» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martesat mė tė Lumtura, ato nga Miqėsia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Martesat mė tė Lumtura, ato nga Miqėsia

Mesazh nga Dardania prej Sun 07 Jun 2015, 22:05Nga Byroja Kombėtare pėr studime dhe kėrkime ekonomike nė SHBA, ėshtė zbuluar se martesa me tė vėrtetė tė dėrgon nė rritjen e mirėqenies e kryesisht nė martesėn e cila ndodhė nga miqėsia.

Kontrolli pėr lumturi para- martesore, tregon se studimi arriti nė pėrfundimin se martesat mė fitimprurėse janė ato tė cilat ka miqėsi tė ngushtė mes ēiftit bashkėshortorė.

Tė gjitha relacionet, raportet mes tyre, u dedikohen nga miqėsia e mėhershme, e cila ėshtė thelbi kryesorė pėr njė martesė tė lumtur.

Pra sipas kėtij studimi martesat mė tė lumtura janė ato tė cilat ishin rezultat i miqėsisė.

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi