» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


‘Shok’ nuk fitoi Oscar por fitoi zemrat e miliona shqiptarėve...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

‘Shok’ nuk fitoi Oscar por fitoi zemrat e miliona shqiptarėve...

Mesazh nga princesse prej Mon 29 Feb 2016, 09:32


Ata nuk fituan Oscarin, por fituan zemrat e miliona shqiptarve. Krenar me ju ju lumt!
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10971
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ‘Shok’ nuk fitoi Oscar por fitoi zemrat e miliona shqiptarėve...

Mesazh nga AC_Milano prej Tue 08 Mar 2016, 14:58

Ky sukses eshte ma i madhi ne kinematografin shqiptare. Kosova ne Hollywood eshte suksesi ma i madh nuk ka koment.
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 7878
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ‘Shok’ nuk fitoi Oscar por fitoi zemrat e miliona shqiptarėve...

Mesazh nga albi prej Sun 13 Mar 2016, 14:14

Nuk fitoj oskarin po fitoj shum sepse shkeli ne tepihun e kuq  ipari artiste shiptar ju lumt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11754
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ‘Shok’ nuk fitoi Oscar por fitoi zemrat e miliona shqiptarėve...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi