» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


SI TE KTHEHEM

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SI TE KTHEHEM

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 13:33

Si te kthehem ne jete
asnjehere sdo ta kuptoj
se ti me le te vetmuar
me plage qe smund ta sherojsi te kthehem ne bote
me shum dhimbje e lote
me zemren e thyer
dhe me emer te ndyerSi te kthehem ne jete
kur me mungon ti shum
nuk mundem me te kem
dhe pa ty smund te bej gjumndoshta vjen nje dite
qe me sjell lumturi
por zemra ime e shkrete
ende mendon ne ty


kur shpresa te vdes
ke humbur qdo shprese
keshtu ndodhi me mua
kur ti me preve ne bese


ka kaluar kohe e gjate
ende per mua je e paharruar
por tash ne vend te dashurise
pa ndale jam duke te mallkuar

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2726
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi