» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nesėr Kosova e Serbia ndeshen nė kualifikimet pėr kampionatin evropian nė hendboll

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nesėr Kosova e Serbia ndeshen nė kualifikimet pėr kampionatin evropian nė hendboll

Mesazh nga labinoti prej Thu 16 Apr 2015, 20:35

Prishtinė, 16 prill 2015 – Pėr herė tė parė nė histori, Kosova dhe Serbia do tė pėrballen nė mes vete nė njė ndeshje sportive. Nė fakt, hendbollistet kosovare do tė luajnė nė Rumani tė premten kundėr atyre serbe, nė ndeshjen kualifikuese pėr Kampionatin Evropian U-19, shkruan Zėri.
Kjo ndeshje do tė fillojė nė orėn 17:00, ndėrsa kosovaret do t’i luajnė edhe dy tė tjera nė kėtė turne kualifikues. Tė shtunėn do tė pėrballen me Sllovakinė, duke filluar nga ora 19:00, kurse tė dielėn do ta pėrmbyllin kėtė kampanjė kualifikuese me ndeshjen ndaj mikpritėsit, Rumania, qė do tė fillojė nė orėn 17:00. Kjo ėshtė hera e parė qė Pėrfaqėsuesja e Kosovės zhvillon ndeshje ndėrkombėtare, me karakter garues.
B.S.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10431
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi