» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te humbesh dike...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 15:15

Keni patur ndonjehere frike se mos humbni dike shume te dashur per ju?

Une e kam perjetuar ..... po per ju ????


Edituar pėr herė tė fundit nga My Love nė Wed 18 Jun 2008, 21:38, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jan 2008, 17:05

Po akoma mbizotron kjo frike... dhe kjo frike shpesh here kalon ne nervoz dhe xhelozi te papare.... hajr o zot nuk di si do mbaroj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 17:06

po qysh esht e shkruar siq thon tek ne edhe behet por ishalla nuk ndodh kjo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jan 2008, 19:25

Po edhe ndodhi nuk behet kjameti mi moter se ka mjaft.....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 20:00

PO NDOSHTA SIKUR TY VLLA OK


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 19:14

Cudirat zgjasin por kalohen hajt se nuk behet qameti ka cuna shqiptar sa te duash

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Papiga prej Thu 10 Jan 2008, 19:35

Eshte shume e vertet se populli keshtu e thote "cdo cudi zgjat tri dite" por une e perjetova dhe nuk zgjati tri dite por akoma po zgjat. Ishte e veshtire te humbesh dikend qe vertet e doje me shpirt e zemer por keni te drejt kur thoni jeta vazhdon
avatar
Papiga

Shteti : Prishtina
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11277
Regjistruar mė : 10/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 16:05

e vertet esht motrushe papiga ajo qe thua por jetoje jeten edhe nese e humb dashurin gjeje tjetren se e din se je me te vertet ne dashuri te vertet kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jan 2008, 08:28

Nuk kam pse i trembem humbjes se asgjeje dhe askujt, ajo cka me perket mua do rrij me mua, ndersa ajo qe eshte e huaj do gjej rrugen e vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga sirena prej Mon 21 Jan 2008, 00:05

... humbja e dikujt qe do eshte gjithmone e dhimbeshme dhe do te vrasi gjithmone ate qe me te vertete ndjen , kush nuk e ndjen humbjen e nje njeriu te dashur apo njeriut te zemres atehere per mendimin tim nuk mund te ndjeje thelle ne shpirt , ai qe mendon se nuk dhemb humbja e dikujt eshte nje njeri i ftohte e krejt pa ndjenja njerezore. gjithmone kam frike nga humbja e njerezve qe dua.
humbjet ne jete jane te gjitha njesoj qofte ajo e femijes ,e prinderve,motrave a vellezerve ,miqve apo Dashurise.
vertete jeta vazhdon por askush nuk e perjeton mire humbjen dhe kurre nuk e rekuperon veten .
perzemersisht sirena .. x x

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11911
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jan 2008, 10:58

sirena shkruajti:... humbja e dikujt qe do eshte gjithmone e dhimbeshme dhe do te vrasi gjithmone ate qe me te vertete ndjen , ....
.... sirena vertetoj thenjen tende plotesisht. Thyerja e zemres dikujt eshte tmerrisht e dhimbshme....Me duket se do isha aq i drejte sa ti thosha njeriut qe kam ne krah qe nuk te dua dhe pastaj te ndahesha e te beja ēfare te doja.Por eshte e paskrupullt ajo femer qe ka guxim ta shohe ne sy njeriun qe ka tradhetuar dhe qe vazhdon ti rrije prane ose ti kerkoj moshumbje...... Normalisht qe eshte dicka e dhimbshme.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jan 2008, 17:53

esht shum e veshtir te humbesh dike qe e don me gjith me gjith zemer pleas po ka njerez qe se meritojn ate dashuri edhe x kte shpesh her duhet te behesh e fort santa kjo esht motoja ime Embarassed
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga sirena prej Mon 21 Jan 2008, 18:00

e dashur mirela une mendoj se nuk mund te thuash dot se ne e meriton tjetri dashurine apo jo ,dashuria ndiehet dhe ai te cilin dshurojme gjithmone eshte i perkryer per zemren . dashuria eshte e verber dhe jo paragjykuese andaj une them qe te gjithe e meritojne dashurine nuk ka te mire apo te keqinj .
pershendetje ngrohtesisht sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11911
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jan 2008, 18:12

po pra ndoshta zemra zgjedh personin e gabuar dhe pastaj lendohet Sad nje shprehje thot qe askush ste behet kaq i huaj sa njeriu qe ke dashur dikur Embarassed
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jan 2008, 22:11

mirela shkruajti:po pra ndoshta zemra zgjedh personin e gabuar dhe pastaj lendohet Sad nje shprehje thot qe askush ste behet kaq i huaj sa njeriu qe ke dashur dikur Embarassed
Kjo eshte shume e vertete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 22 Jan 2008, 06:46

edhe une pajtohem me motren mirela se qka ka shkruajtur ,por i them motrushes se qfar ti besh love se edhe ne qoft se ai person nuk e meriton dashurin time ,por love rrah vetem per te .


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jan 2008, 16:04

jepja nja dy shpulla love gurbetqare dhe thuaj boll ma Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 22 Jan 2008, 18:16

hahaha shpullat love apo nakit hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jan 2008, 22:10

Zemres jote moj cfar Naki ti ne cdo gje vetem Nakin e eprmend kur po ha buke te bejne mend per mua e?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Wed 23 Jan 2008, 06:10

jo aspak nuk me bjen ndermend per ty hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jan 2008, 22:15

po de e di veq pyeta kot e

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Thu 24 Jan 2008, 06:18

ah dashuri,dashuri e re askund vendin nakit nuk ja le.,hahahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:16

esht e veshtir ta hubesh dikan sido mos njerin e zemers ta hupesh qe edua shum po ishalla nuk me ndodh qe te hupi te dashrin Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 19:40

Te humbasesh te dashurin ??? e zvendesoj menje here hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 22:54

Une e humba por spo gjej zavendsim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 06:44

nuk tu besohet ty Naki hahaha por e mban sekret hahaha
une nuk mendoi ta humbas sepse pa te nuk ka jet nuk e paramendoi ta humbas ket dashuri qe e kam kis love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:31

po ashtu esht NAKI nese e hub dikan kurr nuk gjan zavancim te ati personit 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:49

po motrushe ndoshta e gjejm me te mir hahaha mos i humb shpresat kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:54

po motrushe qe ta hubesh diken esht e rend po shpresat nuk humbin se duhet me jetu
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:59

nuk esht e leht ta humbesh dikend por ka edhe se e meritojn ta humbesh e kurr me mos ta gjesh hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:01

po motrushe ka shum njerz qe e lypin te hubin si thujn meni fjal qka hupt mosu gjet hehehehehe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 08:02

hahaha po de motrushe por ka disa qe me i qit ne udhekryq nuk i gjen asgje hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:07

popo motrushe ashtu esht se te keqin nuk e gjan gja per bess Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 08:09

te keqit vetem cekic ne kok duhet edhe ndoshta i del koka tjeter


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:57

po ashtu esht hiqja kryt tjetri idel kutaesht njeri ikeq
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 09:09

valla po motrushe cherry cherry cherry keshtu e meritojn meshkujt


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 09:40

po valla motrushe e miratojn edhi ikisha lidh edhe keshtu ja kisha ba Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 09:47

ok motrushe se nganjeher me te vertet e meritojn


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 09:48

po motrushe esht e vertet si emertajn diku e dikus pleas pleas pleas
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:27

kur ta humbi te dashurin e gjej llokumin tjeter hahaha danc danc danc danc


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi