» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ah Kjo Zėmra Ime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ah Kjo Zėmra Ime

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 15:04

Ah kjo Zemra ime
sa shum qė tė don
nga malli pėr ty
e shef si po eksplodon

Pse kjo Zemra ime
kėrkon dashuri prej teje?
tė lutem kthehu pėrsėri
dhe rri pėrgjithmon pran meje!

Te dashurova une ty
pa tė njohur kush ishe
kur degjoja zerin tend
gjithe trupin me dridhej,

mendoja se me doje
dhe u zhyta thelle ne mendime
kurre nuk me shkoj mendja
po talleshe me zemren time

E shikoj hėnėn
qė bėn drit nė maje tė qiellit,
besom o djal te lutem
ti mi more edhe rrezet e diellit.

I kujtoj fjalet ne chat
qė ti mi shkrove
e pyes vetveten
pse mė harrove?

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2732
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi