» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Cfare ju pelqen?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 03 Apr 2009, 10:36

me pelqen kur Dielli leshon rrezet e veta qe te ngroh shpirterisht mbasi tek njerezit nuk ekziston ngrohtesia e shpirtit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Drini prej Fri 03 Apr 2009, 16:18

Qetesia
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10499
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 04 Apr 2009, 13:31

Puthja ne ball Very Happy
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11683
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 04 Apr 2009, 13:32

me pelqen te (***)
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12618
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 04 Apr 2009, 13:33

Nje perqafim...........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11683
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 04 Apr 2009, 13:34

:secret:
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12618
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 04 Apr 2009, 13:37

fest kiss2s2
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11683
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 04 Apr 2009, 13:41

candledinner :secret: console
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12618
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga blina prej Sat 04 Apr 2009, 14:10

Gjithqka qe eshte e mire me pelqen.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Apr 2009, 19:44

Bukuria Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17917
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Geri prej Sat 04 Apr 2009, 19:46

love Shum
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14871
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 05 Apr 2009, 14:39

Syt ;redf;

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga lolita prej Sun 05 Apr 2009, 15:41

Fjalet e mira

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14284
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Geri prej Sun 05 Apr 2009, 22:20

Njeriu i drejt
Njeriu i sinqert
Njeriu qe di se c'esht dashurija
Njeriu qe nuk merem me thashetheme
Njeriu qe di ta mbaj shoqerin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14871
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 08:15

me pelqen kur Dielli leshon rrezet dhe me ngroh shpirterisht danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 28 Jul 2009, 19:02

Kur ndodhem ne mes te dy zjarreve...

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10191
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Jul 2009, 21:29

love me pelqen lumturia

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 21:51

Zgjuarsia

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 8665
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Jul 2009, 21:57

intelekti i njerzve

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 21:59

Sinqeritet dhe Harmoni me njeri tjetrin

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 8665
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Jul 2009, 22:01

shoqeria e paster

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 22:11

Buke e kripe dhe zemer te bardhe Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 8665
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 15 Aug 2009, 11:06

Me pelqen te kundroj naten kur vetetima ēan qiellin pergjysme, kur ererat dritherojne shpirtin, kur yjet nxjerrin koken si te zene ne faj, kur shiu rrah cdo pellembe toke dhe bekon te dashuruarit qe ecin neper shi e nuk ndjejne te jene lagur nga furi e tij. Dashuria ndricon te gjithe erresirat!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12575
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 15 Aug 2009, 22:44

gjithcka gotike fest

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10871
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Geri prej Sat 15 Aug 2009, 23:17

Duhani me pelqe.. me shum se buka dhe jeta smoking smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14871
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 17 Aug 2009, 20:20

Buke e kripe dhe zemer te bardhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga lolita prej Mon 17 Aug 2009, 20:26

Gjith qka e mir Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14284
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 Aug 2009, 17:52

sinqeriteti i njerezve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga krayzi prej Tue 18 Aug 2009, 19:37

Gjerat e natyreshme
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 18 Aug 2009, 22:16

Me pelqen kur i provokoje te tjeret!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10191
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 15:12

Me pelqen te jem preja.Te mos lodhem qe te gjej, te ruaj energjite,te shikoj mundimin dhe te qesh me te.Ne fund te shpallem viktima.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 16:00

me pelqen kur me japin komplimente Embarassed 8)

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10060
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi