» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare ju pelqen?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Dec 2007, 08:24

Kush eshte ajo e mete apo vyrtyt qe adhuroni ke partneri/ partneri tuaj?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Merimanga prej Fri 14 Dec 2007, 09:42

Huhh.. Nga t'ia nis8)
eeeeee...

Lere se s'po ia nis fare me mire danc
avatar
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga visitor prej Fri 14 Dec 2007, 10:51

Egersija e tije ne shtrat

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11108
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 12:41

jo motrushe se egersija e tepert ta shemton trupin por nje kenaqesi e dashuris se vertet me pelqen qe at ta realizoi kis love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Dec 2007, 13:33

Temperamenti qe ka dhe sjellja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Sat 15 Dec 2007, 12:16

me pelqen dashuria e vertet qe e kam ta realizoi sa me shpejt kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 15 Dec 2007, 22:16

thjeshtesia e personit dhe lumturia ne jete

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11938
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Kotelja prej Sun 16 Dec 2007, 20:04

Kujdesi i vecante qe ka per te tjeret.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13389
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga hona prej Mon 17 Dec 2007, 00:40

Dashurin qe ka per mua Very Happy

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11091
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Mon 17 Dec 2007, 06:32

dashuria qe e kemi te dyt ta realizojm sa me shpejt kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Dec 2007, 22:21

Mbi te gjitha sinqeriteti dhe besimi kur posedon keto dy tipare tjerat jane jo te rendsishme.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 22:23

po e vertet esht vlla naki se kur ke besim te gjitha i gjen kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga visitor prej Thu 20 Dec 2007, 16:15

ngapak me pelqen tradhetia Razz Razz Razz

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11108
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Dec 2007, 23:06

Sinqeriteti eshte mbi te gjitha dhe besnikria

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 22:51

menqurija dhe sinqeriteti ,duhet ti ket partneri .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga hona prej Sat 29 Dec 2007, 23:55

Dashurin kuptohet ,besimin,sinqeritetin,mbi te gjitha qe te kuptohemi bashk.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11091
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Anna prej Sun 30 Dec 2007, 00:03

cfar me pelqen mua si person knaqem me ate qe kam ,ndihem e lumtur shum ,keshtu mbi te gjitha shendeti .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga bovari prej Sun 30 Dec 2007, 00:33

vertet postime ēlodhese ka ne kete teme.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11562
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Anna prej Sun 30 Dec 2007, 00:41

cig vertet ka shum dhe ,mire qe jan hapur keto forume ,se njeriu meson dicka ,dhe te lidhe me boten kjo me pelqen ,por ka njerz qe sme peqen qe ndyjn gojen ne mesazh private kjo eshte dobsi per disa .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Wed 02 Jan 2008, 16:43

kur ke dashurin e vertet e ke edhe besimin ajo me pelqen kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Drenusha prej Wed 02 Jan 2008, 17:44

Sinqeriteti dhe realiteti e shume te paket jane ata qe posedojne keto dy cilesi
avatar
Drenusha

Postime : 4
Kyējet nė forum : 11016
Regjistruar mė : 02/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Thu 03 Jan 2008, 11:45

normal motrushe se jan te paket ne keto gjera se dikush shiukon me shkurt tash mbas lufte pamesia esht e shkurter


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Betty_Blu prej Fri 04 Jan 2008, 17:51

Prishtina shkruajti:Realiteti eshte superiori
ke gjetur mo prishtina ti sot realitet tek dikush?
jane thenje keto se asnjera as tjetra nuk jane prezente sot.
Mire skam ku te ike pelqej se jane te mira realiteti dhe sinqeriteti por ku ti gjejme eshte pyetja?
Ju faleminderit
avatar
Betty_Blu

Shteti : Ferizaj
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Jan 2008, 13:08

Betty, po kolege ka realitet ka dhe fal disave prej tyre qe akoma mbajne kete realitet ne po na mban bota se perndryshe moti do ishim nen germadhat e dheut e tjerave.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Jan 2008, 16:22

Po ka akoma real dhe kjo eshte knaqesi ta kesh mik apo mike nje te tille.
Naki jam e lumtur se mund te quaj mik por edhe koleg pune.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Sun 06 Jan 2008, 17:52

ke te drejt naki edhe sevi nuk e di shum per nakin me duket se ashtu esht i fjales por ka se jan shum real por ka edhe se nuk jan aspak real siq thon tek ne mal pa thi nuk ka


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga esteri prej Sun 06 Jan 2008, 19:27

Mbi te gjitha eshte sinqeriteti nese kete personi e posedon te tjerat doemos do jene krejt OK
avatar
esteri

Shteti : Gjilan - Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11004
Regjistruar mė : 06/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 09:18

Sinqeritet, besnikeria. besimi, ka kohe qe kane vdekur, tashme jane bere si mite, ndaj dhe ne i permendim shume se na pelqen qe ti poesedojne te tjeret jo se ne te vertet e kane.
Megjithate njeriu duhet te duhet ashtu sic eshte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 16:43

arla shkruajti:Sinqeritet, besnikeria. besimi, ka kohe qe kane vdekur, tashme jane bere si mite,
.... duhet realiteti ti mbizoteroj te gjitha. realiteti nuk behet mit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 11:48

Te jete njeri dhe te di te vlersoj per ate qe je

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Mon 14 Jan 2008, 11:09

me pelqen kur ai buzeqesh embel kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Jan 2008, 16:01

Do te me pelqente ta kisha edhe njehere prane vetes time, e te me ledhatonte si dikur, e te flisnim e te rija ne hrahet e tij por ????????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10917
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga dano prej Wed 30 Jan 2008, 16:32

Do me pelqente vetem te bisedoja me te Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 10930
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Wed 30 Jan 2008, 17:20

me pelqen kur ai esht i sinqert


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jan 2008, 09:47

Me pelqen kur ajo nuk thote JO e ne fakt kurr se ben PO

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Thu 31 Jan 2008, 10:10

po e jo dashuria nuk ndalet nese nuk di Naki ta mbaj le te kallet hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jan 2008, 10:14

8) vertet u kall e flak flak
ops harrova ika nga tema.... me pelqen kur kallet krejt Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Guest prej Thu 31 Jan 2008, 10:15

hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 19:41

Naki shkruajti:8) vertet u kall e flak flak
ops harrova ika nga tema.... me pelqen kur kallet krejt Razz

ehhehe qka jeni ju djemet politikana jeni vetem ku kallet krejt edhe ne juve duhet ashtu te ju bejem si ju neve se juve ju ka hije me shume ahhaha
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 03 Apr 2009, 10:34

Nje shtepi te bardhe buze liqenit e kam enderruar gjithmone, dhe disa pata te bardha qe kur perendon dielli i ngjajne margaritareve vezullues te hedhur shkujdesshem mbi liqen. Ato pata do doja ti ushqenin femiijet e mi... Te ardhmes nuk i dihet!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13389
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju pelqen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi