» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Shko poshtė

Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Oct 2007, 08:44

A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju? Si keni reaguar?Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Naki prej Sat 06 Oct 2007, 11:44

arla shkruajti:A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju?
Si keni reaguar?
Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve.
Po me ka ndodhur. Reagimi im ka qene:
E kam njoftuar shokun dhe i kam thene: Ike nga kjo se nuk po shef me larg se hunda e jote. Dhe nuk e kam humbur miqesin me shokun tim.

PS/ Nga ideja jote per kete teme? Po te ndodhe ty e njejta gje? E ke njoftuar shoqen tende? Si ke vepruar ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Sihana prej Sat 06 Oct 2007, 18:34

Jo sme ka ndodhur ndonje gje e tille por edhe nese do kuptoja dicka te tille ,do filloja shmangiet ne takim me ish te dashurin e shoqes sepse nuk do doja te shkaktoja dhimbje shoqes time duke menduar qe une mezit e paskam pritur ndarjen e tyre.

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 11915
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Oct 2007, 19:13

Nese do me ndodhte nje gje e tille, do i thoja shoqes ty te kam shoqe, por nuk kam simpati per te dashurin tend, keshtu qe nderkohe qe je me te mos me fto dhe mua ne biseda.
Ndoshta shoqja do mendonte pak me gjere dhe do kuptonte cfare nenkuptimi do kishte.
Nese vertet do me konsideronte shoqe.
Asnjehere nuk i them dikujt ndahu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga bovari prej Sat 06 Oct 2007, 19:49

Mua nuk me ka ndodhur te pakten edhe nese me ka ndodh une nuk e kam kuptuar.2 shoqeve te mia u ndodhi dhe si perfundim e prishen shoqerine por njera pati humbje me te thelle sepse humbi edhe shoqen edhe te dashurin i cili vajti me tjeter.Une per veten time kur te kuptoja diēka te tille do i evitoja sa me shume takimet fizike me shoqen derisa ajo ta kuptonte se me ēfare njeriu kishte te bente(ama une te mos behesha arsye qe ata te ziheshin apo te shpallja veten heroine per lidhjen e tyre qe eshte e mbaruar) fundja nje njeri qe kthehet nga shoku ose shoqja e partnerit e ka fituar si ves kete veprim.Mendoj te sillem keshtu pasi shoqja ka vlere per mua dhe kur te merja vesh qe eshte e lumtur apo e merzitur une da ta uroja dhe ngushelloja sipas rastit.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 31 Oct 2007, 14:03

kjo mund tė ndodhė,por kėtu matet shoqėria,shoku i mirė nuk lėndon shokun.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13707
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Naki prej Wed 31 Oct 2007, 23:08

shaban cakolli shkruajti:kjo mund tė ndodhė,por kėtu matet shoqėria,shoku i mirė nuk lėndon shokun.

Nuk kam qka te shtoj ashtu eshte nese vertet e ke shok apo shoqe nuk tradhetohet per asgje.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Nov 2007, 13:07

Duhet nje argument me i plote.Pasi jane vetem dy zgjidhje te mundshme: ose t'ia thuash shoqes/ shokut ate cka po ndodh ose te perpiqesh ta shmangesh kete situate duke biseduar me ish patneren/in.
Duhet bere ajo qe eshte e drejte , nese askush nuk te kupton duhet te jesh i vetedijshem qe ke bere ate qe duhej bere.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 12:36

mendoj se shoqeria "ajo prej verteti" them une jo shoqeri kalamajash eshte shume here me e rendesishme sesa nje lidhje...
te dashurin/ren sot e ke neser jo, ndersa nje mik/e i/e mire do e kesh te tille gjithmone...
dhe per kete arsye nuk ja vlen te prishesh nje miqesi per nje "dashuri" se duhet pare edhe sa e paster eshte kjo dashuria.
duke mar parasysh qe i dashuri i shoqes tende u dashurua me ty, ku e gjen sigurine qe neser nuk do dashurohet me shoqen tende???

qe i dashuri i shoqes sime te dashurohet me mua me sa di une nuk me ka ndodhur ndonjehere dhe shpresoj mos ndodh...
por para pak kohesh ai qe i shkonte pas shoqes sime me te mire, dmth ishin ne faze lidhjeje, pati nje avans drejt meje...
dy ishin zgjidhjet: 1- ti thyeja turinjte atij duke rrezikur qe shoqa ime te vuante
2- thejsht te heshtja per momentin dhe te veproja me vone.
zgjodha opsionin dy...nuk reagova...bere ate cka mendova me te mire per shoqen time.
duke folur me prapa i lash te kuptonte qe mua ky tipi nuk me pelqente...qe nuk ja vlente ta frekuentonte...qe ne fund te fundit meriton me shume...duke gjetur difekte nga me te ndryshmet tek ky boti.

duke marr parasysh qe jemi shume mike, dhe ajo e di qe e dua shume dhe cka i them ja them gjithmone per te miren e saj...avash avash i nderpreu "lidhjet" me kete tipin ketu.

dhe me pak fjale...arrita ne konkluzionin qe bera zgjedhjen e duhur...shoqa ime nuk u lidh me nje tip qe provon me shoqen e saj te ngushte...dhe mbi te gjitha nuk u lendua dhe nuk vuajti aspak...

me kete dua te them qe: ndonjehere zgjedhja me e mire nuk eshte ajo e drejt per drejta...


kaq per shtypin...sa paskam shkrujt Very Happy:D:D


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri 16 Nov 2007, 12:38, edituar 1 herė gjithsej
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Nov 2007, 12:38

Very Happy Very Happy dhe une do heshtja per momentin per veprimet e me vonshme nuk e di por thjesht do largohesha nga ai dhe normal edhe nga shoqja. Shoqeria e shendoshe eshte ari.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 12:39

pse duhet te largohesh nga shoqja elsa???
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Nov 2007, 12:47

thjesht nuk do mund ta shikoja triniti nese nje shoqe e mire te tradheton ... nuk do te mund ta shiqoja me sy lere me ta quaja shoqe akoma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 12:52

ok sorry Very Happy:D:D
ketu plotesisht dakord me ty...nje shoqe qe tradheton nuk ka qene asnjehere shoqja jote...

P.S: mendova se do largoheshe nga shoqja thjesht per faktin se i dashuri yt u dashurua me te...nuk e kuptova qe flisje ne rastin nese dhe shoqja e bente dicka te tille Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Katilja prej Wed 17 Apr 2013, 18:25

Vizitor shkruajti:A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju? Si keni reaguar?Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve.
skam shoqee as nuk me interesonn me pas masanej lol sjom tip qe vjedh burrat er dynjos nese do ndodhte kshu do ja baja tditur shoqes qe tket kujdes se kurvaret sa ma shum femra dun nen vette

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7018
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi