» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Mesazh nga ballboy_network prej Sun 13 Mar 2016, 21:44

Nėse ndonjėherė e keni pyetur veten se ēfarė domethėnie mund tė ketė mbiemri i juaj dhe sa njerėz nė botė e bartin, kėtė pėrgjigje mund ta gjeni nė internet.
Mbiemri mė i popullarizuar nė botė vjen nga Kina, dhe kėshtu falė numrit tė madh tė popullsisė sė kėtij vendi, 76.5 milionė njerėz mbajnė mbiemrin Wang, transmeton Telegrafi.

Nė ueb-faqen Forbears mund tė shihni se sa shumė njerėz nė botė e mbartin mbiemrin tuaj, dhe aty mund ta kuptoni se si kanė lėvizur kėta njerėz nėpėr botė.

Themeluesit e kėsaj ueb-faqe, kanė bėrė tė ditur se statistikat nuk janė 100% tė sakta, por mund t’iu ofroj informacione tė dobishme.
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 9914
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi