» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rryma e preferuar

Shko poshtė

Rryma e preferuar

Mesazh nga Merimanga prej Sun 16 Dec 2007, 12:42

Na thoni ketu cila eshte rryma juaj e preferuar. Cilat jane kenget qe preferoni te degjoni me shpesh, ne cilet ritme e gjeni me teper vetveten.
Diskutim te mbare.
avatar
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 11364
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga bovari prej Sun 16 Dec 2007, 16:15

Varet nga gjendja shpirterore dhe siē degjoj rep ka raste qe degjoj dhe intrumente dmth nga ekstremi ne ekstrem nese e pergjithesoj Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11838
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Dec 2007, 20:08

Nuk marr vesh shume ne zhanret e muzikes por per mua eshte ciftelia pra cilit zhaner i perket kjo kjo eshte qe me pelqen Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga hona prej Mon 17 Dec 2007, 00:38

Mendoi qe nuk ka muzik te keqe,por ka edhe m`varet kur jam ne disponim ti degjoi ato zhanre,kur jam ne disponim ritmike shum,kur jam ne deshperim ma shum balad.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Guest prej Mon 17 Dec 2007, 06:38

per mua duhet me qen rryma e preferuar 24 sae me mujt as nje minut pa muzik nuk rri.sidomos me ciftelia me pelqejn edhe tallava por per mua ska rendesi fort veq a kendon shqip edhe kryesorja nuk me pengon as kah te lexoi kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 10 Jan 2008, 20:03

Sot nuk eshte me muzike sot eshte ne pyetje leku dhe askush nuk qan koken per muziken dhe zhanret e saj. Ne rok gje tallav, ne popullore gjen tallave e cka jo. Andaj nuk do mund te thoja cila do ishte zgjedhja ime. Me pelqen muzika e lehte dhe shume e adhuroj dhe e degjoj Agim Tejecin kitaristin me te famshem do thoja e sidomos kenga e tije legjend "shko dallandyshe"
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11741
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 13:26

per mua nuk qon peshe zhanri vetem te tingelloj mire per veshin motrushe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Jan 2008, 15:46

Per mua HIP HOP muzik qe nuk vdes kurre e adhuroje kete muzik po edhe muziken tone te bukur Shqipetare
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11193
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Annika prej Tue 24 Jun 2008, 17:23

Per mua muzikė klasike e operė, njė muzikė e bukure e harmonish. Me pelqen klasike Rock n“roll, muzikė ne 60th's & 70th's, pop. Me pelqen shume muzikė popullore njė muzikė e bukure,rrėfe & shume histori

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15046
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga akili prej Tue 24 Jun 2008, 19:41

mua labece dhe popullore moderne
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11076
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Jun 2008, 18:42

Nuk kam preferesa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rryma e preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi