» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Aug 2009, 00:50

Femrat uhhh te grijn fare.. 0031 ku ka me te keqe se grate. lalala . naten me burrin e shpis 8) e diten e burrin e komshise Embarassed Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 01:21

Cunat jan tradhetar me shum por jo te gjithe njesoj eeeeee kujdes!!!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Aug 2009, 01:25

krayzi shkruajti:Cunat jan tradhetar me shum por jo te gjithe njesoj eeeeee kujdes!!!

Pse cunat..? e jo gocat eeee 8)

Un per veten mendoj qe te dyja palet jan nji soj.. ai person qe tradheto e ka dicka ose nuk i pelqe e dashuri/a ose e ka ne gjak tradhetin per te dyja gjinit.. por nga nji her dhe dikush mund te gaboj e mund te mahnitet nga noi bukuroshe e i prishet mendja pastaja Embarassed ehe Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 01:32

Po them edhe gocat tradhetoj aman reall ndonjeher, se po plas Geri nga inati hahaha
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Aug 2009, 01:34

krayzi shkruajti:Po them edhe gocat tradhetoj aman reall ndonjeher, se po plas Geri nga inati hahaha

Po nga nji her ne te dendur tradhetojn gocat 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 01:35

Gocat bre shajton gocat me pak se meshkujt
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Aug 2009, 01:38

krayzi shkruajti:Gocat bre shajton gocat me pak se meshkujt

Po ti ke tradhetu noi her? hihihi..?

Gocat bo sa tradhetoj shumm
8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 01:41

Skam ari ende une jo .....sjam mashkull te tradhetoj hahah
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Aug 2009, 01:50

krayzi shkruajti:Skam ari ende une jo .....sjam mashkull te tradhetoj hahah

eeee po kur ske arrit akoma.. pse fol kot ti eee apo per te mbrojt anen jote :luv:

Femra e ka ne gjak tradhetin per nji red bull te tradheton sot ;;;baned;;;
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 09:14

Geri shkruajti:
krayzi shkruajti:Skam ari ende une jo .....sjam mashkull te tradhetoj hahah

eeee po kur ske arrit akoma.. pse fol kot ti eee apo per te mbrojt anen jote :luv:

Femra e ka ne gjak tradhetin per nji red bull te tradheton sot ;;;baned;;;


Ahahahaha Geri

Mendoj se edhe Femrat tradhetojne por ka nga meshkujte qe me shum u ndodhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Aristogata prej Thu 20 Aug 2009, 11:33

mashkulli dihet

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10432
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga GoldeN prej Thu 20 Aug 2009, 18:03

femrat ..................dihet.
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 Aug 2009, 19:09

mashkulli me shume Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Adonisi prej Sat 22 Aug 2009, 23:13

aristogata shkruajti:mashkulli dihet

Dihet qe tradhetojne edhe meshkujte edhe femrat. Qe meshkujte tradhetojne me shume, kjo nuk dihet, por supozohet nga femrat. Po edhe sikur te keni te drejte kur thuani se meshkujte tradhetojne me shume, atehere lind pyetja se me ke po tradhetojne? Mos rastesisht me gjinin e vete? Mos e harroni nje gje: raporti ne mes meshkujve dhe femrave sot eshte 4 me 1 ne favore te femrave! Keshtu qe, ne njefare menyre i bie se meshkujte jane te "detyruar" qe te tradhetojne, ne pamundesi te kushteve dhe rrethanave tjera qe te marrin me shume se 1 grua!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11271
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Sun 23 Aug 2009, 14:50

Meshkujt ( por jo te gjithe).
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Aug 2009, 02:12

Krayzi mendoje une fest

E kam ceke disa here dhe prap do e ceki tradhetia nuk njef gjini te jemi te sinqert e jo te mbrojme gjinine qe ne i perkasim. Eshte absurde te besh dallime ai qe eshte me pak i perfshir ne lidhje ai tradheton. Meshkujt tradhetojne,femrat gjithashtu.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 19:12

mmmm tradhtojn qe te dyt edhe femra edhe mashkullli

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12662
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 24 Aug 2009, 19:37

Sot po them te dy gjinit tradhetojn, se po thash mashkulli me mbyt Geri 8)
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 19:59

pse mi te mbyt geriiiiiiiiiiiiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12662
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 24 Aug 2009, 20:00

Xhelozon kur them se meshkujt tradhetojn me shum hahah
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 20:06

ahahahhahaha


por thuaje te mbroj uneee, se veret tradhtojn meshkujtttt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12662
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 24 Aug 2009, 20:16

Hahahaha Meshkujt dihet se tradhetojne me shum
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 20:17

por une nuk tradhtoj shummm ne shekull 1 heree

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12662
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Sep 2009, 09:48

Femrat tradhtojnė mė shumė!
Studimet mė tė reja tregojnė se femrat kanė mė shpesh afera sesa meshkujt.Dihet se femrat janė mė tė hapura se meshkujt, prandaj ndoshta ėshtė vetėm fakti se ato e pranojnė mė lehtė aferėn. 1/5 e femrave tė cilat kanė tradhtuar, e kanė bėrė kėtė pas daljes nėpėr klube, ndėrsa ¼ me kolegėt e punės. 55% e femrave kanė pranuar se iu ka pėlqyer vėmendja qė kanė tėrhequr te meshkujt. Mė shumė se 1/3 e femrave kanė thėnė se tradhtia ka ndodhur rastėsisht, edhe atė vetėm pasi flirti ka dalė jashtė kontrolli.Ky studimi ėshtė i bazuar nė anketimin e 3.000 femrave tė rritura britanike.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 16:45

Ndoshta mund te jene femrat ato qe tradhetojne me shume , por ama qe disa thyejne rekord ne numrin e te dashurve kjo nuk do diskutim.Nje cun e shumta mund te kete deri ne 4-5 lidhje dhe ndodh qe tradheton nderkohe qe ka lidhje.Femrat sa ndahen nga nje nuk hezitojne te hidhen ne krahet e nje mashkulli tjeter.Sot me siguri e kalojne nr 10 te lidhjeve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 06 Sep 2009, 18:53

hmm meshkujt edhe pik

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 19:00

Olsa vertet meshkujt mund te tradhetojne dhe tradhetojne, por femrat jane ato qe kur ju pelqen nje mashkull i thone te dashurit me mire ndahemi.Lidhen me ate tjetrin , e me nje tjeter, e me nje tjeter, sepse mendojne se keshtu nuk tradhetojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Sep 2009, 21:44

Si ka thene ajo halla Zylfi "po ma nxjerrni gjuhen e nuk po muj rri pa fole". Une rastesisht pash kete artikull ne nje reviste angleze dhe ky sondazh ishte zyrtar. Mire e kuptojme kulturen angleze dhe barabaresin e gjinive. Ti kthehemi realitetit tone ne Kosove dhe Shqiperi. Nuk i fus ne these te gjithe. jemi deshmitar te kesaj qe dua te them se 55% femra eshte me tradhetare. Nese pytem pse? Mashkulli tradheton nuk e bej engjull ate mirpo ai tradhetine e ben vetem nga dashuria ose nese femra nuk ja ploteson te gjitha nevojat mirpo ai kete e ben me shume shume kujdes dhe shume rralle jo te beje liste sa te dashura pata. E para eshte normale dhe veshtire ka raste kur femra fut doren ne portfelin e saj dhe te nxjerr leke per darka e hotele keto i ben mashkulli. Pse e thashe kete sepse ai duhet te arsyetoj shpenzimet tek familja e femra se ka kete problem ti arsyetoj.Tradhteia eshte instikt i dashurise ne 40%, i interesit ne 30% dhe joshjes 10% kurse 20% tjeter vje nga kurreshtja, kurioziteti apo thjeshte flirt avanture.
Une personalisht them ate qe kam pare dhe nuk dua te bej as shantazh as te mbroj gjinin time por vertet sot per sot femra kryeson e nese deshironi te vertetoheni dhe besoni leni pak anash inatet dhe shifni realitetin ne rruge, kafe, restorane, disco e bla bla.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 06 Sep 2009, 21:48

arla shkruajti:Olsa vertet meshkujt mund te tradhetojne dhe tradhetojne, por femrat jane ato qe kur ju pelqen nje mashkull i thone te dashurit me mire ndahemi.Lidhen me ate tjetrin , e me nje tjeter, e me nje tjeter, sepse mendojne se keshtu nuk tradhetojne.
po moj ne kur tradhtoj jua themi se nuk ju duam edhe ik po jo si kta tradhtoj edhe deshiroj ta mbuloj veten se nuk jan tradhtar
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 07 Sep 2009, 04:20

uuu olsaaaaa, po une jam mashkulll mojj, une nuk tradhtoj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12662
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Sep 2009, 16:54

hmmmmmmmm kush tradhton me shum? hmmmmmmm nje mashkull nje minifund te shikoj i iken mendja dhe nuk di se cben... nje femer qe nje mashkull i vjen rrotull dhe i fal yjet dhe djellin... mendja asaj i iken dhe ndjehet mbreteresh... si mashkulli dhe si femra mendje leht... por ai qe te do me zemer dh me shpirt nuk i hyn ne sy as minifundi dhe as mbreteria... por do thot... minifund ka dhe e dashura ime prandaj sme hy ne sy... ajo do thot mbreteresh me ka ber i dashuri im dhe yjet e djelli jot as nuk me hyjn ne sy...
tani ca kuptuam nga ketu ne? kuptuam qe dhe mashkulli dhe femra tradhtojn njesoj... Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga LumLumi prej Mon 07 Sep 2009, 16:58

KLEA shkruajti:hmmmmmmmm kush tradhton me shum? hmmmmmmm nje mashkull nje minifund te shikoj i iken mendja dhe nuk di se cben... nje femer qe nje mashkull i vjen rrotull dhe i fal yjet dhe djellin... mendja asaj i iken dhe ndjehet mbreteresh... si mashkulli dhe si femra mendje leht... por ai qe te do me zemer dh me shpirt nuk i hyn ne sy as minifundi dhe as mbreteria... por do thot... minifund ka dhe e dashura ime prandaj sme hy ne sy... ajo do thot mbreteresh me ka ber i dashuri im dhe yjet e djelli jot as nuk me hyjn ne sy...
tani ca kuptuam nga ketu ne? kuptuam qe dhe mashkulli dhe femra tradhtojn njesoj... Very Happy


Ti jo vetem qe ke bere vlersime te qelluara, por di edhe te besh goditje! Por dije se ishte femra e pare Eva qe e rrembeu Adamin dhe e nxori nga parajsi. Dhe tani , pasardhesit e tij, si mund te jenė ndryshe?
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11018
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Sep 2009, 17:10

Tradhetojne ata qe kan karakter shum te dobet, pa mar parasysh mashkull apo femer.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Sep 2009, 15:30

krayzi shkruajti:Tradhetojne ata qe kan karakter shum te dobet, pa mar parasysh mashkull apo femer.

Plotesisht me vend krayzi...pajtohem me ty.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 08 Sep 2009, 15:37

e ket veti kan em shum meshkujt se femrat

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Sep 2009, 15:41

olsaaa shkruajti:e ket veti kan em shum meshkujt se femrat
olsaaa, me kend e bejne trathetine meshkujt? me meshkuj apo me femra? Nese e bejne me femra atehere jane nje cift 50:50 apo jo?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 13:47

Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:e ket veti kan em shum meshkujt se femrat
olsaaa, me kend e bejne trathetine meshkujt? me meshkuj apo me femra? Nese e bejne me femra atehere jane nje cift 50:50 apo jo?
me femra e bej po ajo femer qe tradhtohet njeher kurrr nuk do tradhtohet edhe dy her po meshkujt kan lind me at ndjenj edhe si duket do te vdesin te till
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Wed 09 Sep 2009, 16:02

olsaaa shkruajti:
Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:e ket veti kan em shum meshkujt se femrat
olsaaa, me kend e bejne trathetine meshkujt? me meshkuj apo me femra? Nese e bejne me femra atehere jane nje cift 50:50 apo jo?
me femra e bej po ajo femer qe tradhtohet njeher kurrr nuk do tradhtohet edhe dy her po meshkujt kan lind me at ndjenj edhe si duket do te vdesin te till
Me cilen ndjenje olsaaa? Desheron te te numroj raste te shumta kur gruaja e len burrin ne shtrat dhe del e shkon te dashnori me taxi dhe kthehet pas nje ore serish ne shtrat sikur nuk ka ndodhur asgje?

(Ta them kete se kam udhehequr nje sherbim TAXI dhe punetoret e nderrimit te nates (sidomos pas ores 2:00, tregonin raste te tilla te perditeshme)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 17:03

Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:
Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:e ket veti kan em shum meshkujt se femrat
olsaaa, me kend e bejne trathetine meshkujt? me meshkuj apo me femra? Nese e bejne me femra atehere jane nje cift 50:50 apo jo?
me femra e bej po ajo femer qe tradhtohet njeher kurrr nuk do tradhtohet edhe dy her po meshkujt kan lind me at ndjenj edhe si duket do te vdesin te till
Me cilen ndjenje olsaaa? Desheron te te numroj raste te shumta kur gruaja e len burrin ne shtrat dhe del e shkon te dashnori me taxi dhe kthehet pas nje ore serish ne shtrat sikur nuk ka ndodhur asgje?

(Ta them kete se kam udhehequr nje sherbim TAXI dhe punetoret e nderrimit te nates (sidomos pas ores 2:00, tregonin raste te tilla te perditeshme)
nuk e di ca te thm per ksi raste tani degjova edhe mos degjofsha kurrrrrrrrr per at gje ka fajet burri se te jesh ne shtrat me gruan edhe te del ajo nuk di ca te them me mir nuk po flas iq
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Thu 10 Sep 2009, 15:46

olsaaa shkruajti:
Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:
Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:e ket veti kan em shum meshkujt se femrat
olsaaa, me kend e bejne trathetine meshkujt? me meshkuj apo me femra? Nese e bejne me femra atehere jane nje cift 50:50 apo jo?
me femra e bej po ajo femer qe tradhtohet njeher kurrr nuk do tradhtohet edhe dy her po meshkujt kan lind me at ndjenj edhe si duket do te vdesin te till
Me cilen ndjenje olsaaa? Desheron te te numroj raste te shumta kur gruaja e len burrin ne shtrat dhe del e shkon te dashnori me taxi dhe kthehet pas nje ore serish ne shtrat sikur nuk ka ndodhur asgje?

(Ta them kete se kam udhehequr nje sherbim TAXI dhe punetoret e nderrimit te nates (sidomos pas ores 2:00, tregonin raste te tilla te perditeshme)
nuk e di ca te thm per ksi raste tani degjova edhe mos degjofsha kurrrrrrrrr per at gje ka fajet burri se te jesh ne shtrat me gruan edhe te del ajo nuk di ca te them me mir nuk po flas iq

Epo duhet te flej ai, te pushoj se gruaja neser i kerkon para...e si te punoj nese rrin roje tere naten. Pervec nese e lidh per shtrati me pranga....ose me mire te ia jap rruget...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi