» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shenjat qė Atij i Mungoni....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shenjat qė Atij i Mungoni....

Mesazh nga Dardania prej Sun 07 Jun 2015, 22:29Ndonėse tingėllon egocentrike, na pėlqen fakti qė dikush na e ndien mungesėn.
Sidomos femrat janė ato tė cilat e adhurojnė vėmendjen dhe dėshpėrimisht duan tu vėrehet mungesa.
Ato janė gjithmonė nė kėrkim tė fakteve rreth asaj nėse partneri i dashuron.
E ku ka metodė mė tė mirė pėr ta vėrtetuar dashurinė, se kur ai shfaq interesim pėr ju.
Njėra ndėr dėshmitė se ai ushqen ndjenja pėr ju, ėshtė kur e ndjenė mungesa juaj.
Ja disa shenja qė nė momentet kur nuk ėshtė me ju, i mungoni.
Ju shkruan gjėra tė zakonshme vetėm tė ju bėjė tė flisni me tė
Ai ju dėrgon mesazh me diēka krejt tė zakonshme apo ju thotė diēka tė kotė, vetėm qė tė ju bėjė tė flisni me tė dhe ta mbajė bisedėn aktive.
Thirrjet e humbura
Nėse keni mė shumė se njė thirrje tė humbur nė telefon, sepse ishit nė gjumė apo duke bėrė dush, ėshtė njė dėshmi se ju i mungoni atij, dhe me ēdo kusht po mundohej tė kontaktonte me ju. Ai vetėm dėshiron tė ta dėgjonte zėrin tuaj, prandaj ka provuar disa herė tė ju marrė nė telefon.
Ju pėrgjigjet mesazheve tuaja menjėherė
Nuk ka pak sekonda qė i dėrguat mesazh, dhe ai tingulli i ėmbėl i “a new messagge arrived”, e dridh telefonin tuaj. Kjo ėshtė diēka e bukur dhe tregon se i mungoni dhe mezi pret qė tė jetė nė kontakt me ju, saqė asgjė tjetėr nuk ėshtė mė e rėndėsishme pėrveē tė shkruajė mesazhe me ty.
Jastėku i parfumosur
A ju ka ndodhur ndonjėherė qė tė keni vizituar banesėn e tij dhe pak nga aroma juaj ka mbetur nė jastėkun e dhomės sė gjumit? Kur ai ka shkuar pėr tė fjetur, aroma e juaj e ngacmon kujtesėn e tij dhe ju merrni nė sms ku jua tregon kėtė pėrvojė fantastike e cila e bėn qė ju t’i mungoni. Nėse ai ua tregon kėtė gjė, pa dyshim ju do.
Ju kėrkon fotografi tuajat tėrė kohėn
Nė kohėn e teknologjisė gjithēka ėshtė mė e lehtė. Edhe me mijėra kilometra larg mund ta mbani njė lidhje. Por edhe nėse jetoni vetėm 20 minuta larg njėri tjetrit, nėse ai vazhdimisht ju kėrkon t’i dėrgoni selfie dhe fotografi tė vendit ku jeni, ju padyshim po i mungoni aq shumė saqė dėshiron ta pėrjetojė ēdo moment sikur tė ishte me ju.

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat qė Atij i Mungoni....

Mesazh nga Katilja prej Fri 01 Apr 2016, 12:50

Se besoj se i mungoj Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi