» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


POEZI DASHURIE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

POEZI DASHURIE

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 13:11

Premtoj se gjithmone do te te dua 
Do rrespektoj ndjenjat e tua 
Do jem e jotja deri sa te vdes edhe ne vdekje, 
ne parajse ty do te te pres 
Sa te rroj do jesh shpirti im 
ai qe merzine ma kthen ne gezim. 
Me bukurine e diellit ne perendim 
do jesh gjithmone pjese e shpirtit tim 
Je i vetmi qe adhuroj 
Jetoj mes engjejve kur ty te shikoj. 
me ben si e cmendur ty te te dashuroj 
Premtoj se vetem e jotja do jem 
vend ne zemer per ty gjithmone do kem. 
Shpresoj qe me don sa te dua ty 
qe endrren tone ta jetojme te dy

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 2627
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI DASHURIE

Mesazh nga Katilja prej Fri 01 Apr 2016, 12:45

Nuk te premtoj te jemi te lumtur, 
nuk te premtoj nje bot te mbushur me dashuri.
Te premtoj te jemi vetem un e ti 
Ne te emblen dashuri 

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi