» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mendoj qe jam dashuruar me ty

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mendoj qe jam dashuruar me ty

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:46

Dua tė vdes cdo ditė. Tė vdes pėr ty.
Tė vdes nga njė overdozė
e ėmbelsisė tėnde. Tė vdes nga informcioni
i shumtė i marrė nga mesazhet e tua.

Tė vdes nga i ftohti ndėrkohė qė qėndroj
duke tė shkruar deri nė orėn katėr tė natės
dhe nga i nxehti kur lexoj atė qė mė shkruan ti.

Tė vdes nga lumturia kur sytė e mi takojnė sytė e tu.
Thjesht tė vdes.. nė ngrohtėsinė e frymemarrjes tėnde.
Mendoj qė jam dashuruar me ty!

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2630
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi