» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ndien bebushi juaj nė barkun tuaj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēfarė ndien bebushi juaj nė barkun tuaj?

Mesazh nga Limi Selmani prej Thu 19 Mar 2015, 19:18

A e keni pyetur ndonjėherė veten se ēfarė ndien bebushi juaj nė barkun tuaj? Patjetėr qė po! Shpesh pyetja e parė qė bėjnė nėnat e reja kur shkojnė te gjinekologu ėshtė: “Ēfarė ndodh ekzaktėsisht brenda nė barkun tim?”. Nė fakt ndodhin njė sėrė gjėrash. nė javėn e nėntė tė shtatzėnisė, fetusi fillon tė ndiejė zemrėn e nėnės. Pėr tė ajo ėshtė si njė tambur qė i jep ritėm ēdo dite tė tij. Ėshtė njė tingull qė e ndien fort, njė tingull ritmik e pėr kėtė ėshtė e rėndėsishme qė menjėherė pas lindjes fėmija duhet tė vendoset nė gjoksin e nėnės, qoftė edhe pėr pak minuta!

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3225
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi