» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:17

Naki shkruajti:Thuaje kete pasi ta lexosh posten elektronike po munde ta thaush pa e ndrruar thenjen

Thuaj se te duash te pershpejtosh hapin e matur te kohes s'eshte nje ndermarrje e rrezikshme?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 18:20

Thuaj a ja vlene te futet ne rreziqe ndonjehere qe edhe nese ti pson tjeret do te jene te kujdeshem

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 18:22

Thuaj :Teori eshte kur nje njeri din gjithcka dhe asgje nuk funksionon. Praktike eshte kur gjithcka funksionon por askush nuk e din perse. Tek ne teoria dhe praktika jane bashkuar: asgje nuk funksionon dhe askush nuk e din perse...


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Mon 26 Apr 2010, 18:27, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:26

Naki shkruajti:Thuaj a ja vlene te futet ne rreziqe ndonjehere qe edhe nese ti pson tjeret do te jene te kujdeshem

Thuaj ashtu e keshtu,por nje gje eshte thene,eshte dhe do te jete:pa rrezikuar nuk mund te fiton asgje.Kjo bote nuk eshte per frikacaket.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 18:28

Thuaj : Duhet te keni synime afatgjate per te mos u frustruar nga deshtimet afatshkurte!
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:32

Thuaj se dallimi ne mes te marreve dhe te mencurve qe e shohim ne jete,eshte ky: te paret,ne shqyrtimin dhe vlersimin e rreziqeve te mundshme hetojne dhe perunojne ate qe ka ndodhur tashme ne disa raste te tilla;te dytet,kerkojne te parashohin ate qe mund te ndodhe.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 18:35

Thuaj : E njoh nje pertac shume te madhe: ai kurre nuk ec neper diell, qe te mos jete i detyruar te terheqe hijen e vet !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:49

Thuaj sic ka thene Gete:Une kam per vete,aq sa nuk me tepron gje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 18:52

Thuaj :Mos e bej zemren tende ndaj dyshimeve dhe mendimeve te padrejta si sfungjeri qe i thithe te gjitha gjerat qe i kalojne dhe pikon vetem ate qe thithe. Por beje zemren tende si xhami i ngurte, i kalojne dyshimet vetem siperfaqesisht dhe nuk zene vend ne zemer ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:58

Thuaje dhe mos e moho Very Happy se sado qe miqesia,dashuria dhe martesa mund t'i lidhin ngushte njerezit,ne sillemi ndershmerit vetem me veten,ose e shumta me femijet.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 26 Apr 2010, 21:11

thuaj ndonje gje tenden .... se ngelet duke vene copy paste mendime dhe sprehje te te tjereve hahahahaaaaaa.
na mbyti filozofia e madhe ne forum hahahahahahaahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 21:11

thuaj se po me pickon nga mbrapa ky

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 21:32

memaliaj shkruajti:thuaj ndonje gje tenden .... se ngelet duke vene copy paste mendime dhe sprehje te te tjereve hahahahaaaaaa.
na mbyti filozofia e madhe ne forum hahahahahahaahaaaaaaa

Thuaj se po ke qejf edhe ti te ndihesh i gjall duke provokuar te tjeret Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Apr 2010, 21:57

Thuaj se i vetem kunder rrymes, edhe mund t'ia dalesh!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10895
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 22:00

Thuaj se jeta nuk eshte loje
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 22:09

Gjimnazistja shkruajti:Thuaj se i vetem kunder rrymes, edhe mund t'ia dalesh!

Thuaj dicka tjeter,se kete sapo e thashe ne nje tem tjeter.Kur une e mendoj nje gje,pak nese kam te drejte nuk terhiqem edhe nese jam i vetem.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 22:28

thuaj se i thash qe ti thote ai asaj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 22:30

Thuaj cfare te duash vetem shperhu si duhet
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Apr 2010, 22:48

Thuaj se nje pjese e jona kerkon dhe perkrah ndryshimin, por nje pjese mbetet sepse ndryshimi qe kerkohet eshte i ndryshem per njerez te ndryshem.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10895
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Selmani prej Mon 26 Apr 2010, 23:30

spo di qa me thon bre
avatar
Selmani

Postime : 20
Kyējet nė forum : 8783
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Apr 2010, 23:32

Selmani shkruajti:spo di qa me thon bre
Thuaj nje fjal
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11130
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Selmani prej Mon 26 Apr 2010, 23:34

Kujdes Temen !
avatar
Selmani

Postime : 20
Kyējet nė forum : 8783
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 01:45

thuaj e ti fjalen e fundit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Tue 27 Apr 2010, 14:16

Thuaj mireupafshim, e jo lamtumire.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 14:23

thuaja me dor ne zemer dhe me mend ne kok

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 15:04

thuaj qe linja me plasi bre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 08 May 2010, 19:55

Thuaj se ndonjehere eshte e pamundur t'ia dalesh pa mbeshtetjen, besimin dhe perkrahjen e njerezve me te shtrenjte per ty!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10895
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Sat 08 May 2010, 21:50

thuaj se fole shum drejt ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 May 2010, 12:15Thuaj qė Miqėsia nuk ėshtė investim matrial as blerje as interes,por ėshtė investimi shpirtetor mė i
mirė i jetės suaj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 May 2010, 13:32

thuja ate qe do ..

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga lolita prej Sun 09 May 2010, 21:31

Thuaj ate qe te thot zemra

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 10 May 2010, 18:37

Thuaj : Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e njemij njerzve drejtuar nje personi !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 10 May 2010, 19:18

thuaj realitetin edhe gjdo njeri mos te heshti per ate qe din po te flasi per ate qe eshte e drejte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:25

thuaj ate qe ndjen pavaresisht e pranojm ne apo jo ate
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 21:01

Thuaj qe je mashtrues

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kotelja prej Tue 18 May 2010, 15:19

Thuaje gjithmone ate qe mendon dhe mendoje gjithmone ate qe thua !

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13668
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Tue 18 May 2010, 15:23

Thuaj gjithmone: O jeta ime, e jo, ah moj jeta ime!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 15:26

Thuaj se ke gjithecka ne kete bote,por mos thuaj se nuk ke asnje zbrastesi ne zemer.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Tue 18 May 2010, 15:30

Thuaj se bota eshte e jotja por mos thuaj se je bota vet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:39

Thuaj qe gjithe kohen me ke mashtruar **''''''

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi