» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Feb 2009, 19:41

summer spell shkruajti:Jo shpirt do zime plonc hahahahhahah
:bum: nga doli ky plenci moj ee :thinking: apo e ke nxier skarco ti me duket jotin Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Sun 15 Feb 2009, 20:04

Geri shkruajti:
summer spell shkruajti:Jo shpirt do zime plonc hahahahhahah
:bum: nga doli ky plenci moj ee :thinking: apo e ke nxier skarco ti me duket jotin Neutral

Deri ne dreke te pelq :luv: po kshu eshte... pff dhe ti tipik maskull whistling

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Feb 2009, 20:50

summer spell shkruajti:
Geri shkruajti:
summer spell shkruajti:Jo shpirt do zime plonc hahahahhahah
:bum: nga doli ky plenci moj ee :thinking: apo e ke nxier skarco ti me duket jotin Neutral

Deri ne dreke te pelq :luv: po kshu eshte... pff dhe ti tipik maskull whistling
Razz ene ti me pretendime eeee Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga ESTER prej Mon 16 Feb 2009, 18:07

Per mua personalisht aspak Smile
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10186
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Mon 16 Feb 2009, 18:14

pergjigja ndodhet me lart... dashuria nuk shef bukuri ja shembulli i Gerit Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Feb 2009, 18:59

summer spell shkruajti:pergjigja ndodhet me lart... dashuria nuk shef bukuri ja shembulli i Gerit Razz
Shocked edhe pergjigja im esht me lart qe dashurija nuk njef bukuri shembull esht Summeri Razz Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Mon 16 Feb 2009, 19:24

dashuria duhet te ket mirekuptim ja psh une me Gerin.. vetem se ai eshte kokeforte dhe sprano qe edhe pse eshte i shemtut e dua Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Feb 2009, 15:10

Per mua ska rendesi aspak une jam mire me kete qe kam dhe nuk jam ne kerkimi por nese ka dashuri dhe mirekuptim tek partneret pamja e jashtme nuk ka rendesi

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Feb 2009, 17:31

summer spell shkruajti:dashuria duhet te ket mirekuptim ja psh une me Gerin.. vetem se ai eshte kokeforte dhe sprano qe edhe pse eshte i shemtut e dua Razz
gvak e bukura e botes Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 17 Feb 2009, 17:33

shpirtiiiiiiii flower

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga riqebulli prej Tue 17 Feb 2009, 18:20

_Mendoj...se me e rendesishme eshte shpirti...zemra...e njeriut.....
_por kur ndodh qe shpirti...zemra...bukuria fizike...? atehere kete e quaj...
_ Dashuri e Persosur... Very Happy !!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11117
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Feb 2009, 12:08

mendoi qe po ta duash nje person nuk ka renci te jete ne paraqitje fizike se ti nuk ecen me paraqitjen fizike ne jete ma ecen me trurin llogjiken qe ka njeriu ..ky ishte mendimi im

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 17:44

30% pamja fizike per mu eshte e rendsishme....
70%...shpirti tij ciltersia,zgjuarsia etc!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9765
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 03 Mar 2010, 15:33

Mendoj se dashuria eshte ndjenja qe nenshtron arsyen, ajo ndodh ne zemer, per kete arsye pamja fizike nuk ka shume rendesi, ajo qe ka rendesi eshte ndjenja, ajo cfare falim dhe marrim, d.m.th njeriu qe ti dashuron te jete i mire, te kete pak nga te gjitha, te kete cfare jep sepse ka raste kur nje njeri eshte shume i mire deri ne momentin qe flet, sepse ne kete moment e zbeh plotesisht pamjen.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10895
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi