» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila kenge ju trishton me shume ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

lexo Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 07 Dec 2007, 03:46

Ketu do te shkruani emrin e kengetarit/es (se huaj) dhe kengen qe ju trishton me shume kur e degjoni, qe ju ngjall emocion ose edhe ju ben te ndjeni ngrohtesine e loteve neper faqe.
Faleminderit, Kotelja
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 07 Dec 2007, 03:51

Po e filloj une e para. Kenga qe me rrenqeth te teren kur e degjoj eshte "My all" nga Mariah Carey.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Guest prej Fri 07 Dec 2007, 09:32

mua me vjen te qaj kur e ndegjoi kengen e shkurte fejzes vijn lulet nga gyrbeti love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 27 Jun 2008, 09:26

Evanescence

"My Immortal"

I'm so tired of being here
Suppressed by all my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
'Cause your presence still lingers here
And it won't leave me alone

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase


When you cried I'd wipe away all of your tears
When you'd scream I'd fight away all of your fears
And I held your hand through all of these years
But you still have
All of me

You used to captivate me
By your resonating light
Now I'm bound by the life you left behind
Your face it haunts
My once pleasant dreams
Your voice it chased away
All the sanity in me

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot eraseI've tried so hard to tell myself that you're gone
But though you're still with me
I've been alone all along


firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10794
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Musafir prej Fri 27 Jun 2008, 11:52

KENGA E TRADHTIS

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Jun 2008, 19:22

morena shkruajti:Kenga e Gerta Koci -Me fal nene.Ka shum trishtim ...


https://www.youtube.com/watch?v=ruzPvA6cYtc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga akili prej Fri 27 Jun 2008, 20:05

a kane uje ato burime
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11085
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:19

konga qe me trishto me shum mi bo syt me lot esht kjo ma prish diten po ta degjoj sepse kjo ka qen kenga kur kam puthe per her te pare jeten time qe tani jam i ndare
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 14:42

Te gjitha kenget qe i kendon Meda keto me trishtojne dhe cuditem si dikush mund ta degjoj kete " kengetar " ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11393
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 10:50

Masari-Real love Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 17 Sep 2008, 22:36

Oh mother - Christina Aguilera, dhe ne fakt eshte shpallur si kenga me trishtuese e 10 vjeteshit te fundit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga MONDI prej Sat 15 Nov 2008, 14:35

Cdo nate ne enederr me vjen  nga Xhelal Xheladini


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=H0T_jQ94O1o


 

avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10348
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Nov 2008, 15:55


firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Feb 2009, 16:02

Soni Malaj - Te dua ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 09 Feb 2009, 09:28

Floriana Muqaj - Per ty nene

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga black prej Mon 09 Feb 2009, 19:07


firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10806
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 07 Jul 2009, 14:54

Sami Jusuf - Mother, me ka bere te qaj!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 08 Jul 2009, 12:21

K. Will - A love to kill

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 08 Jul 2009, 15:25

Lejdina Celo-Jemi te huaj

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12163
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 08 Jul 2009, 18:15

amor de madre-aventura
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Lukja prej Fri 16 Oct 2009, 16:41

''kREJT MBRAPSHT'' Sinan Vllasaliu

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10894
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Oct 2009, 17:41


Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 Oct 2009, 23:06

Oh mother - Christina Aguilera Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Geri prej Wed 21 Oct 2009, 23:10

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 21 Oct 2009, 23:12

Faleminderit-Elita 5

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12163
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga lindushi prej Fri 12 Mar 2010, 21:56

JETO SE UN KAM VDEK PER TY

E KENDON MENTOR --KURTISHI

KA DHE PLOT TJERA Sad
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8991
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga NADJA prej Fri 12 Mar 2010, 21:58

MOS E LEN DASHNIN PA EMER GJETO LUCA
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 8997
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga NADJA prej Fri 12 Mar 2010, 22:00

PIKON LOTI MAHMUT FERATI
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 8997
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga lindushi prej Sat 13 Mar 2010, 16:51

Ne po ndahemi===afrim muqiqi
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8991
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 13 Mar 2010, 18:07


Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga lindushi prej Sat 13 Mar 2010, 18:18

Jonida Maliqi---kur te marre malli per mua

po e nigjoja ju pershendes dhe juve me ket kenge
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8991
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 15:04


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 14:35


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 15:08

ERMAL FEJZULLAHU /7 DITE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 20:12


Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:28

ARmand Shabani & Mirsa - i/e dashuruar
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Aristogata prej Mon 19 Apr 2010, 21:30

kur u ndam-gili dhe enisi

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:33

Remzie Osmani - Kenge malli
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 22:15

Po kenga qe me trishton me shume ka nje histori.Tezja e babit tim ishte nje grua qe i degjohej fjala dhe i kishte lezet muhabeti ishte nje grua me taban dhe me nje emer te mire.Nje djale te vetem kishte dhe djali ishte me te gjitha te mirat njerezore, po ja qe fati nuk deshi qe nusja te ishte ne lartesine e tyre dhe pse ndodhi keshtu tezja e babit tim si grua kryelarte dhe e respektuar kur po hynte nusja ne shtepi e veshur me fustan nuserie ja mori kenges sic ja merr kenges nje grua labe:
Hapni breshkat e ugarit se po kalon thelleza e malit....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 01:07

kenga qe me trishton dhe me ben te qaj esht qe e kendon Shkurte Fejza,,Varfanjaku,,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Cila kenge ju trishton me shume ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi