» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kjo eshte dashuri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kjo eshte dashuri

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:47

Une nuk i besoj rastesive.Nuk mund
te jete nje rastesiqe duhet te njihja
pikerisht ty,nuk mund te jete nje rastesi qe ti
je i vetmi qe me kthen buzeqeshjen

me dy fjale, nuk mund te jete nje rastesi
qe te kerkoj kur ti zhdukesh, nuk mund
te jete nje rastesi qe je gjate gjithe kohes
ne koken time te vogel, ne zemer, ne shpirte,
ne veshke, stomak, kocka, lekur, je brenda meje.

Nuk mund te jete nje rastesi as ai momenti
kur une mbyll syte dhe lutem te te shoh ne enderr.
Nuk mund te jete nje rastesi as trupi im qe dridhet
thjeshte kur te mendoj afer.

Nuk mund te jete nje rastesi qe gjithcka e lidh me ty,
nje kenge, nje moment romantik ne film, nje poezi, gjithcka.
Kjo duhet te jete dashuri, kjo eshte dashuri.!!

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2558
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi