» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė Ditė ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė Ditė ...

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 18:30

Nje dite takova nje grua te vjeter ne parkun e qytetit vetem e pershendeta dhe vazhdova rrugen. Te nesermen, pas nje jave pas nje muaji.. e takova ne te njetin vend ate grua. Nje dite vendosa dhe e pyeta.
- Pse nuk jeni martuar e nderuar?
- Jam duke,  pritur mu pergjigj ajo !
Mu duk shume qesharake dhe qesha nga pergjigja e saj. Ajo me shikoi dhe me tha:
- Ai me premtoi se do te kthehet, jam duke e pritur ate !
Nga qeshja syt mu mbushen lote...
Nuk eshte tregim eshte e vertete.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Erisa prej Tue 07 Apr 2015, 23:05

Naki shkruajti:Nje dite takova nje grua te vjeter ne parkun e qytetit vetem e pershendeta dhe vazhdova rrugen. Te nesermen, pas nje jave pas nje muaji.. e takova ne te njetin vend ate grua. Nje dite vendosa dhe e pyeta.
- Pse nuk jeni martuar e nderuar?
- Jam duke,  pritur mu pergjigj ajo !
Mu duk shume qesharake dhe qesha nga pergjigja e saj. Ajo me shikoi dhe me tha:
- Ai me premtoi se do te kthehet, jam duke e pritur ate !
Nga qeshja syt mu mbushen lote...
Nuk eshte tregim eshte e vertete.
Sum e bukur, shum domethenese  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8709
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Drini prej Wed 08 Apr 2015, 08:10

Kjo ka ndodhe atehere kur dashuria kishte kuptim dhe ishte ndjenje e jo perfitim!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11303
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Naki prej Wed 08 Apr 2015, 17:14

Nje dite te gjithe duhet ta kuptojne se nuk ben te tregohesh shume i ndershem me te gjithe ne kete bote. Po harrojme se pemet me te drejta zgjidhen gjithmone te parat per tu prere.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga albi prej Wed 08 Apr 2015, 18:01

Nje dite do bohet  bashkimi  kombetar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Dardania prej Thu 09 Apr 2015, 13:15

Njė  Ditė .... Heret apo Vonė ....Realiteti dhe Drejtėsia .... Triumfon....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10943
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga deti prej Thu 19 May 2016, 12:12

Naki shkruajti:
Nje dite te gjithe duhet ta kuptojne se nuk ben te tregohesh shume i ndershem me te gjithe ne kete bote. Po harrojme se pemet me te drejta zgjidhen gjithmone te parat per tu prere.

kurse une them:
Nje dite njerezit do ta kuptojne se pemet nuk duhet prere fare por do ta realizojne thenjen e moēme: mbill ti qe te hane te tjeret...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13207
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Katilja prej Fri 27 May 2016, 18:36

do kesh nevoj per perqafimin tim, por do te jet teper von Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 05 Jan 2018, 09:29

Nje dite cdo pjese do te bie ne vendin e vet dhe e gjitha do te marre kuptim.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13383
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi