» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

22 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 22 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 07 Jan 2009, 21:28

Njerezit pesimist.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10992
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga lolita prej Wed 07 Jan 2009, 22:28

Pritjen sun edurojjj
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 07 Jan 2009, 23:53

Gripin he ropt e gripit Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kleaaa prej Thu 08 Jan 2009, 00:20

nuk duroi dot genjeshtrat edhe njerezit qe kan shum face :bum:
avatar
Kleaaa

Shteti : itali
Postime : 19
Kyējet nė forum : 9957
Regjistruar mė : 17/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 04:57

nuk i duroj njerėzit, qė paraqiten ēfarė nuk janė.
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 08:12

Kur tentojne te mi prekin gllokat do qyrra 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11099
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:31

oj Shotė, qyrrana, thuaj (jo qyrra;)

po ndėr tan qyrranat, duhet ta gjejsh qyrranin ma tė mirin...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:47

Po qyrra e qyrrana njesoj eshte mo se une e kam ne njejes jo ne shumes mo 8) se tani me eshte bere nje qyrr dhe hukubet i madh Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11099
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 09:55

Shota shkruajti:Po qyrra e qyrrana njesoj eshte mo se une e kam ne njejes jo ne shumes mo 8) se tani me eshte bere nje qyrr dhe hukubet i madh Neutral Neutral Neutral


ahahahaaa jo mo se qyrra mund me pasė edhe ti, e qyrrani asht ai qi i pikin qyrrat n'tas
ty t'raftė qyrrani ma i miri hise mo Neutral
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Thu 08 Jan 2009, 09:57

Ah mos ma permend qyrranin tem allahile e ai qe po kam qef me me ra ne tas nuk e zen mo se eshte mbi 2 metra 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11099
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 08 Jan 2009, 10:01

Shota shkruajti:Ah mos ma permend qyrranin tem allahile e ai qe po kam qef me me ra ne tas nuk e zen mo se eshte mbi 2 metra 8)


o t'lodhen sytė tu kqyrė pėrpjetė mo Neutral
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Don@@ prej Thu 08 Jan 2009, 11:29

paragjykimet
avatar
Don@@

Shteti : Gjakove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9967
Regjistruar mė : 13/12/2008
Profesioni : Nxense

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga sirena prej Thu 08 Jan 2009, 12:52

nuk duroj dot babezine, genjeshtrat, mashtrimet, thashethemet, paragjykimet, vetmine....!
persh sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 14:14

DHIMBJEN E KOKES Evil or Very Mad
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9898
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jan 2009, 15:17

Thashethemet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 09 Jan 2009, 11:53

Vetmin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 09 Jan 2009, 17:01

paragjykimet dhe padreitesin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ESTER prej Fri 09 Jan 2009, 17:30

tangallikun e disave ,pffffff Evil or Very Mad
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9898
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Jan 2009, 17:49

Shumefytyresine!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Fri 09 Jan 2009, 21:23

me kqyrė mbrapa
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 10 Jan 2009, 12:49

Ylliks shkruajti:me kqyrė mbrapa

Vleresoni gjerat ne jete sepse nje dite,
kur te ktheni koken prapa,
do te kuptoni se ato gjera kane qene
VERTET TE MEDHA!.....
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 12:57

Nuk duroj dot kur dikush premton pa detyrim dhe nuk e mban premtimin e dhene!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:17

tradhetin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 13:18

Voglushja shkruajti:tradhetin

Eshte gadi njesoj me ate qe thash une me lart apo jo Voglushja?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:21

Lumbardhi shkruajti:
Voglushja shkruajti:tradhetin

Eshte gadi njesoj me ate qe thash une me lart apo jo Voglushja?

po lumbardhi as une nuk duroj dote tradhetin me mire te me vrasin se te me tradhetojn pajtohesh?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 14:06

Voglushja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:
Voglushja shkruajti:tradhetin

Eshte gadi njesoj me ate qe thash une me lart apo jo Voglushja?

po lumbardhi as une nuk duroj dote tradhetin me mire te me vrasin se te me tradhetojn pajtohesh?

Pa asnje dyshim qe pajtohem Voglushja!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Sat 10 Jan 2009, 20:34

Po ce doni se si kerpurdha po dalin tipat qe tradhetojn!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 23:28

genjeshtrat

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 09:28

Mendjemadhesine

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 10:07

Injorancen!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 12:32

Genjeshtren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 11 Jan 2009, 13:22

nenqmimet

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nuk duroj dot

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Feb 2009, 22:23

Nuk duroj dot njerzit qe folin kot
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15672
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 27 Feb 2009, 22:48

Nuk duroj dot padrejtsin dhe genjeshtren

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Rrezarta prej Fri 27 Feb 2009, 22:58

Voglushja shkruajti:Nuk duroj dot padrejtsin dhe genjeshtren

cig
avatar
Rrezarta

Shteti : Me engjujt ....
Postime : 5
Kyējet nė forum : 9981
Regjistruar mė : 08/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Sat 28 Feb 2009, 08:35

Mad Nuk duroj dot pa e gju edhe nje guri po se di a muj me gju larg se Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11099
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 28 Feb 2009, 16:58

Nuk duroj dot njerzit qe ja varin lart

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Sat 28 Feb 2009, 18:08

hijen e fjales
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Feb 2009, 20:32

nuk eduroj dot njeriu qe eka nalt veten

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Ylliks prej Sat 28 Feb 2009, 21:28

nuk duroj dot me ma xiglue
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi