» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aplikacioni qė gjen WiFi falas pėrreth jush

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aplikacioni qė gjen WiFi falas pėrreth jush

Mesazh nga ballboy_network prej Wed 02 Mar 2016, 00:22

Njė aplikacion i ri ka dalė pėr pėrdoruesit e iPhone dhe Android, i cili ju ndihmon qė tė gjeni Wirelessėt mė tė mirė falas nė zonėn ku gjendeni.
Aplikacioni WeFi Pro ėshtė i “mbushur” me mė shumė se 200 milionė pika tė Wirelessit nė tė gjithė botėn, pėr t’u siguruar qė ju kurrė tė mos mbetni pa internet, transmeton koha.net.
Aplikacioni jo vetėm qė ua tregon vendet e Wirelesėve falas mė tė mirė, por shfaq edhe vendet mė tė besueshme pėr t’u lidhur.
Si rrjeti mė i madh nė botė i Wirelesėve, sipas krijuesve, ai ka tė ruajtur tė gjithė lokacionet nė databazėn e tij, pėr tė ju siguruar nė ēdo kohė WiFi.
Ai gjithashtu e ndal WiFi tuaj, kur ai nuk ėshtė i nevojshėm, dhe gjithashtu ju tregon se ku mund tė keni lidhje mė tė mirė nė atė vend ku gjendeni.
Pra ky aplikacion u gjen, kur ju keni nevojė, wirelessėt falas qė gjenden nė zonėn pėrreth jush, dhe po ashtu ju tregon rrugėn se si tė shkoni deri aty, pėr t’u lidhur me internet.
Kjo gjė qė ėshtė shumė e mirė nė raste kur ju nevojitet shumė interneti, atėherė me kėtė aplikacion e gjeni shumė shpejtė ndonjė vend pėrreth jush me WiFi falas.
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 9800
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi