» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Naki prej Wed 03 Oct 2007, 17:44

Pse dashuria sot ka ndryshuar? Qfar vlere ka dashuria sot? jane keto pyetje qe secili nga ne ndoshta i kujton edhe pse nuk i parashtron. Me ndodhe shpesh neper fshatra ne oda te degjoj rrefime dashurie nga te vjetrit.Oh zot sa me embelsi i tregojne ato... Po ne rinia e shekullit 21 mos valle jemi me te civilizuar dhe se kemi perparuar shume me kohen dhe deshirojme te nderrojme edhe dashurin ???


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed 03 Oct 2007, 17:53, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga bovari prej Wed 03 Oct 2007, 17:51

Naki medoj thjesht se dashuria jetohet me e sofistikuar dhe duke u situr pak.Sidoqofte koha ben te veten.Por dashuria egziton si me pare thjesht me pare ishte me mbyllur shoqeria dhe sot me e ēilter.Pas diēka te mos harrojme sado shekulli i 21 te jemi paraqitja na ndryshon dhe jo bota e brendeshme.İ vetmi dallim eshte se industrializimi dhe evolimi ne shkence na lejon pak kohe dhe shume na ndryshon menyren e jeteses dhe si pasoje duhet edhe te sigurohemi mbi njeri tjetrin ku disa kan besim ke vetja dhe jan besnik ndaj vetes te cilet besojn dhe tek personi qe kan perballe por ka edhe te atille qe u duhet kohe qe te sqarojne ndjenjat.Dmth me qarte e njejte eshte dashuria thjesht kohe nuk ka.Une keshtu e spjegoj.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Oct 2007, 08:20

Koha ndryshon njerezit jane po ata dhe prandaj ne,
jetojmė nė njė botė moderne qė vret shpirtra, shuan emra, varros njerz pėr sė gjalli nė emer tė asgjėsė, vetem qė tė ruhet ai kufiri i dallimit tė gjėrave i tė drejtės dhe tė padrejtės ku asgjė nuk ka tė drejtė kur duhet tė ketė dhe asgjėja ka tė drejte kur nuk duhet tė ketė aspak te drejte…!
Faleminderit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga sirena prej Thu 04 Oct 2007, 11:49

Nuk mendoj se dashuria ka ndryshuar kurrsesi , ajo qe une mendoj eshte thjeshte menyra e te shprehurit te saje ka disa ndryshime te dukeshme, dhe sic thote dhe arla me lart njeresit i ndryshon dhe koha, pasi eshte koha e cila po i hedh hapat shume te medhenj duke kapercyer dite e jave te tera pa u vene re .
nese shikojme ne brendesi te shpirit mund te arrijme te degjojme tingullin e te shenjtes Dashuri, te shohim dhe ndjejme po njesoj si gjithmone eshte ndiere me po te njejten ngrohtesi e ciltersi .
me rrespekt sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11905
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga triniti prej Fri 05 Oct 2007, 15:14

ndersa une mendoj qe nuk jane njerezit qe ndryshojne, eshte koha ajo qe ndryshon, ne thjesht pershtatemi.
eshte e kote te fillojme me idealizma tani, jo brendesia e shpirtit, jo ciltersia etj etj etj.
problemi qendro se ne nuk jemi te afte te dashurojme.
egersia dhe padrejtesite e jetes na kane bere shume egoist. edhe pse ndoshta te verbuar nga idealizmat nuk arrijmi ta shohim nje gje te tille.
troc muabeti e kemi mendjen per djallezira, pislliqe dhe si e si te fryjme egon tone, duke harruar dhe duke u shpergujdesur per ate qe na rrethon

kaq per shtypin
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 19:00

Sepse robt kan dal nga shinat e trenit re se keni mor vesh ju? Very Happy Prandaj un them qe duhet ne qe ti therrasim icik mendej ene te bohemi me te sinqerte.
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11209
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Mar 2008, 06:43

po Naki ke te drejt se ndoshta esht ajo fjal e bukur se ndodh por jo tek te gjith kjo sepse shum rinia e sotme nuk kan ndjenja te dashuris siq duhet sepse kan ndjenja avanture dhe i kan ndjenjat e shperndara sepse po te kishin ndjenja te thella dashurie kjo nuk ndodh,edhe mos harro se ka edhe se jan me nje ndjenj e jo se i ka shperndar por realiteti esht se nuk ka shum se jan ashtu


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Fri 14 Mar 2008, 19:05

money Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga mirela prej Sat 15 Mar 2008, 18:37

money po po tani ste sheh kush ca robi je po sa lek ne gjep ke troc habeti jena bo materiaj mer lla Sad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Sat 15 Mar 2008, 19:30

e di mirela po nuk e mor vesh pse merzitesh ? a te puth i cik ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga mirela prej Sat 15 Mar 2008, 22:50

un nuk merzitem re jooooo Evil or Very Mad .... mem puth varet sa lek ke ne banke 8) Very Happy 8) kis kis te kam shook x qejf lol Razz
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Sun 16 Mar 2008, 11:27

shok te ngushte e Very Happy:D:D ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Mar 2008, 15:13

ca ndryshimesh e ? 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Guest prej Sun 16 Mar 2008, 15:21

ka ndryshuar sepse meshkujt jan shum sy uritur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Mar 2008, 18:47

si e mendon sy uritur ti qare?
Ca lidhje ka kjo jemi ne shekullin 21 dashuria ka ndryshuar po ecim me kohen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga mirela prej Sun 16 Mar 2008, 19:02

NAKI vallai koha o tu ec po o tu shku persprapthti re
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Mar 2008, 19:12

mirela shkruajti:NAKI vallai koha o tu ec po o tu shku persprapthti re
Tash shpejt e kethejm oren prapa 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2008, 19:13

Dashuria ecen po njerezit nuk duan

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Sun 16 Mar 2008, 20:24

dashuria ecen po e shtyne njerezit Sad se vete ncnc as nje hap nuk e ben
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Guest prej Mon 17 Mar 2008, 07:02

ah Naki pse po me shti te flas nuk esht e then se jemi ne shekullin 21 apo se ne cilin shekull jemi sepse dashuria ka qen edhe mbetet gjithmon edhe ne gjdo aspekt,sepse esht tjetra tash se ka ndryshu esht se shqiptaret tash nuk e shohin realitetin e dashuris apo ndjenjat por i shikojn interesin apo avanturat e kjo esht se asgje tjeter sepse shumica e ketyre po ta kishin shikuar zemren apo ndjenjat e dashuris e sigurt jam se nuk ndryshon asgje por cti bejm se shumica jan cekur tek avanturat apo interesi e kjo esht se ka ndryshu e nuk po flas me shum se tani ju meshkujt po hidheroheni por po e them realitetin edhe nese hidheroheni jau bie do uj te ftoht per te pir ju freskon hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 17 Mar 2008, 11:14

Nuk ka ndryshuar Dashuria por njerzit ,qe lozin me Dashurin se ne jemi qe e gjejme kete dashuri edhe nuk dime ta mbajme ,dikur ishte tjeter me nje fjale vendosej gjithcka,por sote shumica e te rinjeve nuk dine themelin e dashurise e dine si nje loje dhe ja ulin vlerat,shumica sote tallen me dashurin,(ka ardhur koha qe te rinjte djemet shfrytezojne kete momente e tallen po jo eshte gabim!!)Te dashurosh eshte e lehte ,por ta dishe ta ruashe dashurin eshte e veshtir
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11196
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Mon 17 Mar 2008, 21:33

dashuria eshte mall konsumi me vlere te papare...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 17 Mar 2008, 21:44

kujtoj qe ka hyre dhe interesi ne dashuri.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Mar 2008, 06:36

po vlla duki e vertet esht se esht hyr inrteresi dhe avanturat e jan larguar dashuria sepse mes ketyre dy gjerave shum e kan harruar dashurin e vertet apo ndjenjat qe ka per dashuri


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:48

i ka ngle vetem emri Sad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:25

kemi ndryshuar ne o njerez jo dashuria...
sa vjen dhe me i trash behet njerezimi Very Happy:D:D
ske ci ben i ka jeta keto
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:31

ua thashe po jo kta Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:43

he pra he thash tua them edhe une njer Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:45

thuje thuje
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:52

e them prap une, sidomos ca tipa ekzemplare ketej qe , o nene o nene, tu thush rob i trash i ben qejfin Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:29

trinit jo mi se nuk esht aq i trash ai mi Embarassed esht me shum se aq 8) 8) ai tipi ėėėėėė Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 22:09

Very Happy eeeeeeeeeee ashtu eshte
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 22:44

hahahhahahahaha ai tipi eshte " o lele me le rehat" thote kushua ime
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:44

666 e konfirmon faktin eeee hahahahahah Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:55

ska nga te shkoi pa konfirmu 8) 66666666 te kam shok te ngusht Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga 666 prej Fri 21 Mar 2008, 21:31

My Love ehe Very Happy:D:D edhe me vepra ta konfirmoj...
mirela e di lali e di qe me ke shok te ngushte po aq te ngushte saqe po me mer shpirtin Very Happy:D Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:16

Kane ndryshuar njerzit e jo Dashuria dashurin e bejne njerzit ?????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11196
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 18:19

jam plotsisht me mendimin e (zemera_e_thyer)

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare vlere ka dashuria ne ditet e sotme?

Mesazh nga blina prej Thu 04 Dec 2008, 16:26Me sa kemi ven re, ne ditet e sotme, shohim se shume cifte ndahen, pra lidhjet e dashurise nuk zgjasin shume.
Normalisht per kete egzistojne disa arsye.
Dashuria eshte e shenjte dhe ajo qendron mbi ndjenjat me hyjnore te njeriut.
Cfare mendoni per sa i perket kesaj, a vlersohet mjaftuseshm dashuria sot?
Cfare vlere ka ajo?
Gjithashtu opinioni juaj i pergjithshem, sa seriozisht e nisin nje lidhje dashurie nje cift?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11345
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Erion prej Tue 16 Dec 2008, 12:26

Mendoj se dashuria i pėrshtatet kohės nė tė cilėn jetojmė. Pra ndryshon krejt natyrshėm dhe nuk shoh asgjė tė frikshme apo tė keqe!

Kush di tė dashuroj me gjithė shpirt, nuk lėndohet nga ndryshimi qė ndodh tek njerėzit apo dashuria. Pėrkundrazi, ndoshta kjo e zbukuron me tepėr dashurinė.

Gjithēka ndryshon me kalimin e kohės! Ndryshimi i dashurisė, ja shton shijen e mund tė kthehet edhe nė art ose spektakėl dashurie. Very Happy
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10246
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Dashuria sot ka ndryshuar dhe qfar vlere ka dashuria sot??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi