» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 13:16

bovari shkruajti:Naki: Nese akoma mendojm dhe humbim kohe per te treguar mllefin apo te humbim kohe neper forume per te treguar dashurine apo urrejtjen athere duhet edhe te pranojm se po tallemi me vetveten.Ka ikur koha ""bjeri pragut te degjoje dera"" sot kushtet dhe koha na mundeson barazi athere perse me u sjell si tufa ose perse me humb kohe duke e vrare trurin per kesi gjerash kur me e kollshmja eshte te thuhet perballe.
Po ndaloj nga ketu,
Mos ja fute kote se koti o bovari? Po te them se vetem te guximshmit dhe te sinqertit i kane nderruar rrjedhat e historise si ne dashuri si ne jeten e tyre e kurr ata qe hudhin gurin e fshehin doren.
Nuk kam asnje pike mllefi vetem po replikoj ate qe une ndjej ate qe une jam ne gjendje te bej kurrsesi si i pelqen tjetrit. Nuk besoj se ka qenje njerzore se tallet me vetveten ndoshta ka disa qe nuk mund ta shprehin ose ngurrojne ta thone realitetin per qellime tallje ose qellime tjera epshike. Absolutisht nuk po tallem.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Jun 2008, 13:29

Diku kam lexuar se meshkujt zgjedhin per partnere imazhin me te ngjashem te nenes.Pastaj gradualisht vjen njohja me e detajuar , ka meshkuj qe rrine me nje femer sepse ndihen mire me te, kane vemendjen e saj dhe asnjehere nuk marrin vendime te menjehershme.
Meshkujt mendojne vajza, e femrat enderrojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 13:38

arla shkruajti:Diku kam lexuar se meshkujt zgjedhin per partnere imazhin me te ngjashem te nenes.Pastaj gradualisht vjen njohja me e detajuar , ka meshkuj qe rrine me nje femer sepse ndihen mire me te, kane vemendjen e saj dhe asnjehere nuk marrin vendime te menjehershme.
Meshkujt mendojne vajza, e femrat enderrojne.
O arla,
Po vete femrat jane ato qe i shofin mashkujt nga kepucet jo nga koka kur te ju djeg o kuku cka bana eeeee... e pastaj i fusin te gjithe ne nje thes, mashkujt jane keshtu mashkujt jane ashtu. Nuk pajtohem duhet realiteti te thuhet sado i hidhur te jete po te thuhet realiteti. Nese duhet te thuhet edhe me emer mos ti njollosim tjeret pse mua ma djegi te gjithe jane njesoj.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Wed 11 Jun 2008, 13:56

Naki shkruajti:
bovari shkruajti:Naki: Nese akoma mendojm dhe humbim kohe per te treguar mllefin apo te humbim kohe neper forume per te treguar dashurine apo urrejtjen athere duhet edhe te pranojm se po tallemi me vetveten.Ka ikur koha ""bjeri pragut te degjoje dera"" sot kushtet dhe koha na mundeson barazi athere perse me u sjell si tufa ose perse me humb kohe duke e vrare trurin per kesi gjerash kur me e kollshmja eshte te thuhet perballe.
Po ndaloj nga ketu,
Mos ja fute kote se koti o bovari? Po te them se vetem te guximshmit dhe te sinqertit i kane nderruar rrjedhat e historise si ne dashuri si ne jeten e tyre e kurr ata qe hudhin gurin e fshehin doren.
Nuk kam asnje pike mllefi vetem po replikoj ate qe une ndjej ate qe une jam ne gjendje te bej kurrsesi si i pelqen tjetrit. Nuk besoj se ka qenje njerzore se tallet me vetveten ndoshta ka disa qe nuk mund ta shprehin ose ngurrojne ta thone realitetin per qellime tallje ose qellime tjera epshike. Absolutisht nuk po tallem.
Eshte menyra qe zgjedhin njerezit per te ndertuar jeten e tyre dhe nuk vihet ne debatime.Une ne te gjithe postimet e kam cekur qe dashuria jetohet ashtu dhe aq sa e njeh.

Njerezit i tremben,i largohen dhe sillen shume te lekundur ndaj gjerave apo situatave qe nuk i njohin.Dmth qenia njerezore perfiton nga ēdo fenomen natyror apo objektivizmat aq sa ai arin ti kuptoje dhe me shume jo.
Dmth nuk mund te veprojme apo sillemi me shume se cna drejton apo me shume se sa eshte mbush saksia qe mbajm mbi supe.
Prandaj me e mira me i lene njerezit te piqen ne vajin e tyre sepse nuk mund te presim te kuptojne nje situate siē e kuptojme vete pasi ka llojshmeri genesh,mendimesh etj.Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 14:24

Very Happy bovari,
Me ne fund je e kuptueshme tani. Cfar te them tash e tere kjo mund te thuhet si ti besh balle nje fatkeqesie me nje mendje sa me te kthjellet qe te jete e mundur jeta vazhdon dhe meso te mos gabosh perseri.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Wed 11 Jun 2008, 14:30

Po he mo Naki dhe nuk thone kote qe i keqi te futet dhe nuk te shqitet te merr edhe zemren edhe ndjenjen dhe te ben te vuash po ju mashkujt mo Naki e beni kete?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 14:35

Shota shkruajti:Po he mo Naki dhe nuk thone kote qe i keqi te futet dhe nuk te shqitet te merr edhe zemren edhe ndjenjen dhe te ben te vuash po ju mashkujt mo Naki e beni kete?
o lesh ene ti ja fute kot eeeeee. Spranohen pergjigjet e lekundura jo po keshtu jo po ashtu pse behesh te vuash ti te kam faj une eeeee.Mashkulli ka nje natyre misterioze askush nuk ka arritur ta percaktoje ate plotesishte. Ene ma misterioze keni ju femrat.
Po ku u fute ti ne replika kur te njof mire ca dreqi je aman Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Wed 11 Jun 2008, 14:41

8) danc Dashurohemi vetem kure me apo pa vetedije jemi te motivuar seksualisht ne mo me duket vetja sikur jam brenda nje perralle kur i lexoj keto shkrime.Shkurt muhabeti, dashuria eshte dicka qe une kurre nuk e kam kuptuar as qe po mundohem ta kuptoj mo Naki danc danc

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 14:44

Neutral Neutral Neutral kush jep ligjerata po ti vete pralla je mi. Nuk te kujtohet kur me the "naki dashuria gjendet ne mes te oqeanit e ne atekohe ishim ne Liqenin e Batllaves tu duk liqeni oqean" Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Wed 11 Jun 2008, 14:46

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad sa i poshter je Shocked Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Wed 11 Jun 2008, 15:56

Naki shkruajti:Very Happy bovari,
Me ne fund je e kuptueshme tani. Cfar te them tash e tere kjo mund te thuhet si ti besh balle nje fatkeqesie me nje mendje sa me te kthjellet qe te jete e mundur jeta vazhdon dhe meso te mos gabosh perseri.

Qe ne postimin e pare kam qene e kuptueshme por nuk mund te konkuroj dot mendimet e disave qe saksine e kan me dhe steril Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Wed 11 Jun 2008, 17:15

bovari shkruajti:
Naki shkruajti:Very Happy bovari,
Me ne fund je e kuptueshme tani. Cfar te them tash e tere kjo mund te thuhet si ti besh balle nje fatkeqesie me nje mendje sa me te kthjellet qe te jete e mundur jeta vazhdon dhe meso te mos gabosh perseri.

Qe ne postimin e pare kam qene e kuptueshme por nuk mund te konkuroj dot mendimet e disave qe saksine e kan me dhe steril Very Happy
bovari :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023:
do ec kjo vajze do ec :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023: :bravo023:
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 18:33

Shota shkruajti:Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad sa i poshter je Shocked Shocked Shocked
8) 8) danc danc e lype e gjete danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 10:14

Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 10:42

morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
sa pergjigje e bukur sikur mos te ishte vetem shkrim sa mire do ishte.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Thu 12 Jun 2008, 10:48

mashkujt perferojn edin ata vet :secret:
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 12:01

bovari shkruajti:
Naki shkruajti:Very Happy bovari,
Me ne fund je e kuptueshme tani. Cfar te them tash e tere kjo mund te thuhet si ti besh balle nje fatkeqesie me nje mendje sa me te kthjellet qe te jete e mundur jeta vazhdon dhe meso te mos gabosh perseri.

Qe ne postimin e pare kam qene e kuptueshme por nuk mund te konkuroj dot mendimet e disave qe saksine e kan me dhe steril Very Happy
Mire mi mire por nuk mund kurrsesi ta hedhesh poshte mendimin dhe shkrimin e Koteles ishte shume perfekt ai shkrim.
Cka te shtoj tani do them vetem kete gje. Nese nisemi nga vetevetja nuk do te thote se nisemi nga e drejta mo mikja ime. Ne ne Kosove themi nje fjal neper fshatra Hiqe inatin e gjeje Rehatin sepse ndergjegjeja eshte dhembje e heshtur e shpirtit sipas mendimit tim ngase e kam provuar dhe perjetuar andaj po e them.
Kam nje sugjerim per femrat ose grat si ti quajm. Mos te ju duket shume e papritur sepse disa mashkuj jane vetem femije te rritur hiq me shume.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Jun 2008, 12:07

morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
si ka mundesi qe tha nje gje te zgjuar kjo.
po ti morena si mendon hyne te ajo kategori femrash qe the pak me lart?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 12:10

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
si ka mundesi qe tha nje gje te zgjuar kjo.
po ti morena si mendon hyne te ajo kategori femrash qe the pak me lart?
Very Happy nuk e di ti shoki se ka nje tip femrash qe flasim gjithmone dhe nuk veprojne kurre e?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 12:48

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
si ka mundesi qe tha nje gje te zgjuar kjo.
po ti morena si mendon hyne te ajo kategori femrash qe the pak me lart?
ky eshte mendimi ime edhe sigurisht qe e zbatoj,'por kur gjejm shesh bejm edhe pershesh thot nje fjal e uret '

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 13:37

morena shkruajti:ky eshte mendimi ime edhe sigurisht qe e zbatoj,'por kur gjejm shesh bejm edhe pershesh thot nje fjal e uret '
Sa te rroj njeriu meson dhe degjon. Kete se kam degjuar deri sot....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 14:20

Shumica e meshkujve jo qe preferojne por dhe jane gati te lidhen me nje femer qe mbron dinjitetin dhe respekton veten e saj. Nje mashkull kurre nuk pelqen nje femer qe nuk respekton veten e saj.Kur e ben te ditur qe ti nuk ke respekt per veten mos prit te te respektojne te tjeret.

Dhe nese gjen shesh e ben pershesh nuk mendoj se ka ndonje perfitim, sepse ndjenja lind dhe falet.Sepse njeriu kur zgjedh di dhe te perzgjedh, ndoshta nuk qellon ne shenje qe me te paren , por arrin te bej nje balance te gjerave.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Jun 2008, 15:48

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
si ka mundesi qe tha nje gje te zgjuar kjo.
po ti morena si mendon hyne te ajo kategori femrash qe the pak me lart?
ky eshte mendimi ime edhe sigurisht qe e zbatoj,'por kur gjejm shesh bejm edhe pershesh thot nje fjal e uret '
si ka mundesi qe here pas here e nxjer koken ti morena eeeeee?
e di qe te ngec dhe ne fyt ai persheshi nga njeher, hahahahhahaaaaaaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 17:15

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Meshkujt kan prefereca te ndryshme ,por besoj qe preferoj realen edhe llogjiken .
si ka mundesi qe tha nje gje te zgjuar kjo.
po ti morena si mendon hyne te ajo kategori femrash qe the pak me lart?
ky eshte mendimi ime edhe sigurisht qe e zbatoj,'por kur gjejm shesh bejm edhe pershesh thot nje fjal e uret '
si ka mundesi qe here pas here e nxjer koken ti morena eeeeee?
e di qe te ngec dhe ne fyt ai persheshi nga njeher, hahahahhahaaaaaaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral
si kam mundesi qe te gjitha temat i kthen ne qesharake ti?Duhet te jesh shum qesharak ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 17:40

arla shkruajti:Shumica e meshkujve jo qe preferojne por dhe jane gati te lidhen me nje femer qe mbron dinjitetin dhe respekton veten e saj. Nje mashkull kurre nuk pelqen nje femer qe nuk respekton veten e saj.Kur e ben te ditur qe ti nuk ke respekt per veten mos prit te te respektojne te tjeret.

Dhe nese gjen shesh e ben pershesh nuk mendoj se ka ndonje perfitim, sepse ndjenja lind dhe falet.Sepse njeriu kur zgjedh di dhe te perzgjedh, ndoshta nuk qellon ne shenje qe me te paren , por arrin te bej nje balance te gjerave.
Me pelqeu ajo pjesa qe e bera ne te zeze. une do korrigjoja pak me kete thenjen Nje femer e rregullt se pari respekton veten dhe se dyti te dashurin apo partnerin.Nese respektojme veten kjo nuk do te thote qe e bejme per te terhequr vemendjen e te tjereve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 17:56

Naki shkruajti:
arla shkruajti:Shumica e meshkujve jo qe preferojne por dhe jane gati te lidhen me nje femer qe mbron dinjitetin dhe respekton veten e saj. Nje mashkull kurre nuk pelqen nje femer qe nuk respekton veten e saj.Kur e ben te ditur qe ti nuk ke respekt per veten mos prit te te respektojne te tjeret.

Dhe nese gjen shesh e ben pershesh nuk mendoj se ka ndonje perfitim, sepse ndjenja lind dhe falet.Sepse njeriu kur zgjedh di dhe te perzgjedh, ndoshta nuk qellon ne shenje qe me te paren , por arrin te bej nje balance te gjerave.
Me pelqeu ajo pjesa qe e bera ne te zeze. une do korrigjoja pak me kete thenjen Nje femer e rregullt se pari respekton veten dhe se dyti te dashurin apo partnerin.Nese respektojme veten kjo nuk do te thote qe e bejme per te terhequr vemendjen e te tjereve.

Jo apsolutisht te tregosh respekt ndaj vetes do te thote te dish kush je dhe qe te terheqesh vemendje ka shume menyra te zgjuara ja se cila eshte njera:
Asnjehere mos u mundo te perpiqesh ta besh personin qe do te kuptoj qe ti po perpiqesh qe ai te te doje ty. Mos u perpiq qe ti besh shume pershtypje. Lere mashkullin te kerkoje vemendjen tende.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:05

oreeeee mesa kame pare dhe degjuar me fjale jane te gjithe te mire po me vepra nuk shikoje njeri ri realizoje keto qe thone per mua fjalet jane fukarallek veprat jane te medha dhe te bukurA
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11079
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:09

Akili mund te thuash per veten tate sesa disa disa !
arla ka dhene kete koment :Nje mashkull kurre nuk pelqen nje femer qe nuk respekton veten e saj. Ndoshta andej nga ana juaj motra ime por jo kendej nga ana jone.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:12

une cfare bej ne jet nuk i komentoje ketu qe te lexoin te tjeret historin e jetes sime po kame lexuar shuem dhe thone shume gjera te bukura kur ne realitet disa qe njofe ketu nuk jane ashtu si i shkruain
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11079
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:17

akili shkruajti:une cfare bej ne jet nuk i komentoje ketu qe te lexoin te tjeret historin e jetes sime po kame lexuar shuem dhe thone shume gjera te bukura kur ne realitet disa qe njofe ketu nuk jane ashtu si i shkruain
hehehehe sa thenje e bukur nuk me duket se eshte ashtu 8)
Ops editim , apo ndoshta ske cka te thuash ke mbushur kupen Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:18

cfare qeshje e bukur kjo meshkujt preferojne dhe buzqeshjen tek nje femer , a mund ta kem nderin qe ajo buzeqeshje te reflektoje mbi fytyren time?
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11079
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:18

Akil po shkrimet dalin qe te mesosh pse perendeshen e zgjuarsise pret te takosh ti?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:20

akili shkruajti:cfare qeshje e bukur kjo heheh do ma japesh nje xhiro shota
me pare u pergjigja kam dentistin tim une me vjen keq nuk jam per nje gjiro me ty kane preferencat meshkujt po kane dhe femrat te tyre

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:26

U keq kupetove, ty nuk te dua qeshjen tende kerkova, ishte dhe kjo nje preference.
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11079
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:28

perseri me vjen keq edhe qeshja ime i perket dikujt tjeter po ok ja po ta jap nje Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:28

Cfar po i kerkon cupes oreeeee pleas

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga akili prej Thu 12 Jun 2008, 19:31

nje qeshje jo me shume
flm shota per qeshjen do ta perdor ne dashma se eshte shume e bukur
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11079
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 09:07

te gjith jasht teme jeni Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Musafir prej Fri 13 Jun 2008, 09:32

morena shkruajti:te gjith jasht teme jeni Smile


Mad ok shefe do ju them mos te dalin nga tema se kur dilje ti nga tama ka qen tjeter apo:| Neutral Neutral danc danc danc danc danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 13 Jun 2008, 10:58

morena shkruajti:te gjith jasht teme jeni Smile
ashtu si ty me kete mesazh, regullat jan per tu thyer morena.
gurbetqare ca shefi mi , une nuk i them shef ati qe me paguan po i flas ne emer, jo ti them kesaj shefe.Evil or Very Mad
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi