» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 Aug 2008, 09:45

ka dhe nuk e lun topi kete muhabet.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:06

memaliaj shkruajti:ka dhe nuk e lun topi kete muhabet.Sad Sad Sad Ik se me zgjenjeve Sad Sad Sad


Po ne te shemtuarat te mos dashurojm dmth? Te mos tentojm ti afrohemi nje mashkulli ? Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:29

Jo aspak ska rendesi nese ne shpirtin dhe zemren e tije/saj ka bukuri. Mendim personal ne ne fshatin tim ku kam linde themi " Bukuria zgjat 2 dite "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:33

Jam shume dakort me ty Naki, rendesi ka si ndihesh me njeriun qe ke prane sepse nese ai ehste yll bote dhe kur hap gojen nuk di te rendise dy fjali ath ce do bukurine? Apo kshu medalrugve, spo them te jet fare fare ok por nuk eshte primare bukuria


Une jam e shemtut si tja bej?? Sma var njeri Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:36

Sa di une me ke fut ne axheden e takimit per kafe pse merzitesh fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:39

Naki shkruajti:Sa di une me ke fut ne axheden e takimit per kafe pse merzitesh festpuc jam me parimin mos bej plane se ste realizohen santa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:42

Jo mi jo nje takim miqesor nje kafe me mikun e forumit tani edhe me me qejf do edoja kete takim kur lejon edhe puthjen ne takimin e pare 8) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:43

puc puc puc

Ate dite qe e kam len me ty para do jem te dentisti... dhe ti e di qe kur rregullon dhembet sfutet tjr gje ne goje per nja 24 ore king

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:45

Super pome kurseshe nje 100 lekshe per kafen atehere Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:47

Naki shkruajti:Super pome kurseshe nje 100 lekshe per kafen atehere Very Happy

ii sa kernac paske qen Shocked qe thjeshte nje provokim dhe ti re mrena Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:51

Per kafen kisha mi se puthja eshte pa leke dhe se ndalon ate dentisti se gjuhen do e mbaj brenda 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:53

Naki shkruajti:Per kafen kisha mi se puthja eshte pa leke dhe se ndalon ate dentisti se gjuhen do e mbaj brenda 8)puc puc puc puc

xhaxhi jam e vogel une Embarassed kma tulp Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:55

I kam fat une te voglat xhaxhit mos bej merak ka pervoje xhaxhi 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:57

Naki shkruajti:I kam fat une te voglat xhaxhit mos bej merak ka pervoje xhaxhi 8)puc kma frike pleas

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:59

Mos ki frike nga xhaxhi jo po pjeshket si i ha tani me berthama apo pa to 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:00

Naki shkruajti:Mos ki frike nga xhaxhi jo po pjeshket si i ha tani me berthama apo pa to 8)

se kapa kete te fundit Shocked te thash qe jam e vogel Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:02

Aha se kapa ok se mesohesh 8)
Pjeshket si i ha me apo pa berthama ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:12

Naki shkruajti:Aha se kapa ok se mesohesh 8)
Pjeshket si i ha me apo pa berthama ?

si ha fare Very Happy ma shpifin fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:20

hahahahahahahhahahaa mire i ha une dhe tuat se kam blere 2 kile 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:26

Naki shkruajti:hahahahahahahhahahaa mire i ha une dhe tuat se kam blere 2 kile 8)


te ngelshin ne fyt Razz Razz Razz Razz Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 20:42

santa santa santa seshte per mua kjo teme Embarassed Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10301
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 21:46

eh paraqitja fizike... si ka po mendoni a si;) po paraqitja kimike, e psikologjike ka mė shumė rėndėsi pėr njerėzit
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10784
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Dec 2008, 10:03

Jo aspak dhe per mua, rendesi ka karaktri dhe morlai i tije.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 31 Dec 2008, 13:26

Qysh jo more? ani kur tė kesh 100 rrudha nė fytyrė bile, ku ka mė tėrheqėse?

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11946
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Wed 31 Dec 2008, 15:32

jo nuk ka rendesi,rendesi ka shpirti dhe bujaria e njeriut

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Unike prej Wed 31 Dec 2008, 15:37

bukuri@ shpirterore shkruajti:jo nuk ka rendesi,rendesi ka shpirti dhe bujaria e njeriut
..........e pse je stolisur kaqebukur ti.......?
ka shum mendoj une......
........sa mire qe jam e bukur e nuk jame shume e zgjuar Neutral Neutral Neutral pirat
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Unike prej Wed 31 Dec 2008, 15:40

bukuri@ shpirterore shkruajti:jo nuk ka rendesi,rendesi ka shpirti dhe bujaria e njeriut
............per femren edhe nje dite me e re te jete .........eshte shume merrendesi....... pleas R.......@ pleas cig
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Erion prej Tue 20 Jan 2009, 09:35

Paraqitja fizike ka rendesi jo te vogel.
Shtohet kenaqesia kur dashuron me persona te bukur.
Megjithate secili ka shijet e tij.
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10252
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 17:30

Po per disa femra. Dhe mire qe ka meshkuj qe e kan vetem dukjen dhe perbrenda jane bosh dhe pak a shume e gjejne njeri-tjetin. Mashkullin mjafton te jete mashkullore qe ta beje nje femer per vete ta dashuroj. Kurse femra duhet te jete e ndjeshme qe te dashurohet nje mashkull pas saj. Ky eshte edhe dallimi i vetem qe kan mashkulli me femren, keshtu ka dashur zoti.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11286
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Zeqo Pilafi prej Tue 10 Feb 2009, 09:48

Si jooo, me kete qe kam une jam tu hek shume zor smoking
avatar
Zeqo Pilafi

Shteti : N'cep t'hanes!
Postime : 44
Kyējet nė forum : 10089
Regjistruar mė : 10/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Feb 2009, 09:50

Neutral Neutral vallaj Zeqo te drejt ke po mendoj te propozoj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga blina prej Tue 10 Feb 2009, 13:42

Paraqitje ne dashur mendoj qe per fillim ka nje rendesi te veqant e me von jo nese eshte dashur e sinqert hum me vlera e paraqitjes fizike.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11351
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Feb 2009, 23:57

Jo aspak ska rendesi paraqitja fizike

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Feb 2009, 18:02

Me shum rendesi ka personi ne brendesi por edhe paraqitja fizike ndikon ne lindjen e nje dashurie.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Feb 2009, 18:23

S'ma mer menja qe ne dashuri nji njeri mund te shof paraqitje fizike Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Sun 15 Feb 2009, 18:48

Geri shkruajti:S'ma mer menja qe ne dashuri nji njeri mund te shof paraqitje fizike Razz

Ke shume te drejt zemer ! Ja psh geri eshte shume i shemtut dhe une prape dua 8)

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Feb 2009, 19:13

summer spell shkruajti:
Geri shkruajti:S'ma mer menja qe ne dashuri nji njeri mund te shof paraqitje fizike Razz

Ke shume te drejt zemer ! Ja psh geri eshte shume i shemtut dhe une prape dua 8)
nel_naso me morsh te keqen mua Ti lalala Shif iher surratin jot zemer e fol :bravo: crazylove
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Sun 15 Feb 2009, 19:15

Shpirt ne kete lidhje ka gjet tenxherja kapakun Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Feb 2009, 19:19

summer spell shkruajti:Shpirt ne kete lidhje ka gjet tenxherja kapakun Razz
Mad Po brenda ca do bojm Grosh Neutral Neutral Neutral se kemi ngel pa dark sot zemer Razz

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga summer spell prej Sun 15 Feb 2009, 19:37

Jo shpirt do zime plonc hahahahhahah

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi