» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė

Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat

Naki (9124)

Geri (7161)

lolita (6766)

Annika (6751)

Kle@Love (6659)

Voglushja (4385)

Interesant (4173)

Arjana (3724)

albi (3374)

Adisa (3282)

Tendence

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tendence

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Nov 2007, 13:19

Misteret e jetes se nates.
Cfare na ofron ambjenti ku jetojme? cilat jane vendet qe frekuentojme pas nje jave te lodhshme dhe stresuese qe kalome?Atmosfera qe deshirojme ne te ndezim.
Apo nuk na pelqen jeta e nates lokalet , baret,pubet dhe zgjedhim shtepine per te pushuar?

Le te mesojme se cfare na ofron vendi ku jetojme per tu zbavitur dhe shkarkaur energjite negative te marra gjate dites ose javes.

Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat 24 Nov 2007, 08:31, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tendence

Mesazh nga bovari prej Fri 23 Nov 2007, 20:50

Une nuk e pelqej jeten e nates.Me pelqen qe pas nje jave te lodhshme nese nuk vendosim me shoqeri te shkojme ne Pierre Lotti te pijm ēaj sigurisht nuk preferoj teleferikun por te eci ne kembe sepse kur shoh varezat anash rruges e ndjej veten me fat sepse nuk jam si ata ne dhe.Kur shoh pamjen qe shoqeron rrugen deri ne maje te kodres heq dore nga ankimet pasi ja perseris vetes fjaline""sa jeton ke mundesi te ndryshosh diēka,me vone jo""Sigurisht reze kodres eshte xhamia e "Ejup"ku hyjm sa here vendosim te shkojme te pijm ēaj ne Pierre Lotti duke pare 2 urat qe lidhin europen me azine Smile.Pas ne pergjithesi te shtunave mesoj e te djelave vendosim me shoqet te takohemi ne shtepine e njera tjetres ku bisedat jane te larmishme ose te shkojme ne galeri ku ka zgjidhje te shumta si kinema,teater salloni i bowling apo shah ose ulemi te bisedojme mbi librat e fundit.
Keto opsione kam une qe kaloj fundjaven me mire te them kalon me perplasje mendimesh lloj ēlodhje per mua Smile
Dhe me pelqen jeta qe kam.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""

bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 10335
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 Nov 2007, 21:19

pas nje jave pune e monotonie zbavitja eshte e nevojshme,jeta e nates eshte e bukur kur njeriu din te perzgjedh ku do te e bejne,per ne mergimtaret kjo eshte e veshtire,dalim nganjehere ne ndonje lokal,bashkohemi ne mergimtaret shqiptare,ne nje qetesi qajme hallet e mallin njeri tjetrit,por ketu asgje nuk kenaq.

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Nov 2007, 08:30

Te gjesh nje ambjent per te pushuar pas nje jave eshte dicka qe praktikohet nga te gjithe mendoj.Megjithate une dal shume rralle.E nese dal zgjedh kinemane duke pare se cfare filmash do kete ate jave.Ose zgjedh nje pub pasi kam nevoje per muzik te larte, alegri, gjalleri.Dicka krejt ndryshe nga e perditshmja.

Por se cfare ndodh brenda ne pub aaa kjo nuk thuhet.
Ne pubet shqiptare kalon ora 23:00 e mbremjes ndizet atmosfera rritet adrenalina.

Vizitor
Vizitor

Mesazh nga Kotelja prej Wed 28 Nov 2007, 02:54

Une e kam shume qejf jeten e nates. Po te pyetesha une nata do te zgjaste 24 ore, sepse ditet e mia ndonjehere vertete dine te jene te lodhshme. Gjeja me e bukur qe bej gjate vikendit eshte te vizitoj mamin. Kur jam ne pranine e saj sikur perjetoj PARAJSEN ne toke!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12158
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mesazh nga bovari prej Fri 30 Nov 2007, 22:59

faleminderit te gjithe antareve mesiper pasi e perforcova mendimin qe jam ndryshe nga te tjeret 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""

bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 10335
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mesazh nga Kotelja prej Sun 02 Dec 2007, 18:32

Kete mendim duhet ta mbash gjithmone e dashur Bovari, sepse secili nga ne gezon veēori te veēanta dhe pikerisht keto veēori na bejne te jemi dhe ndihemi NDRYSHE nga te tjeret. Smile

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12158
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mesazh nga Naki prej Mon 03 Dec 2007, 22:41

Per shekuj psikologet, psikiatret dhe fizikantet kane studiuar personalitetin. Ato kane arritur ne te dhena perfundimtare qe qeniet njerezore kane tipare te dallueshme te personalitetit dhe karakteristika qe i bejne ato te ndryshem nga njeri tjetri. Secili nga ne kemi brenda personalitetit tone si forcen dhe dobesine.
Jeta e nates edhe per mua eshte me e preferuar sesa dita.

Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17500
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mesazh nga Anna prej Tue 04 Dec 2007, 23:31

eh te shkruej ashtu siq eshte jeta e nates me pelqen me shum ,qej nji qetsesi realative ,ne cdo gje ,keshtuper te lexuar adhuroj naten ,sepse vutemn shpejt ne meditime ,dhe diten vetem se nuk ben se kam obligime per ndryshe shum rrall do te dilja edhe jasht edhe pse dita ka bukurit e veta ,por tipi jem adhuron naten e erret.

Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 10260
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mesazh nga Sponsored content Today at 19:06

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye