» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


JA KĖNGA QĖ DO TĖ NA PĖRFAQĖSOJĖ NĖ EUROVIZION (VIDEO)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

JA KĖNGA QĖ DO TĖ NA PĖRFAQĖSOJĖ NĖ EUROVIZION (VIDEO)

Mesazh nga ballboy_network prej Mon 14 Mar 2016, 23:49

Fituesja e festivalit tė RTSH-sė, Eneda Tarifa, ka publikuar kėtė tė diel kripin nė versionin anglisht tė kėngės “Fairytail”.
Kėnga u transmetua nė televizionin shqiptarė dhe pritet tė shihet se si do tė pritet nga shqiptarėt .
 Eneda Tarifi do tė pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Eurovivionin e kėtij viti, i cili do tė mbahet nė muajin Maj, nė Stokholm.
“Fairytale” ėshtė njė krijim me tekst anglez, me qėllim pėr tu pėrshtatur me rregullat Eurovizionit. Xhirimet e videoklipet janė bėrė nė disa vende, dhe ėshtė diēka ndryshe nga videoklipet e mėparshme.
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 9800
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi