» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė

Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat

Naki (9124)

Geri (7161)

lolita (6766)

Annika (6751)

Kle@Love (6659)

Voglushja (4385)

Interesant (4173)

Arjana (3724)

albi (3374)

Adisa (3282)

A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 14:11

epo edhe femrat edhe meshkujt tralltojne pothujse
50/me/ 50/jane

ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 9488
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 14:13

tash keni fol me sakt nganjeher vjen tradhtia edhe nga ndjenjat e dashuris e bejn ket

Musafir
Vizitor

Mesazh nga dano prej Thu 01 May 2008, 10:05

Mashkulli ene pik sa her ju kam thon sju mushet mendja mer?

dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 9709
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mesazh nga Kotelja prej Fri 02 May 2008, 00:32

ylli shkruajti:po ajo pun nuk ka karaktere kjo ka qen dhe eshte dhe do jet gjithmon ,, qe femrat tradhtojn me shum se meshkujt,,

Sigurisht qe ka te beje me karakterin!!!
Femra eshte me sensitive dhe kur tradheton, tradheton me ndjenja, gje te cilen mashkulli e ben me pak ose nuk e ben fare (ketu qendron edhe dallimi midis tyre).
Gjithsesi, varet se cfare personaliteti ka ndertuar femra/mashkulli, menyra se si e shohin "dashurine" ata, egoja... etj. Pune karakteresh!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12164
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mesazh nga stupenda prej Wed 07 May 2008, 09:53

Per mua tradhetojne me shume meshkujt jan me tradhetar nga natyra .....

stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 9771
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mesazh nga princesse prej Wed 07 May 2008, 10:11

Nuk di saktesisht dhe nuk mund te gjykoj mashkujt as femrat mund ta gjykoj vetem veten time. Personalisht nuk mund te bej se jam engjull nese me pelqen nje tip mashkulli mund edhe te tradhetoj nese vie deri te njohja apo takimi me te. Pra e pelqej shume thenjen e koteljes ku thote "femra eshte me sensitive dhe kur tradheton, tradheton me ndjenja ..."

princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 9744
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mesazh nga blina prej Wed 07 May 2008, 15:45

dhe une pershendes mendimin tuaj majlinda_the_princesse me te vertet e keni dhen nje mendim shum te mir shum i shkurt po i kjart.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 9845
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 21:40

tradheton me shume ai ose ajo qe ka nevoi per ashtu Very Happy

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 9460
Regjistruar mė : 19/04/2008

A do e falnit tradhetine ??

Mesazh nga blina prej Sun 29 Jun 2008, 21:57

Nese do ju tradhetonte njeriu i zemres .. si do vepronit ?? Do ta falnit apo jo ??

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 9845
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:59

Une personalisht nese e dashuroj vertet ate person dhe me kerkon falje,dhe thot te kam tradhtuar ne nje moment turbullimi.Do ta falja..Tradhtia eshte shum e keqe si per moralin e femres ashtu dhe te mashkullit.Por kur njeri nga keta te dy te tradhtojn ,duhet te ket nje shkak te partneri i vet ,nje pakenaqesi.Por ka dhe nga ato meshkuj dhe femre qe jan asaj dore te tradhetise qe e kan si profesjon .Nese i dashuri ime ishte i keti tipi,do mundohesha te largohesha ne nje menyre duke mos i shkaketuar vetes dhimbje.Dhe ne kete rast do i lia te qet ne punen e tij .Do vazhdoja rrugen e jetes time,megjithse do isha pak me mosbesuese tek meshkujt,dhe me e forte per te ardhmen....

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jun 2008, 12:04

morena shkruajti:Une personalisht nese e dashuroj vertet ate person dhe me kerkon falje,dhe thot te kam tradhtuar ne nje moment turbullimi.Do ta falja..Tradhtia eshte shum e keqe si per moralin e femres ashtu dhe te mashkullit.Por kur njeri nga keta te dy te tradhtojn ,duhet te ket nje shkak te partneri i vet ,nje pakenaqesi.Por ka dhe nga ato meshkuj dhe femre qe jan asaj dore te tradhetise qe e kan si profesjon .Nese i dashuri ime ishte i keti tipi,do mundohesha te largohesha ne nje menyre duke mos i shkaketuar vetes dhimbje.Dhe ne kete rast do i lia te qet ne punen e tij .Do vazhdoja rrugen e jetes time,megjithse do isha pak me mosbesuese tek meshkujt,dhe me e forte per te ardhmen....
Nuk do koment te lumt per shkrimin jam plotesisht dakord me ty kis kete puthje ke per shkrimin qe bere Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17505
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 12:37

Tradhetia nga te gjithe njihet ose quhet tradheti kur personi qe ju ndieni ju tradhetoni fizikisht.Nuk perben ndonje problem madhor sepse trupi mund te jete ne nje shtrat me nje tjeter, por zemra ndoshta jo.
Tradheti eshte kur mashtrimi, hipokrizia, fsheha e fajit, struken ne shpirtin e nje personi/e per ta brumosur me teper tradhetine.

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga visitor prej Thu 10 Jul 2008, 14:40

Tradhetia mund te falet, por varet nga kushtet ne te cilat ajo ka ndodhur. Pajtohem me postuesen me lart se fizikja mund te falet.Une vet nuk jam e sigurt se si do te sillesha. Eshte e veshtire te mendosh per dicka e tille eshte nje person per momentin per te cilin do tradhetoja pa marr parasysh rrjedhat dhe pasojat e me vonshme.
Nuk ben te kemi kercnime ose ironi ndaj asnji postimi ose pergjigje. Une pergjigjem si e ndiej dhe nuk do ta qaj shume koken cfar epitetesh do me japin ne replika ose cfar opinioni do kene ndaj meje. Jam Zot i vetvetes dhe jetoj per veten time jo per qejfet e tjerve. Tradhetia ka peshen e njejte si nga mashkulli po edhe nga femra. Superioriteti i mashkullit ne trevat tona dhe doket e zakonet sot jane ato pjeset e mungeses se kultures debatuese dhe normal disa nuk mund ti pranojne dhe si pasoj e kesaj kemi dhe lexojme lloj lloj gjonash.
Nese me teket te tradhetoj do e bej kur vertet me pelqen personi per te cilen vendosi te tradhetoj dhe ketu eshte vendim imi.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 9887
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jul 2008, 16:45

8) Wov ca shkrim i papritur nga nje serioze Neutral Neutral Neutral.
Ok ne teme tani.
Tradhetia vjen si rrjedhoje e nje gabimi dhe normal gabimi falet. Prap qendroj ne thenjen e meparshme "te gabosh eshte njerzore, te falesh eshte hynjore" ...
Mirpo edhe pse fal eshte prap nje dhimbje nje ankth nje plagosje thjesht nje lendim qe veshtire sherohet. Nga ne ne fshat ku une kam lindur thuhet " Mos te raft se ske cka bon ".
Edhe tradhetin duhet falur sepse ka pasur nje shkas per ate tradheti. Duhet ta marrim me nje kujdes te shtruar pa u ngutur dhe pa bere bum para se te gjejme arsyejen.
Ne boten e sotme tradhetia shpesh imponohet nga disa faktore te jashtem te cilet ne menyre profesionale e skenojne kete gje dhe per fat te keq me se shumti pre e ketyre bie gjinia femrore ( sipas mashkullit ana e dobet e moralit).
Nuk e di secili ka ide e mendime mirpo e kam nga pervoja dhe nje pervoje ndoshta shume te keqe nuk mund te denoj sikur ndihem i qete kur fali edhe pse ne keto raste shume njerzve ju humb arsyetimi.
Ne boten e perendimit keto gjera nuk diskutohen fare sepse njerzit jan me pak te varur nga ana materiale dhe me te zotet e vetes. Ne trevat tona akoma mungon kjo gje ( jo ne shumice por mungon)....
Mos te zgjas FAL nuk ke bere mekat edhe Perendia Fal e ku ne krahasohemi me te atehere ?
Ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Mesazh nga Sihana prej Fri 11 Jul 2008, 10:54

Edhe pse do jete shum e veshtire per ta falur, mendoj se do e falja duke pasur parasysh dashurin qe ndjen e nuk mundem te rri pa ate asnje moment ,vetem oret kur eshte ne pun skam cbej Very Happy Razz

HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ

S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim

Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 10415
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mesazh nga bovari prej Fri 11 Jul 2008, 12:53

Teme interesante po edhe shkrime shume ama shume intersante. Ja po shpreh edhe une mendmin tim per faljen ne ras tradhetie ne nje lidhje.Une per vete fal veten time dhe jo palen tjeter! Dhe po e hapi me gjere fjaline pasi e di qe nuk do kuptohet siē eshte thene.
Njeriu jeton si te jete ne lidhje me dike po edhe pa qene ne lidhje jeton dmth nuk qenka diēka qe te privon nga jeta te qenurit ne lidhje.Dhe nga kjo arsye lidhja behet e shenjte pasi nuk eshte nje diēka qe duhet patjeter por eshte nje gje qe behet me pelqimin dhe vendosmerine e dy gjinive te kunderta kjo qe e ben lidhjen te jete e shente.Nese ne nje lidhje ku personi qofte femer apo mashkull ka mar iniciativen pet te ndertuar diēka te shenjte athere pse duhet te tradhetoje? Athere kuptohet qe ne momentin ku ngaterohet akti i tradhetise lidha ka mbarruar.Ka plot rruge qe edhe tradhetia qe mbase mund te jete fillimi i nje lidhjeje te shendeteshme te behet pa lenduar personin qe mendoje qe eshte njeriu i duhur per lidhje mirpo u zhgenjeve.Pra pse me filluar nje mardhenie njeditore apo disa vjetore ne frike se mos zbulohesh apo pse me shkaktuar tronditje shpirterore tek personi qe kujton se ka lidhje te shendetshme me nje person i cili eshte ne kerkim vazhdimisht.Atehere me mire te mbarohet lidhja qe eshte duke u jetuar dhe te fillohet tjetra fundja bota ka meshkuj dhe femra shume dmth mundesia e zgjedhjes eshte e madhe.
Prandaj thash qe fal veten pasi "fal" une e kuptoj qe duhet te ri larg per shendetin tim dhe e nxjerr nga jeta ime duke ndertuar jeten qe kisha para personit qe me4 tradheton.Ndersa atij i bej valixhen gati dhe ja lej ke dera sepse ai me nuk meriton faljen time po faljen e doktoreve te psikologjise dhe zotit. Dhe ne raste te tilla jam e mendimit qe nuk duhet falur por ndare menjehere pasi falja e personit e ben personin te rikthehet gje qe do te thot perseritje e ngjarjeve.Duhet kuptuar qe lidhjet krijohen ne baze te ndjenjave dhe deshirave dhe jo ne interesa jetesore (psh siē kemi ushqimin).Nuk pres qe te keni te njejtin mendim sepse bota ka 6 miljard karaktere te ndryeshme dhe mendime te llojshme (me njyra apo pa ngjyra).

"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""

bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 10341
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 14:34

"Ndersa atij i bej valixhen gati dhe ja lej ke dera sepse ai me nuk meriton faljen time po faljen e doktoreve te psikologjise dhe zotit."

Bovari kjo eshte ajo qe me se shumti me pelqeu dhe nuk don asnji koment me shume

visitor

Mesazh nga ylli prej Fri 11 Jul 2008, 16:53

ua ua ua ua sa e shtir qenka kjo more zoti na ruajt !!
i thom ne nga shkodra se fjalet e'medha e' gurte ne strajc

Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.

ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 9488
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 13:13

nuk besoj

memaliaj

Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10460
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Aug 2008, 15:14

Po pse jo fale dhe harroje fare "qudirat jetojne disa dite dhe harrohen"....

Naki
Webmaster

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 16:08

Naki shkruajti:Po pse jo fale dhe harroje fare "qudirat jetojne disa dite dhe harrohen"....
me mire keshtu si thu ti.

memaliaj

Mesazh nga Interesant prej Thu 07 Aug 2008, 16:36

Mendimi im eshte qe kurr nuk e fal tradhetine, apo tradhetarin.

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mesazh nga memaliaj prej Sat 09 Aug 2008, 09:04

arla shkruajti:Tradhetia nga te gjithe njihet ose quhet tradheti kur personi qe ju ndieni ju tradhetoni fizikisht.Nuk perben ndonje problem madhor sepse trupi mund te jete ne nje shtrat me nje tjeter, por zemra ndoshta jo.
Tradheti eshte kur mashtrimi, hipokrizia, fsheha e fajit, struken ne shpirtin e nje personi/e per ta brumosur me teper tradhetine.

sjam dakort fare arla me ty.
pse mi arla trupi ca eshte buke per lagjen,
pse ke quan tradhti ti , kur trathton me ndjenja , po atehere nuk ka me dashuri nuk behet me fjal per tradhti.

memaliaj

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:21

jo ne asnje menyr.
mezi po pres te gjej nje rast tradhetie ta heq qafe .
hahahahha

eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 9159
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mesazh nga Naki prej Sat 09 Aug 2008, 21:48

ncuq

Naki
Webmaster

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 10 Aug 2008, 02:11

Jo !

Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile

Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9856
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Aug 2008, 22:54

Fale mi fale ose tradhetoje ene ti si ai ty.
Une Razes skam lene tradheti pa i bere 8)

Naki
Webmaster

Mesazh nga eugen prej Mon 11 Aug 2008, 22:07

nuk do e falja sepse nqs do me tradhetonte do te thot qe sme do prandaj me tradheton .

eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 9159
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Mon 11 Aug 2008, 22:33

po si jooo

Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..

Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 9288
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 08:18

Shpirti_Shejt shkruajti:po si jooo
Ti jep gjithmon pergjigje te sakt po si jo dmth hahahahahahahahahahahehe

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga memaliaj prej Tue 12 Aug 2008, 09:00

jo nuk e falja fare

memaliaj

Mesazh nga prima_dona prej Tue 12 Aug 2008, 09:02

Nuk eshte e lehte te falet por ske cfar ben keshtu me mire eshte te falesh sesa mos te falesh edhe pse them eshte shume veshtire te falet

prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 9251

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 09:06

[quote="memaliaj"]jo mi dona fare se fal.
Kujdes fjalorin MORENA

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga prima_dona prej Tue 12 Aug 2008, 09:18

Eshte veshtire te komndohet nje zemer e dashuruar dhe kur eshte e tille normal se ajo zemer fal

prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 9251

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 09:21

Eshte dicka interesante kur tradhton mashkulli i rritet vlera, por kur tradhton femra eshte e kunderta....

Jam kunder tradhtise dhe personalisht kur dua dike nuk mund ta tradhtoj.Por ka dhe njerez qe bejn nje gje te tille,per fat te keq eksperienca e jetes ka treguar qe ai qe tradhton nje here vazhdon prap sepse i behet rruge...

Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė Tue 12 Aug 2008, 18:37, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga deti prej Tue 12 Aug 2008, 14:50

do e falja nese do behej e sinqerte dhe te me tregonte se ishte hera e pare, se e kishte bere per kurreshtje dhe se ishte zhgenjyer nga kjo pervoje. Por... ec e besoje se nuk e ben me, sic thot edhe morena: ai qe tradhton nje here vazhdon prap sepse i behet rruge...
veshtire te pergjigjesh apo jo?

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 11992
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mesazh nga visitor prej Tue 12 Aug 2008, 15:59

Do e falja pse jo cka ka te keqe edhe femra e pare ne toke ka tradhetuar edhe mashkulli poashtu eshte ky instikt biollogjik qe nuk shuhet kurre thjesht eshte kurreshtja, avantura dhe deshira per te tradhetuar

visitor

Mesazh nga memaliaj prej Thu 14 Aug 2008, 15:35

Shota shkruajti:Do e falja pse jo cka ka te keqe edhe femra e pare ne toke ka tradhetuar edhe mashkulli poashtu eshte ky instikt biollogjik qe nuk shuhet kurre thjesht eshte kurreshtja, avantura dhe deshira per te tradhetuar
ti shota je ne gjendje te tradhetosh?
pyetje rufe shota:?:

memaliaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 22:26

Kam ber dikur dicka te till ,ta fal dhe rezultati ishte 0 ,pra pse te falesh vazhdon rrugen e ti dhe zgjedhjet e ti .Pra nuk fal se eshte si puna e ujkut qimen e nderron por zakonin se harron ....

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 09:27

miranda shkruajti:Kam ber dikur dicka te till ,ta fal dhe rezultati ishte 0 ,pra pse te falesh vazhdon rrugen e ti dhe zgjedhjet e ti .Pra nuk fal se eshte si puna e ujkut qimen e nderron por zakonin se harron ....
miranda cig

memaliaj

Mesazh nga Sponsored content Today at 06:01

Sponsored content

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi