» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 13:27

Hahahahahaha um shurdhofsh ti mu mo Interesant une u plaka ky e re me thote. Po mo se kuptova se ky Deti i ka fjalet pak me fraza lal. Po mire mo nese kuptove ti me thuaj cka tha atehere ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Sep 2008, 14:14

Shota shkruajti:Hahahahahaha um shurdhofsh ti mu mo Interesant une u plaka ky e re me thote. Po mo se kuptova se ky Deti i ka fjalet pak me fraza lal. Po mire mo nese kuptove ti me thuaj cka tha atehere ?

Shota e di qe e ke veshtir te mendosh Neutral Neutral po fute pak trurin ne pune dhe do e kuptosh ... une nese jam admin , nuk jam ketu profesor hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga rajmonda prej Fri 05 Sep 2008, 14:31

Kam vene re se shum vajza expozojne veten ne menyra nga me te ndryshmet dhe normal mashkujt e perefrojne ate qe ka dukje dhe elegance per sy te botes kurse per shtrat valla ne 95% te rasteve nuk ua shiqojne fare dhembet vetem a gjejne.
avatar
rajmonda

Shteti : Prishtinė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 10912
Regjistruar mė : 18/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 17:05

Mos je ti e ketije grupi rajmonda se boll mire e paske ekspozu veten nese je kjo ne foto 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Sat 06 Sep 2008, 08:52

Nganjehere meshkujt preferojne formen pa e ditur mire permbajtjen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Sat 06 Sep 2008, 10:12

ja llah mi shot ngritur e mbake pushken gjithmon, e pushkatove rajmonden pa ardhur mire akoma hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Kotelja prej Tue 09 Sep 2008, 00:03

Meshkujt e 'hajrit' meritojne dashurine, kujdesin, respektin, besnikerine dhe perkushtimin. Sikur te njihja nje te tille do te isha femra me e lumtur ne bote!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Tue 09 Sep 2008, 09:33

Kotelja shkruajti:Meshkujt e 'hajrit' meritojne dashurine, kujdesin, respektin, besnikerine dhe perkushtimin. Sikur te njihja nje te tille do te isha femra me e lumtur ne bote!

Ka more te tille hala Mad Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 19:28

Ndoshta ne mars ka Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Sep 2008, 11:59

Kotelja shkruajti:Ndoshta ne mars ka Neutral Neutral Neutral
Ne Lipjan jam mi une cfar marsi thua Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 13:57

Ka edhe ne peje more , ma afer hahahaa Very Happy:D:D Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Thu 11 Sep 2008, 14:35

Meshkujt preferojne te rrine pas dere sepse ne balle te oxhakut kane dale femrat. Haj medet se c'na bani vaki...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Thu 11 Sep 2008, 15:23

Kotelja shkruajti:Ndoshta ne mars ka Neutral Neutral Neutral
te mjafton nje xhiro ne tirane dhe do e kuptosh qe marsi , lipjani , dhe peja jan nje Embarassed hahahaaaaa jocolor
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Nov 2008, 19:40

Naki shkruajti:
Kotelja shkruajti:Ndoshta ne mars ka Neutral Neutral Neutral
Ne Lipjan jam mi une cfar marsi thua Very Happy Cool


 


 


 


Te tjere ka ???


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Sun 07 Dec 2008, 21:25

ec ne tiran ti se jam une hahaahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Dec 2008, 22:50

Preferojn ke pra??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 07 Dec 2008, 23:11

:thinking: :thinking: po e vjen marre me thene se e di cka preferoj :**/**: ;;;baned;;;

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Dec 2008, 23:13

Naki shkruajti::thinking: :thinking: po e vjen marre me thene se e di cka preferoj :**/**: ;;;baned;;;
Neutral Neutral :secret:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 07 Dec 2008, 23:18

:secret: po de leje dritaren hapur shkallet sme duhen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Dec 2008, 23:32

Naki shkruajti::secret: po de leje dritaren hapur shkallet sme duhen 8)
Jo se na nigjon komshia dritat mbyll ;;;baned;;;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 08 Dec 2008, 02:48


!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11350
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 10:00

Une sen s'preferoj edhe palla s'me han bile. Ua pune e madhe po deshet (ju femra) ja ku me keni qy!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 16:45

Lumbardhi shkruajti:Une sen s'preferoj edhe palla s'me han bile. Ua pune e madhe po deshet (ju femra) ja ku me keni qy!
Neutral Neutral Ky eshte fare qy!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Goni prej Mon 08 Dec 2008, 17:20

qka preferojm meshkujt hehehe. ed dini shumica po nuk po e permendi kerkush se Neutral Neutral Neutral pale ;;;baned;;;

Goni

Shteti : Lipjan
Postime : 7
Kyējet nė forum : 10632
Regjistruar mė : 08/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Mon 08 Dec 2008, 18:55

Ja c'fare preferojn meshkujt:
- nje femer qe te jet e veshur sa me pak
-nje femer qe kur te merziten ata e ti vejn shkelmin te mos u dali me perpara
-nje femer qe te qan per ta
-nje femer qe jo vetem vete po edhe shokeve tua servirin
-nje femer qe kur te duan meshkujt te bej cdo gje per ta po te mos pres gje nga ta
-nje femer qe ta perdorin si te duan kur ta shohin se u merziten ta shesin si dore e dyte
--dhe nese marim parasysh jeten sociale ne trevat shqiptare dhe ekonomike meshkujt shqiptar preferoj femrat qe i kan keto veti dhe mundesisht te jen shqiptare Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Dec 2008, 20:03

bovari shkruajti:Ja c'fare preferojn meshkujt:
- nje femer qe te jet e veshur sa me pak
-nje femer qe kur te merziten ata e ti vejn shkelmin te mos u dali me perpara
-nje femer qe te qan per ta
-nje femer qe jo vetem vete po edhe shokeve tua servirin
-nje femer qe kur te duan meshkujt te bej cdo gje per ta po te mos pres gje nga ta
-nje femer qe ta perdorin si te duan kur ta shohin se u merziten ta shesin si dore e dyte
--dhe nese marim parasysh jeten sociale ne trevat shqiptare dhe ekonomike meshkujt shqiptar preferoj femrat qe i kan keto veti dhe mundesisht te jen shqiptare Smile
Aspak e vertete kjo bovari me vjen keq se duhet te nderyje por je shume gabim mos i fut te gjithe ne nje thes se me kete vetem ule veten.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Tue 09 Dec 2008, 13:10

Naki shkruajti:
bovari shkruajti:Ja c'fare preferojn meshkujt:
- nje femer qe te jet e veshur sa me pak
-nje femer qe kur te merziten ata e ti vejn shkelmin te mos u dali me perpara
-nje femer qe te qan per ta
-nje femer qe jo vetem vete po edhe shokeve tua servirin
-nje femer qe kur te duan meshkujt te bej cdo gje per ta po te mos pres gje nga ta
-nje femer qe ta perdorin si te duan kur ta shohin se u merziten ta shesin si dore e dyte
--dhe nese marim parasysh jeten sociale ne trevat shqiptare dhe ekonomike meshkujt shqiptar preferoj femrat qe i kan keto veti dhe mundesisht te jen shqiptare Smile
Aspak e vertete kjo bovari me vjen keq se duhet te nderyje por je shume gabim mos i fut te gjithe ne nje thes se me kete vetem ule veten.

Kudo ne klasifikime se pari meren parasysh vecorite e pergjithshme domethene ""genus"" pas zbritet ne ""species"" ze per ze Smile Tema esht shaka por nese mendon qe kam rene e ulet po te rikujtoj shiko shkrimet e disave qe ne tema serioze e kthejn ne kafene dhe flirte !!!!!! vecori e pergjithshme ske ci ben akoma nuk esht zbritur ne species ;)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Tue 09 Dec 2008, 15:27

bovari shkruajti:Ja c'fare preferojn meshkujt:
- nje femer qe te jet e veshur sa me pak
-nje femer qe kur te merziten ata e ti vejn shkelmin te mos u dali me perpara
-nje femer qe te qan per ta
-nje femer qe jo vetem vete po edhe shokeve tua servirin
-nje femer qe kur te duan meshkujt te bej cdo gje per ta po te mos pres gje nga ta
-nje femer qe ta perdorin si te duan kur ta shohin se u merziten ta shesin si dore e dyte
--dhe nese marim parasysh jeten sociale ne trevat shqiptare dhe ekonomike meshkujt shqiptar preferoj femrat qe i kan keto veti dhe mundesisht te jen shqiptare Smile
kaq e iformuar sa qeke bovari, rezik ke qen nje nga keto vajza ti se keshtu me del llogaria mua.
me kete shkrim qesharak dhe aspak te vertet nuk ke ofenduar vetem meshkujt po edhe femrat ku besoj ben pjes edhe ti.
se keta meshkuj qe permend ti jan pakica jo shumica, e ke perceptim te gabuar zemer.
normal qe e ke perceptim te gabuar se nuk jeton ne shqiperi, prapseprap edhe ky fakt zore se te justifikon kete shkrim.
sa do shaka mund te jet une personalisht ndihem shume i ofenduar nga ky shkrim.
gjithsesi ky eshte mendimi jot dhe ngelet i joti.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Tue 09 Dec 2008, 16:52

[quote="bovari"][quote="Naki"]
bovari shkruajti:
Kudo ne klasifikime se pari meren parasysh vecorite e pergjithshme domethene ""genus"" pas zbritet ne ""species"" ze per ze Smile Tema esht shaka por nese mendon qe kam rene e ulet po te rikujtoj shiko shkrimet e disave qe ne tema serioze e kthejn ne kafene dhe flirte !!!!!! vecori e pergjithshme ske ci ben akoma nuk esht zbritur ne species ;)
Ti motra mos ke probleme mendore i lexova ato thenjet tua apo mos te ka djeg qumshti e i fryn kosit forumi eshte per shakaja dhe kalim kohe dhe ne baz te shkrimeve ne forum ti smund te vlersosh njeriun. Plotesisht jam me mendimin e Nakit dhe memaliaj ti ske be gje veq ke ule veten motra. Une ketu kam shume shoke dhe miq edhe pse si njof por me te gjithe ata qe shkruaj dhe flas kemi mirekuptim dhe askush askend se ofendon. Personalisht njof disa prej tyre dhe njeri nder ta (Naki) qe njihemi shume mire eshte qe me se shumti shkreton neper forume po ne jeten reale eshte nje yll i vertet. Nuk desha te bej krahasime une kam ketu disa miq dhe vellezer te vertet ku po i dalloj babushin Adem Berisha, Interesantin qe e konsideroj si vella, Morenen qe nga liria dhe miqesia pa kufi e quaj edhe kunat, Detin, memaliaj, Resin ... jam shume e lire dhe flas edhe qyfyre me ta por kurr nuk kam menduar as qe do mundesha te bej nje ofendim te tille. Ne vend se te kerkoje falje akoma gjen arsyetime pfffffffff sa ulje kjo sja vlen ma shume te shkruaj veq te them lum si ti per koken qe paske

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Dec 2008, 20:35

Shota pak me bute te lutem dhe ketu skishe nevoje te pergjigjeshe ti sepse pergjigja e kjarte u dha nga memaliaj le te jete mendim personal i saj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Wed 10 Dec 2008, 11:57

Memaliaj informimin mbi klasifikimin e kam nga dega ku studijoj dhe ne klasifikim ne bijologji ka parametra standart.Persa i perket a kam qene nje nder ata vajza po te them jo sepse nuk kam pasur te dashur shqiptar dhe besoj se nuk do kem pasi mundohem te ri larg pasi shumica e moshatareve te mija jan rritur ne kohen e tranzicıonit dhe e dua veten me shume Smile

Nuk jam djegur nga qumeshti dhe ti fry kosit pasi gjithnje u paralajmerova qe qumeshti duhet te ftohet ;)

Pas me mire lereni si mendim ose shaka e imja personale pasi qe te kuptosh dike duhet te flitet e njejta gjuhe!.

Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 10 Dec 2008, 13:07

bovari shkruajti:Memaliaj informimin mbi klasifikimin e kam nga dega ku studijoj dhe ne klasifikim ne bijologji ka parametra standart.Persa i perket a kam qene nje nder ata vajza po te them jo sepse nuk kam pasur te dashur shqiptar dhe besoj se nuk do kem pasi mundohem te ri larg pasi shumica e moshatareve te mija jan rritur ne kohen e tranzicıonit dhe e dua veten me shume Smile

Nuk jam djegur nga qumeshti dhe ti fry kosit pasi gjithnje u paralajmerova qe qumeshti duhet te ftohet ;)

Pas me mire lereni si mendim ose shaka e imja personale pasi qe te kuptosh dike duhet te flitet e njejta gjuhe!.

Smile
Shume mire po pasi paske bere kete klasifikim nga dega ku studijon ( sa di une ti studijon Biologjin) une do e beja nje pyetje keto qe ke shkruar ti Biologjija i studioka apo mos jam ngaterruar?!

bovari shkruajti:
Ja c'fare preferojn meshkujt:
- nje femer qe te jet e veshur sa me pak
-nje femer qe kur te merziten ata e ti vejn shkelmin te mos u dali me perpara
-nje femer qe te qan per ta
-nje femer qe jo vetem vete po edhe shokeve tua servirin
-nje femer qe kur te duan meshkujt te bej cdo gje per ta po te mos pres gje nga ta
-nje femer qe ta perdorin si te duan kur ta shohin se u merziten ta shesin si dore e dyte
--dhe nese marim parasysh jeten sociale ne trevat shqiptare dhe ekonomike meshkujt shqiptar preferoj femrat qe i kan keto veti dhe mundesisht te jen shqiptare Smile
Ku ta gjejme nje Biolog aman te na skjaroj keto kalsifikime ? Neutral Neutral Neutral
Qendroj pran atij shkrimi ku thone "te djeq qumshti i fryn kosit" se vete personalisht i kam fry kosit disa here por nuk dola me ofendime ndaj femres shqiptare sepse sa do e keqe te jete ajo eshte nje nene qe lind nje femije. Edhe nese do dilja do dilja me numrin njejes jo ne shumes

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 15:53

Besoi se  Preferojn me shum Blondine-t....  Smile
Sepse Braune,Schwarze Haare.... Sind Gefćhrlich .... Aber in Liebe sind Erlich.... fest 


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Sat 15 Feb 2014, 16:03, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11226
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Feb 2014, 16:02

Meshkujt preferojn:
Femra te degjoj por te behet sikur eshte e shurdher..
Te flas,por te behet sikur eshte memece...
Te shofi,por te behet sikur eshte e verber...kjo eshte Idealja...Mendim i imi ky 


 nuk pajtohem me ty  ne meshkujt  nuk deshirojm te jen femrat memec ose te shurdhur por te flasin ter kohen si papagalli sepse na  mer gjumi me shpejt  hahahaha

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5546
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga albi prej Sat 15 Feb 2014, 17:49

meshkujt perferojn te jen femrat te ndigjushme po  memec
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12021
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 20:37

Gjithashtu Pajtohem me Mendimin  tend epanjohura....

Dardania shkruajti:Besoi se  Preferojn me shum Blondine-t....  Smile
Sepse Braune,Schwarze Haare.... Sind Gefćhrlich .... Aber in Liebe sind Erlich.... fest 


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Sat 15 Feb 2014, 21:12, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11226
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 21:11

Meshkujve ju pelqejne te gjitha femrat vetem dy jo: ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre.
A njifni ju ndonje femer tjeter ?  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 21:21

Meshkujt Preferojn te Gjitha.... Vetem se Tjetra  s,duhet  te di dhe Kuptoi.... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11226
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 21:27

Dardania shkruajti:Meshkujt Preferojn te Gjitha.... Vetem se Tjetra  s,duhet  te di dhe Kuptoi....  Razz
Dmth ben pjese ne grupin ato qe nuk heshtin kurre. Pyetja ishte ka ndonje femer qe nuk i perket ketyre dy llojeve qe u ceken me larte?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga albi prej Sat 15 Feb 2014, 21:31

meshkujt proferojne ato femra  modeste jo mendje mdha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12021
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi