» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urime Muaji i Ramazanit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga albi prej Thu 18 Jun 2015, 03:38

Agjerim  te  let
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga Naki prej Fri 19 Jun 2015, 01:14

Tė dashur miq, ua uroj tė gjithė vėllezėrve dhe motrave shqiptarė tė besimit mysliman kudo qė ndodheni, kėtė muaj tė shenjtė tė Ramazanit.
Dasht Zoti tė keni agjėrim tė lehtė, dhe paqja, mirėsia, harmonia dhe begatia tė mbretėrojė tek ju dhe familjet e juaja!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga Dardania prej Fri 19 Jun 2015, 02:02

Urime tė gjithė Vėllėzerve dhe Motrave tė Fesė Muslimane.Uroi tė Keni Agjerim te Lehtė....Uroi tė Mbretėroi Paqja,dhe Harmoia tė Mbretėron ne Ju dhe Familjet e Juaja....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10844
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga labinoti prej Mon 22 Jun 2015, 09:30

Te gjithe besimtarve urime muaji I Ramazanit dhe paqi agjerim te lehte
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10320
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga albi prej Tue 23 Jun 2015, 14:18

E luti  Zotin ti ju letson te gjith muslimanve  agjerin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Muaji i Ramazanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi