bote me plot gjera negative qe ska me besim tek asnjeri qe dhe se shpejti do i vie fundi qdo gjeje!

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga Sponsored content Today at 21:19

Sponsored content

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi