» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


PO VDES SHPIRTI IM

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

PO VDES SHPIRTI IM

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 13:35

Edhe sa per ty te vuaj
edhe sa te jetoj me lot
edhe sa jeten te jetoj
pa lumturi ne kete bot

Edhe sa do te vuaj me zemer
edhe sa do te em i vetmuar
edhe sa kohe do te kaloj
ta kuptosh sa te kam dashuruar

vuajtjen per ty e dashur
kurr per jete nuk e ndale
por tradhetine qe me bere
asnje here nuk do ta fale

edhe sa te qaj me lot per ty
edhe sa duhet te lotoj
edhe sa duhet qe kjo zemer
pa nje shprese te mos jetoj

a nuk mjaftoi tere kjo kohe
a nuk mjafoi nje perjetesi
a tu duk pak zemra e vrare
qe u djeg per nje dashuri

edhe sa per ty te jetoj
kur shpresa kurr nuk vdes
shpresa me vdes e fundit
e une ende do te pres

do te te dua ende vetem ty
do te ruaj ne zemren time
kur do te mendoj se ste kam
do te jetoj vetem me kujtime

edhe sa te jetoj me enderra
edhe sa te jetoj me zhgenjim
kur te dhashe besen time
per ty po vdes shpirti im
.

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2564
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi