» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Urime Kurban Bajrami

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Urime Kurban Bajrami

Mesazh nga albi prej Sun 11 Sep 2016, 12:38

Urime  te  gjith  muslimanve  kurban   Bajrami
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Kurban Bajrami

Mesazh nga legjenda prej Wed 14 Sep 2016, 21:43

urime
avatar
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 5420
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi