» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


12 shenjat qe tregojne se ke rene ne dashuri . .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

hey 12 shenjat qe tregojne se ke rene ne dashuri . .

Mesazh nga Limi Selmani prej Sat 11 Apr 2015, 00:07

12 shenjat qe tregojne se ke rene ne dashuri . . !!
1. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh.
2. Ecen shume ngadale kur je me te.
3. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te.
4. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt.
5. Kur degjon zerin e tij/¬¬saj...buzeqesh pa asnje arsye.
6. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje.
7. Fillon te degjosh kenge te lehta.
8. Fillon te ...mendosh gjithmone e me shume per te.
9. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj.
10. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te.
11. Do beje cdo gje per te.
12. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3123
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey ^_^

Mesazh nga Kaqurrelja e atij prej Fri 13 May 2016, 20:24

Smile
Linku i Kėngės ėshtė Shlyer nuk ka tė gjė Lidhje mė Temė. Nga Dardania
avatar
Kaqurrelja e atij

Shteti : kosova
Postime : 1
Kyējet nė forum : 1750
Regjistruar mė : 13/05/2016

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: 12 shenjat qe tregojne se ke rene ne dashuri . .

Mesazh nga Katilja prej Fri 27 May 2016, 18:42

12. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
Sad Sad 

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: 12 shenjat qe tregojne se ke rene ne dashuri . .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi