» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pa Ty

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pa Ty

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:55

Kur une nuk te shoh, per TY do te QAJ.
Ku do qe te jeshe ne zemer do te mbaj.
Ne kalendarin tim veq dy data jane,
Njera kur u pame e tjetra kur u ndame.
Kur permallohem ulem dhe mendoje 
emrin Tend BURIM te bukur TRI here e SHQIPTOJ.
Prej nga zemra ime shkon fjala te Zoti
Kur ta shof hijen tende do teme ndalet loti.
Dy lot qe me rrjedhin nga keta dy sy
Njeri eshte per MUA dhe tjetri eshte per TY.
Kur me pyesin engjujt; Qka ke pa 
me sy, une do te ju them qe ne kete 
bote te kam njofte vetem ty BURIMIN dhe kur 
emrin tim ti do ta beshe be ate here
edhe ENGJUJT do te qajne per NE....!!

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2738
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi