» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Google adsence a paguan per klikime ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 25 Mar 2015, 11:22

A paguan Google adsence per klikime ne forum Naki ?
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 7857
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Mar 2015, 12:58

AC_Milano shkruajti:A paguan Google adsence per klikime ne forum Naki ?
Po paguan dhe per te njejten te japa pergjigjen ne MP qe kishe bere per kete pyetje.
Une kam nje pyetje per ty me jep url e forumit tuaj apo nese administron ndonje te shof cfar ke bere pas shume e shume ketyre pyetjeve rreth administrimit qe ke bere  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 25 Mar 2015, 13:14

hehehe administroj po se ki nqef shum qat forum ti. Mfal nese nuk esht e lejume me ba pytje
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 7857
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Mar 2015, 16:55

AC_Milano shkruajti:hehehe administroj po se ki nqef shum qat forum ti. Mfal nese nuk esht e lejume me ba pytje
Very Happy  Ketu eshte cdo gje e hapur e lire nje gje mos harro i nderuar bazohu ne disa principe nuk jan shume 4 gjithsejte:
1. Mos u be lecke e cdokujt se nga atje ku vjen ti ai/ajo eshte shume me i/e dobet se ty sepse po te mos ishte ashtu do hynte vete dhe kerkonte ndihma.
2. Nuk eshte marre me pyet kur nuk din por pyet per veten tende dhe per dicka qe ty te hyn ne pune jo per tjeret.
3. Kur je ngusht lyp hua ose kerko mos vjedh kurr
4. Behu i sinqert gjithmone se nuk mund te fshihesh gjithnji  Smile

PS/ Thuaj fondatori/es se google adsence paguan vetem percilli udhezimet siq ti japa ne MP  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi