» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Terheqja fizike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Terheqja fizike

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Nov 2007, 08:26

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga bovari prej Sat 10 Nov 2007, 18:33

Ja po them une e para ē'fare me terheq vemendjen kur takoj nje mashkull apo femer.
Tek mashkulli se pari shpatullat dhe duart me terheqin vemendjen pas nese ka veshje klasike vijat e kemishesh dhe te pantallonave, kopsat e mengeve.
Tek femra thonjt, ngjyra e flokeve dhe shikoj se a eshte veshur sipas stilit te saj apo modes rutine.

Keto vecori me terheqin vemendjen edhe kur takohem me shoqerine time qe kemi kohe por edhe ne momente kur sapo prezantohem.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Nov 2007, 19:58

Gjeja e pare qe me terheq vemendjen tek nje i/e sapo njohur eshte fytyra.kam pershtyjen se nese perqendrohesh tek fytyra e nje te saponjohuri/e arrin te dallosh dicka me teper.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Anna prej Sun 11 Nov 2007, 00:40

momenti i pare mendoj paraqitja ,dhe vjen edhe intelegjenca e tije se si flet kulutura e tije niveli shkurt dhe troqe ta thome .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Naki prej Sun 11 Nov 2007, 11:46

Anna shkruajti:momenti i pare mendoj paraqitja ,dhe vjen edhe intelegjenca e tije se si flet kulutura e tije niveli shkurt dhe troqe ta thome .
Mi more fjalet nga goja mi anna keshtu vetem po e riperseris thenjen jote dhe shume bukur e ke thene jam dakord 100% keshtu dhe une e them.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18736
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 11:45

hmmm tek nje mashkull???
fiziku...dmth shpatullat, sa i gjate eshte...i dobet i shendosh apo mesatar etj etj Very Happy:D:D

tek femrat normalisht veshja dhe menyra e sjelljes Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11634
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Nov 2007, 12:36

Sjellja e tije, te folurit e tije pamja ska rendesi per mua ( normal jo edhe krejt shkretanak). Me pelqen tipi i gjate dhe sportiv

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Katilja prej Wed 17 Apr 2013, 18:23

Vizitor shkruajti:Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?
syt gjatsia edhe menyra komunikimit

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6748
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi